Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri vücuttan alınan yağ ile büyütme

valla ağzına sağlık doktorun .. çok da iyi demiş demiş de gelde çare bul :) yine sen 75 ben 70 :) boyum ve fiziğime göre nahoş bi görüntü meydana geliyo :))) doğal yöntemleride zannetmiyorum. ha ne olur çok çok kilo alırsın yağlanırsın etlenirsin, memeler de löp löp olur bi o yana bi bu yana sallanır :KK70::KK70:D:KK70:

valla ablamın boyu 175 kılosu 60 goguslerı 90
ve bekar
benım boy 171 kılom 51 gogusler 75
tahta gıbı.. hergunn gozumun onunde ablam 90 annem 95 gezerken ben mutlu olamıorm cnm ya...evlenmeden care bulaydım ıyydı . bulursan yardım ett.. ben yag masaj cay may denıyom da tık yok ıste

yağ enjeksiyonu kulağa çok pratik ve güzel gelsede malesef riskli bi iş...bende başlarda keşke öyle olsa demiştim.ama malesef...
sakıncalarına gelince;
-enjekte edilen yağın %70i eriyor en fazla bir yıl sonra.ve erirken nerden eriyeceği belli olmadığından göğüste çökmeler olabilirmiş.
-bu işlem yapılınca meme kanseri riskiniz olursa şayet biyopside problem çıkıyor.ve çoğu estetik doktorları önermiyor.
-ayrıca kalıcı bi sonuç için 1 yılda bi tekrarlatmak gerek.ki yağ enjeksiyonu sanıldığı gibi kolay bi işlem değil.bildiğiniz ameliyata giriyosunuz...
yaniiii
anlayacağınız silikonda istemiyoruz,doğal yollardan uğraşıyoruz böyle......
napalım çaresiz çaresiz.........halimiz duman...:26::26::26:

Kızlar doğal yollarla göğüsün büyüdüğüne dair bilimsel dergilerde yayın yok. Reklamlarda ne dendiğine pek de kulak asmayın derim. Ticaret yapıyorlar bir yerde. Vücuddan alınan yağ için matemm çok açıklayıcı bilgi yazmış aynen katılıyorum. Silikon da taktırmak istemiyorsanız geriye başka bir güzel alternatif var. Hazır dolgular ile göğüs büyütme. Verilen dolgunun tamamı kalır, işlem 20 dakika sürer. ameliyathane ve hastane şartları istemez. son derece de yumuşaktır. kendi dokunuz ile aynı kıvamda olur. ne kadar da büyütmek istiyorsanız o kadar büyüttürebilirsiniz. google da göğüs dolgusu diye ararsanız daha detaylı bilgi bulursunuz. Size düşen sadece deneyimli bir hekim bulmak kalır. Bu işin tek dezavantajı kalıcı olmaması. 3-5 yıl gitmesi. gerçi o sürede de hem bir çok yenilik çıkar hem de insanın düşünce yapısı, vücud yapısı değişebilir. görüşmek üzere

Kızlar doğal yollarla göğüsün büyüdüğüne dair bilimsel dergilerde yayın yok. Reklamlarda ne dendiğine pek de kulak asmayın derim. Ticaret yapıyorlar bir yerde. Vücuddan alınan yağ için matemm çok açıklayıcı bilgi yazmış aynen katılıyorum. Silikon da taktırmak istemiyorsanız geriye başka bir güzel alternatif var. Hazır dolgular ile göğüs büyütme. Verilen dolgunun tamamı kalır, işlem 20 dakika sürer. ameliyathane ve hastane şartları istemez. son derece de yumuşaktır. kendi dokunuz ile aynı kıvamda olur. ne kadar da büyütmek istiyorsanız o kadar büyüttürebilirsiniz. google da göğüs dolgusu diye ararsanız daha detaylı bilgi bulursunuz. Size düşen sadece deneyimli bir hekim bulmak kalır. Bu işin tek dezavantajı kalıcı olmaması. 3-5 yıl gitmesi. gerçi o sürede de hem bir çok yenilik çıkar hem de insanın düşünce yapısı, vücud yapısı değişebilir. görüşmek üzere

bılıorum onu bısıy asit adı hatta
yok oda yaş iş. parasıda cok

neler öğreniyorum nelerr :)) araştırayım bakalım o nasıl birşeymiş :) ağzına yüreğine sağlık canım benim olsn ne farkeder 3-5 yıl hem az bi zaman da değil :KK16::KK16:

valla kızlar ıkı gun evvel rast gelennınız oldumu bılmıyorum ama kadını erkekten ayırann gogustur dedı estetık doktoru gulben ergen programında
bayagı ıcıme dert oldu bugun banyoda vucuduma bakdım meme namına bısıy yok
75 beden nbb marka takıyorum
takınca ıyı hos tasıyo
takmayınca mınıcık sönuk suan sutyensızım tahta gıbı:KK43: sılıkon yaptıramam
dogal yontemlerde henuz kar etmedi

Ben 75e bile razıydım

X