Vulvar Vestibulitis (vajinismusla karıştırılan fiziksel rahatsızlık)

Su an ağrı geziyor hafifledi ama haraket ile popomda içinde ve vajinamda o his pubental ameliyatı olan varmı

Slm merhaba arkadaşlar ben dört yıl önce klitorel bölgemde sigara bırakma ilacı aldığım bir dönemdi ve zayıflama ilacı kullanıyordum ona bağlıyorum atma cinsel istek gibi olaylar oldu hormonal zannettim bu böyle arada gelip giden bin değişik duygu idi sonra üç yıl böyle geçti anlamadan eylülde bir enfeksiyon tarzı idrar yolu yanması mesane ağrısı yaşadım iki ay geçmek bilmedi tahlillerde lökosit yok temiz enfeksiyon. Yok sistoskopi her işlem temiz mesane sendromu dendi tam geçer gibiyseniz bisiklet kullanıyorum ve ağrı spor yapıyorum vajinamda batma yanma bıçak sokması anüsümde acayip bir acı dolgunluk sanki bağırsağım alınıyor vajina için yanma vs vs bu şikayetle peri nervelok Ahmet kale İstanbul kartala gittim üç gün perşneden blok oldu geçmedi Dr PUBENTAL SİNİR SIKIŞMASI dedi blok İle geçmiyor botoxs yada ameliyat dedi bende tek taraf değil orta hattan gidiyor ve psas sendromu diye de birsey var ağrılı uyarılma oluyor bunu yaşadığım için Süleyman eserdağa botoxs yapıldı ağrım o bölgeden arka taraf kuyruk sokumuma yayıldı ve en sonunda algolojiye gittim kuyruk sokumdan blok yapıldı fakat neoorintin 600 2*1 alıyorum cymbalta başlandı ekstra ağrıkesici ağrım içimi ayırıyorlar gibi en son laparoskıpik pubental ameliyatı oluyor olan geçiren varmı kendim de sağlıkçıyım şu an intihardan döndüm Allah tozardı için yazın
Psas mısınız nasıl oldunuz

merhabalar. 3 yıldır vajinismus olduğumu sanıyordum ama sorunum vulvar vestibulitismiş. geçen hafta operasyon geçirdim. daha önce bu operasyonu geçirmiş olan var mı??
Hangi doktora gittiniz acaba? Benimde geçmeyen Bi ağrım varda vajinada değilde daha ilerde derinde ama belki Bi faydası olur diye soruyorum.

Evet ama o da bir sinir hasarı arkadaşlar 05454242903 arayabilirsiniz böyle Kolat değil bunu yasamak ve anlatması

Meraba çok geçmiş olsun. Benim annemde de vajina, idrartorbası ve makat bölgelerine tarif ettiğine göre acı biber sürmüşler gibi bir sızı söz konusu. Bazen hafif bazen şiddetli. Şiddetli olduğunda ağlayacak dereceye geliyor. Ama hiç geçmiyo bu sorunu. İdrar testi vs temiz çıkıyo ama doktorlar bu rahatsızlığı enteresan bir şekilde hiç anlamıyolar. Krem ilaç verip gönderiyolar her seferinde. En son bir doktor prp yaptı 2.seanstan sonra annemde 2 hafta rahatlama oldu ama sonra yeniden decam etti. Annemin de psikolojisi çok kötü etkilendi. Napcaz bilmiyorum. Nereye gitsek çözüm sunan yok. Tıp resmen krem/ilaç ver gönder sistemi olmuş:KK43:

Aynı sıkıntıları ben de yaşıyorum, 8 aydır delireceğim, hpv 16 hastasıyım, ilk siğil vs sandılar, biyopsi sonucu siğil çıkmadı. Vajen girişim, popomun üst perine bölümü cayır cayır yanıyor kırmızı, ağrıdan fibromiyalji oldum. Sürekli yanma ağrı batma var, özel dermatolog biyopsi yaptı, egzama var dedi ama krem ilaç vs hak getire. Vermedikleri krem ilaç, antibiyotik kalmadı. Bütün floram mahvoldu. İnanın ne yapıcam bilmiyorum, insanı intihar eşiğine getiriyor 😭

X