Vücütta kaşınma

tonyadunyam

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
511
398
Hayırlı sabahlar arkadaşlar yeni olduğum için nereye konu acalacığını bilmiyorum yalnış yerde açmışsam kusura bakmayın.Benim sorum var vücüdüm da gripten sonra kaşınmalar oldu öyle büyük kaşınmalar yok az oluyor iki doktara gittim tahliller yaptı kan değerlerim normal dedi ilaç kullandum hiç fayda etmedi kaşınmama en son ki doktorum bu ilaçla da geçmese en son çare psikoloğa gönderirim seni dedi uyuz değilim çünkü uyuzun hiç bir belirtisi yok bu durumu yaşayan var mı varsa yardımcı olabilirmisiniz

Hayırlı sabahlar , gecmis olsun , cevremde suan icin 3 kisi de uyuz var ve 2 farkli doktor da alerji demis hepsine , daha sonra gittikleri doktor mikroskop ile baktiginda durumun uyuz oldugunu söylemiş. Uyuzun en büyük belirtisi kasintidir. Gece kasintiniz fazlalasiyor ise kesinlikle uyuz belirtisidir.
Tedaviniz açısından isterseniz baska doktora gidip daha detaylica bakmalarini talep edebilirsiniz.

Hayırlı sabahlar, gerekli tahlilleri yaptırmışsınız, doktorunuzun dediği gibi psikolojiktir.

Tsk benim gece kaşıntım yok cok şükür gündüz oluyor ben grip oldum isal oldum ondan sonra kaşıntım oldu öyle sadece gündüz var gece rahat uyuyorum ben

Tsk benim gece kaşıntım yok cok şükür gündüz oluyor ben grip oldum isal oldum ondan sonra kaşıntım oldu öyle sadece gündüz var gece rahat uyuyorum ben
Grip ve ishal ustune baslayan kasinti susuzluk isareti de olabilir, bu da kurumaya isaret eder zaten.

Cildinizin kuru olmadigini dusunebilirsiniz ama lipodem isimli bir krem var cildiyenin yazdigi o bana cok iyi geliyor.

Ben de gecen sene agir bir grip ishal atlattim ondan sonra kasintim basladi, lipodem kasintimi aldı goturdu. Bende ici su dolu minik sivilce benzeri noktalar cikiyor, patlatmadan kasintisi geçmiyor, patlatinca da yaraya donuyor, halimi gorseniz, her yerim minik minik yara dolu, bu bahsettigim krem iyi geldi. Daha oncede yara dokmeden kasinti yasamistim ona da iyi gelmisti.

Sizede gecmiş olsun olabilir fazla su tüketmiyorum ins şuanki ilaclarım fayda ederde kurtulurum bu kaşıntıdan bende baloncuk olmuyor sadece birden igne batmıs gibi olup ondan sonra kaşıntım oluyor

Sizede gecmiş olsun olabilir fazla su tüketmiyorum ins şuanki ilaclarım fayda ederde kurtulurum bu kaşıntıdan bende baloncuk olmuyor sadece birden igne batmıs gibi olup ondan sonra kaşıntım oluyor
Ben de birşey sorabilir miyim ben uyuzum sarı losyon verdi 2.gunum sürüyorum hala kasiniyorum acaba etki mı etmiyo anlamadım küçücük bir bebeğim de var ona da kullanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…