Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri vücuttan alınan yağ ile büyütme

valla ablamın boyu 175 kılosu 60 goguslerı 90
ve bekar
benım boy 171 kılom 51 gogusler 75
tahta gıbı.. hergunn gozumun onunde ablam 90 annem 95 gezerken ben mutlu olamıorm cnm ya...evlenmeden care bulaydım ıyydı . bulursan yardım ett.. ben yag masaj cay may denıyom da tık yok ıste

Kızlar doğal yollarla göğüsün büyüdüğüne dair bilimsel dergilerde yayın yok. Reklamlarda ne dendiğine pek de kulak asmayın derim. Ticaret yapıyorlar bir yerde. Vücuddan alınan yağ için matemm çok açıklayıcı bilgi yazmış aynen katılıyorum. Silikon da taktırmak istemiyorsanız geriye başka bir güzel alternatif var. Hazır dolgular ile göğüs büyütme. Verilen dolgunun tamamı kalır, işlem 20 dakika sürer. ameliyathane ve hastane şartları istemez. son derece de yumuşaktır. kendi dokunuz ile aynı kıvamda olur. ne kadar da büyütmek istiyorsanız o kadar büyüttürebilirsiniz. google da göğüs dolgusu diye ararsanız daha detaylı bilgi bulursunuz. Size düşen sadece deneyimli bir hekim bulmak kalır. Bu işin tek dezavantajı kalıcı olmaması. 3-5 yıl gitmesi. gerçi o sürede de hem bir çok yenilik çıkar hem de insanın düşünce yapısı, vücud yapısı değişebilir. görüşmek üzere

bılıorum onu bısıy asit adı hatta
yok oda yaş iş. parasıda cok

neler öğreniyorum nelerr :)) araştırayım bakalım o nasıl birşeymiş :) ağzına yüreğine sağlık canım benim olsn ne farkeder 3-5 yıl hem az bi zaman da değil

Ben 75e bile razıydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…