Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

ben ballısına baktm ama bulamadm kızlar ya,maskesi kalmamıştı şampuanı vardı sadece... avokadolu ve zeytinyağı özlüsünü aldm. Ben watsons ın hangi ürününü kullandysam çok memnun kalmışmdr her zman,ballı maskesi güzel olduğuna göre bu da sonuçta watsons ın bi ürünü umarım bunun da faydasını görürüm.Bi dahakine bulabilirsem ballısını alırım artk :KK34:

Canım ben de avakadolu maskeyi çok merak ediyorum.Watsons da çalışan kız saçım boyalı diye ballı yerine avakadoluyu tavsiye etmişti önce ama genelde ballısı beğenildiği için merakıma yenik düşüp ballıyı aldım ben de.Ballısının onarım,biralısının hacim verme,avakadolusunun da daha çok nemlendirme özelliği varmış benim saçlarım aşırı kuru olduğu için avakadolusu da iyi gelebilir.En kısa zamanda avakadoluyla ilgili yorumlarını bekliyorum canım.

avokadolusunun kokusu dışında bir faydasını göremedim açıkçası...diğerlerini denemedim...

kızlar ben bu ürünü cıktıgı gunden berı kullanıyorum. bundan önce denemedıgım sampuan krem ws..kalmamaıştı. ama mucızeyı buldum cıdden. ballı watsons:)saclarım röfleli ve yıpranmıs bır sac. bana cok ıyı gelıyor vede sıze bır tawsıye ; ürünü buldugunuzda stoklayın cunku benım cok uzun zmn bekledıgım oluyor watsons un en cok satan urunu bu cunku.:KK1:

Ben birali maskesini kullanıyorum ilk zamanlar çok memnundum. Saçlarım direk taranıyordu ama son zamanlarda tararken dolaşmaya başladı. Ama kuruduktan sonra yumuşacık oluyor..Birde kokusu falan cok kalıcı. Şimdide sütlüsünü denemek istiyorum acaba deneyen var mı? yorumlarınızı merak ettim.

Arkadaşlar ben bu ürünü ballı olanı 2 haftadır kullanıyorum.Gözlemlerime gelince kullandığım en iyi bakım ürünü diyebilirim.Pratik, uzun süren bakım maskelerinden çok daha kullanışlı.5-10 dakikada duşta saç bakımınızı yapabilirsiniz.Saçların parladığını,dahada gürleştiğini,kolay tarandığını,ve en önemlisi bakımlı göründüğünü düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.:nazar:

bana hiç olması.saçlarım kurudur ve kolay kolay yağlanmaz.hatta dolgundur.bunu bir sürdüm.saçım yapış yapış oldu.hiç beğenmedim.birde gözlerimi feci yaktı.2 yada 3 kere denedikten sonra çöpe attım.

ballısını kullanıyorum bir kaç haftadır sanırım saça bağımlılık yapıyor gibi bırakınca saçlarım sanki yeniden sertleşiyor

Bence bu hergün kullanılabilecek bir maske değil. Şahsen krem gibi hergün sürdüğümde saçımı ağırlaştırdığını fark ettim. Ve şampuandan sonra sadece bunu kullandığımda saçımı atmama yeterli olmuyor artık. İlk zamanlarda oysa çok memnundum

yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnunum saçların ince tellidir hiç ağırlaştırmadı yumuşacık ve dolgun bi görünüm veriyor bende birde kokusunu söylemeye gerek dahi yoktur herhalde :))

bu pazar yani dün ankamall daki watsons mağazasına gidip bu ürünü almak istedim
o kadar yoğun talep varmışki ellerinde kalmamış
1 ay kadar gelmezmiş :KK50:
o kadarda heyecan yapmıştım, kursağımda kaldı valla

Ne zaman gitsem bir türlü bulamadım, geldiği gibi bitiyormuş, çalışan eleman 'en çabuk tükenen ürünümüz' deyip duruyor.. En sonunda ulaşabildim, 3 kere kullandım henüz, çok fazla olumlu yorum okuduğumdan kaynaklanıyor sanırım daha iyi bir şey bekliyordum, kokusu dışında en ufak bir artısını göremedim, yumuşaklık falan da katmadı hiç. biralısını kullanmıştım daha önce, o bende daha işe yaramıştı.

Bence bu hergün kullanılabilecek bir maske değil. Şahsen krem gibi hergün sürdüğümde saçımı ağırlaştırdığını fark ettim. Ve şampuandan sonra sadece bunu kullandığımda saçımı atmama yeterli olmuyor artık. İlk zamanlarda oysa çok memnundum

aynen banada çok iyi gelmişti her duştan sonra kullanıyodum saçlarım aşırı şekilde dökülmeye başladı şampuanımı değiştirdim bitkisel kullandım gene durmadı uzun vadede kullanmayın kızlar arada kullanın bu maskeyi

Bu maskenin bakım yaptığını zannetmem ama saça parlaklık verdiği doğru. Zaten içinde göreceksiniz sime benzer şeyler var saç cilası tarzı bir ürün

kızlar bende kullanıyodum bu maskeyi ama bi süre sonra ne saçımı açmayı başarabildi ne parlaklık ne saç bakımı yapabiliyo ne de kokusu kalıyo biralısını ballısını ve avokadolusunu kullandım sonuç 0 :KK50: hiç biri mi işe yaramaz :KK50::KK50:

Son düzenleme:
X