Saç Bakım Ürünleri Watsons Repairing Treatment Wax Honey 500 ML(BALLI SAÇ MASKESİ) yorumlarım

ya lütfen yardımcı olun nerden temin edebilirim bu ürünü biri yardımcı olsun lütfeeen:KK50:

Watsonsun olduğu için başka yerde satıldığını sanmıyorum malesef sen araştır yinede :26:

Benim de kuruluk gibi bir problemim var.Acaba gerçekten etkili mi,benim saçlarıma da iyi gelir mi? :-)

Kişiden kişiye yorumlar farkedebilir ama ben memnunum :) Avakado deneyebilirsin, ben denemedim onu ama içinde zeytinyağı ve avakado yağı vardı faydası olabilir:)

Benim saçlarım kalın telli ve yağlı hangisini öneririsiniz acaba? Biralı mı avokadolu mu yoksa ballı olanını mı? Saçlarım boyalı ve yıpranmış, ballı olan çekiyo beni bayılırım bal kokusuna :)

Avakado özlü olanda avakado yağı ve zeytinyağı vardı. Saçı besleyip nemlendiriyor. Benim saçım yağlı daha da yağlanır belki diye biralıyı tercih etmiştim. Saçlarının rengini korumak istersen kına özlüsünü tercih edebilirsin ballısıda kökten uca güçlendirir yazıyordu seçim senin :)

Avakado özlü olanda avakado yağı ve zeytinyağı vardı. Saçı besleyip nemlendiriyor. Benim saçım yağlı daha da yağlanır belki diye biralıyı tercih etmiştim. Saçlarının rengini korumak istersen kına özlüsünü tercih edebilirsin ballısıda kökten uca güçlendirir yazıyordu seçim senin :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum. Ürünü bulmak biraz meseleymiş galiba, artık bulunca veriririm kararımı :)

Fiyatı da çok uygun da ahh bir de bulabilsek. Kuaförüme sorayım diyeceğim belki alışverişini yaptığı yerde vardır diye ama kesin 2-3 katı fiyat verirler.

bugun watsons a gttım ballı maskeyı alcaktım ama kalmamış malesef:KK14: avokadolu yoğurtlu ve biralı vardı kzlar yıpranmış saçlar ve onarımı için hangisi uygundur ?

bugun watsons a gttım ballı maskeyı alcaktım ama kalmamış malesef:KK14: avokadolu yoğurtlu ve biralı vardı kzlar yıpranmış saçlar ve onarımı için hangisi uygundur ?

Sanırım önceki sayfalarda hangisinin hangi saç tipine iyi geldiğiyle ilgili bilgiler verilmişti. Dilerseniz önceki sayfalara bi göz atın.

Rica ederim :) Aslında çoğu AVMde oluyor Watsons mağazası ama her yerde ulaşcagımız bişey olmadığından biraz zor olabilir :)

Benim yaşadığım şehirde henüz bi alışveriş merkezi yok :) Ama 1-2 aya açılacak, uzun zamandır inşaatı devam ediyo. İnşallah watson da olur içinde.

Rica ederim :) Aslında çoğu AVMde oluyor Watsons mağazası ama her yerde ulaşcagımız bişey olmadığından biraz zor olabilir :)

Bende konu açan arkadaşa katılıyorum kesinlikle çok güzel bir ürün ve fiyatıda çok çok iyi ben saçımda 5-10 dakika bekletiyorum biralısıda çok güzel. saçlarımı parlatıyor resmen yumaşacık yapıyor

Bende konu açan arkadaşa katılıyorum kesinlikle çok güzel bir ürün ve fiyatıda çok çok iyi ben saçımda 5-10 dakika bekletiyorum biralısıda çok güzel. saçlarımı parlatıyor resmen yumaşacık yapıyor

Evet fiyatı da uygun kocaman bişey çünkü bitmez kolay kolay :) Biralısından ben de memnunum ipek gibi yapıyor daha geçen yaptım ama tekrar yıkayana kadar saçımdan kokusu gitmiyo bira gibi kokmuyo tabi:))

Evet fiyatı da uygun kocaman bişey çünkü bitmez kolay kolay :) Biralısından ben de memnunum ipek gibi yapıyor daha geçen yaptım ama tekrar yıkayana kadar saçımdan kokusu gitmiyo bira gibi kokmuyo tabi:))

tatlım hangisindne memnun kaldın en çok peki bnm arkadaşım biralısını kullandı çok güzel yaptı saçlarını ondnamı alsma buna mı devam etsem acaba :)

tatlım hangisindne memnun kaldın en çok peki bnm arkadaşım biralısını kullandı çok güzel yaptı saçlarını ondnamı alsma buna mı devam etsem acaba :)

Canım en çok biralı ve ballı olan beğeniliyor diğerlerini denemedim saç tipime uymuyordu :) Biralısından çok memnunum ben bitmek üzere, ballı alcam sonra 2si de güzel :)

- Bu arada Watsons saç maskeleri indirime girdi kızlaaarrr kapın hemennn :))

bugün cevahir watsons'a gittim yarın ilk defa yıkayacağım brezilya fönüm için nude şampuan alma amacı ile, sonra burada bu kadar methedildiği için ballı maskeden de alayım dedim ama kalmamış :KK43: bir avakadolu bir de kına özlüsü vardı. uzun zamandır da yokmuş zaten ne zaman geleceği belli olmadığı için 6 liraya düşmüşken kınalısını alayım dedim boyalı ve mat saçlar için extra parlaklık veriyormuş- saçlarım boyalı olduğu için iyi gelir belki diyorum ama aslında tereddüt etmiyor da değilim saçımın kızılla bi alakası yok, kestane rengi boya var ama altta sarılar olduğu için boyanın akmamasını istiyorum (tekrar boyayamam fönüm bozulmasın diye). kına özlü olunca kızıllık yapmaz herhalde :44:
neyse yarın deneyeceğim kınalısı nasılmış yazarım buraya da merak eden olursa..

bende indirimde 6tlyken gidip yoğurtlu güllüsünü aldım 3keredir deniyorum saçlarım daha parlak ve yumuşacık oldu kokusuda fena değil tavsiye ederim.Kınalısınıda merak ettim acaba nasıl ? kokusu etkisi vs

X