Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

bende merak ediyordum bu ürünü açıkcası. Yorumlar olumlu en yakn zamanda alıp denemek istyorum. Peki iceriğnde zararlı maddeler war mı? We bu maskenin diğer cesitlerni dneyen warmı acaba?

Bence işe yaramamasının 2 nedeni vardır.Birincisi saçınızda 15dakikadan az bekletmeniz.İkincisi kremi az almanızdır.İşin özü kremi baya baya avuçlayıp saça sürmek :KK1:
Benim kalın telli süpürge gibi çatal çatal saçlarıma :KK4::KK43: bile etkili oluyorsa her saça yarar diye düşünüyorum

biralı maskeyi yaklaşık olarak 2 aydır arıyorum ama Ankara'da bir türlü bulamadım maalesef :KK43:

canım ankamall da alt katta watsons magazasında var ben ordan alıyorum

tatlım oraya da sormuştum ama sadece ballısı kalmıştı :KK43: ne zaman gelecek diye sorduğum da ise birşey söyleyemiyorlar maalesef :KK43: umarım en kısa zamanda bulurum...

mesajımın yollanması uzun sürünce üst üste cevaplaya bastım o yüzden 3 kez yollanmış oldu kusura bakmayın

Bu maskeyi banyodan sonra durulanmadan kullanan var mı? ballısı var bende, birisi saçı yorar demişti ama faydalı bişeyse neden yorsun ki :26:

ben banyodan sonra saçlarımdaki fazla suyu alıp tararım sonra bol bol diplerinede masaj yaparak sürerim zeytinyağlı ve avakadolusunu sonra streçle sarıp 2 3 saat bekletirim sonuç nem kazanmış yumuşacık mis gibi kokan saçlarım ve diplerden yeni yeni saç çıkarttı benim saçlar röfleli çok iyi geldi yıllardır kullanırım sıra ballısında :KK9:

kızlar ben bugün bursa zafer plazaya baktım yeni çıkan bitki özlü ve sütlü yoğun nemlendiricili olanlarından vardı sütlüyü aldım kuru saçlar için kullanan oldumu aranızdan ?

kızlar ben bugün bursa zafer plazaya baktım yeni çıkan bitki özlü ve sütlü yoğun nemlendiricili olanlarından vardı sütlüyü aldım kuru saçlar için kullanan oldumu aranızdan ?

Bende bugun aldim sutluyu denicem insallah ama kokusuna bayildim ya sirf kokusu icin birakmam bu urunu

sütlüyü bende merak ettim cevahire gittiğimde ondan da alayım ama kızlar sütlüsü yoğun nemlendirici diye geçiyor saçı çabuk yağlandırıyor mu acaba .. kullanan varsa cevaplayabilir mi

sütlüyü bende merak ettim cevahire gittiğimde ondan da alayım ama kızlar sütlüsü yoğun nemlendirici diye geçiyor saçı çabuk yağlandırıyor mu acaba .. kullanan varsa cevaplayabilir mi

akşam kullandım evet biraz yağlandırıyor gibi diplere sürmemekte fayda var

Bana diplere sürülmemesi gerektiğini söyledirler. ballısını kullanıyorum. bu tür maske & kremleri dibe değirmemek lazım derler hep :44:

bende çoook severek kullandım yine alıcam:13:
ama diğer çeşitlerinide merak etmiyo değilim onlar nasıl sizce?

bende çoook severek kullandım yine alıcam:13:
ama diğer çeşitlerinide merak etmiyo değilim onlar nasıl sizce?

ballısı da güzel..geçen gün ballısını bulamayınca ayçiçek ve biberiye özlü olanını aldım..super ..yumuşacık yaptı saçlarımı..tavsiye ederim..

ben sütlüsünü değil de öbür bitkili olanını aldım..yağlandırmadan yumuşacık yaptı..ayçiçek ve biberiye özlüymüş..
güzel yani..

X