Wagon bebek arabası alan var mı?

Sentinus17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
755
773
28
Yurtdışında fazlasıyla yaygın bir ürün. Ben hamileyken aslında görmüştüm ama tommybaby bebek arabası çok pratik ve az yer kapladığı için bir de ucuz geldiği için onu almıştım. Şimdi bebeğim 14 aylık ve bacaklar yavaş yavaş bebek arabasından taşmaya başladı. İlçede yaşıyoruz ve hiç imkan yok. Doğal olarak gezmeye 2 saatlik yola gidiyoruz çünkü maalesef il merkezi 2 saat mesafede. Oraya da sabahtan gidiyoruz ki onca gittiğimiz yola değsin yani. Bu arada da çocuk var tabii. Biz gezerken o uyku saatinde uyuyor fakat uyku alanı kısıtlı mesela yan dönmek istiyor olmuyor sadece sırtüstü yatıyor falan. Bu vagonlar yatak gibi oturmaktan sıkılan çocuğunuz içinde gayet oyuncaklarını yayıp oynayabiliyor. Emniyet kemeri de var. Açıkçası almışken güzel bir şey almak istiyorum. Wagon drive royal i gözüme kestirdim. Youtubeda da kullanıcı videoları bulamadım açıkçası. Ülkeye sanki gireli 1 yıl olmuş gibi. Kullanan arkadaşlar yorum yazabilir mi? Avantajlar ortada. Asıl merak ettiğim dezavantajları neler?

X