vücutta elektrik çarpma hissi,bilgisi olan var mı

Lütfen konumu kapatmayın,sağlık bölümünde konular cevapsız kalıyor çoğunlukla,bu kadar sirkülasyon olan bir yerde belki bir tecrübesi olan vardır,beni aydınlatabilir
Yaklaşık üç ay önce yürürken birden sağ ayak baş parmağıma şiddetli bir ağrı girdi
Tam olarak tanımlayamıyorum ancak iğne batmış veya elektrik çarpmış gibi bir his
Kendimi yere attım ayakkabı çorap ne varsa çıkardım ancak tabi ayağımda iğne miğne bir şey yok ,anlam veremedim ne olduğuna
Bu durum bir hafta ara ara sürekli devam etti ,ama saniyelik bir acı başka hiç bir yerde yok sadece sağ ayak baş parmağımda ve dayanılmayacak kadar şiddetli oluyor
Sonra sık olmayan aralıklara yine devam etti ancak bir aydır olmadı
Bugün bir aydan sonra artık bitti derken yine aynı acıyla uyandım
Nerde nasıl olduğu fark etmiyor,yürürken uyurken uzanırken otururken birden oluyor,belli bir pozisyona tabi değil yani
Böyle bir şey duyan yaşayan bilen var mı,nereye hangi doktora gittiniz

Not:Tabi ki doktora gittim,nöröloji,fizik tedavi,kalp damar cerrahisi,beyin cerrahisi,ortopedi hocalarına gittim
Ancak hiç bir şeye bağlayamıyorlar
Sadece ayak baş parmağınızda mı var? Aylardır sadece orada mı oluyor ağrı?

Şişlik kızarıklık falan oluyor mu? Evetse belki gut başlangıcı olabilir diyeceğim ama, bir sürü doktora gitmişsiniz, sorun yok demişler..

Diyabet vb var mı sizde?

Sadece ayak baş parmağınızda mı var? Aylardır sadece orada mı oluyor ağrı?

Şişlik kızarıklık falan oluyor mu? Evetse belki gut başlangıcı olabilir diyeceğim ama, bir sürü doktora gitmişsiniz, sorun yok demişler..

Diyabet vb var mı sizde?
sadece o parmakta ara sıra oluyor
bir kaç gün olmuyor mesela dün gece tekrar oldu saniyelik oluyor
şişlik kızarıklık agrı vs yok
diyabet troit vs bilinen hiç bir şey çıkmadı

sadece o parmakta ara sıra oluyor
bir kaç gün olmuyor mesela dün gece tekrar oldu saniyelik oluyor
şişlik kızarıklık agrı vs yok
diyabet troit vs bilinen hiç bir şey çıkmadı
merhaba bu sanırım nevralji. çümkü benim de sporda belli hareketleri yapınca sol kalçamda aynı dediğiniz gibi his oluyor yaşadığınızın aynısı resmen. fakat sonra dokundugum yerde agrı hiç olmazdı şu an o da olmaya başladı. ortopedi randevusu arıyorum. ilk 2 sene önce başlamıştı. sinirlerin tahrip olması ile alakalı olabilir. bunun ortaya çıkması için herhangi bir sebebe de gerek yok normal dururken de olabilir benim gibi spordan da

X