vucut sisligi

evet kızlar yüksek tansiyondan çeken bir anne adayı olarak rica ediyorum günde 2 defa tansiyon ölçtürün hiç bir problemim yoktu sok 2 haftadır tansiyonum çok değişken akşam 18-11 di ilaç tedavisine başladık sakın tansiyonum olsa ben anlarım demeyin ben hiç anlamadım hiç belirtisi yoktu ama çok uyku halim vardı şimdi düşündükçe farkediyorum

Tansiyon falan yok sanirimda bu iki gundur aksamlari ellerimde ve ayaklarimda hafif basinc ve sislik hissediyorum.Doktorum normal son ayda dedi.Bakalim haftaya kontorlum var insallah hersey yolundadir.

evet annis adayi bende de aynisi aksamlari artik terligime bile sigamiyorum. son 2 hafta olunca daha da cogaldi bende bu vucudun su tutmasi ile alakaliymissss

evet annis adayi bende de aynisi aksamlari artik terligime bile sigamiyorum. son 2 hafta olunca daha da cogaldi bende bu vucudun su tutmasi ile alakaliymissss

Ay tek ben degilim demek.O kadar sismiyo ama hafif hafif basladi sisliklerim.Tabi sen benden cok ondesin belki senin zamaninda benimde o kadar sisicek.Bakalim hayirlisiyla dogursak baska birsey istemiyorum valla.

X