Vücut sarkmaları ve catlaklarim

keyfimmeyfim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
101
61
Herkese merhaba ben 23 yasinda ergenlik doneminden beri kilo problemi olan bir genc kizim. Nisanliyim ve vucudumda ozellikle gobek ve ust bacaklarimda sarkmalar cok fazla kendimden cok utaniyorum. Bel karin ve kol bolgemdeki catlaklarimda cok fazla. Kendimden cok utaniyorum evet cok sukjr halimize bin sukur ama aynaya bakmaktan utaniyorum napabilirim esimin karsisinda boyle durmaktan cok utaniyorum ozguvenim cok dusuyo. Bi ara cok zayiflamisyim o donemden kalma bu sarkmalarim simdi yine kilo aldim spor disinda napabilirim sporu cynku hep yapip birakiyprum yuruyusten baska birsey yapamiyorum evde musait alan yok spor salonh icinde imkanim yok simdiden tesekkur edwrim

bolgesel zayflamaya g5 masajlarını deneyebılırsın catlaklar ıcınde onarım tedavısı yapılıyor artık

Etkilimidir ? Kaliciligi nasil acaba
bolgesel zayflamayı acıkcası memnunum dıyende cok ama bısey dıyemem benım gıttıgım merkezde ben denemek ıstedım ama sahıbı samımı oldugum bırı oldugu ıcın bna gerek yok dedı herkezde 4 4luk fayda etmıyo dedı ben vazgecmıstı. ama catlak onarım tedvısınde basarılı olan yerler var

Neden spor dışında? Asıl olay spor ve yediklerinize dikkat etmeniz değil mi? Eğer estetiğe harcayacak servetiniz yoksa.

Neden spor dışında? Asıl olay spor ve yediklerinize dikkat etmeniz değil mi? Eğer estetiğe harcayacak servetiniz yoksa.
Cunku spor yapicak bir ortam bu
Haklisiniz

Cok haklisiniz gercekten de tesekkur ediyorum

deri sarkması şeklindeyse ameliyatla duzeltilebilir ancak çatlağa çare yok maalesef.Bosverin sizi seven her şeyinizle sever benimde bacaklarım çatlaktı esim bir kere bile bunlar ne diye sormadı

deri sarkması şeklindeyse ameliyatla duzeltilebilir ancak çatlağa çare yok maalesef.Bosverin sizi seven her şeyinizle sever benimde bacaklarım çatlaktı esim bir kere bile bunlar ne diye sormadı
Muhakkak oyle ama heryerde manken gibi kizlar dolasirken insan kendinden soguyo

Muhakkak oyle ama heryerde manken gibi kizlar dolasirken insan kendinden soguyo
öyle dusunmeyin iste siz tek ve özelsiniz sizden bir tane daha yok sizi seven bir eşiniz olacak diğer seyleri takmak için hayat çok kısa bizden kötü durumda olanlar var.Onlari düşünüp moral bozmayın bi ara bende takmıştım neden çatlakların var diye üstelik aşırı kilo alıp veren biri değilim zaten eşiniz olunca anlayacaksınız bir süre sonra aklınıza bile gelmeyecek çatlayınız sarkiginiz oldugu

Mevcut çatlaklarınız için tavsiye veremem fakat yeni çatlakların oluşumu için size önereceğim en önemli şey, her duştan çıkışınızda hem bebek yağıyla hem de yoğun bir nemlendiriciyle tüm vücudunuzu nemlendirin

bolgesel zayflamaya g5 masajlarını deneyebılırsın catlaklar ıcınde onarım tedavısı yapılıyor artık
Spor salonu için imkanım yok diyor siz g5 diyorsunuz

Konusahibi arkadaşım inanın eşler bizim vücudumuza bizim taktığımız kadar takmıyor. sizin farkettiğiniz şeyleri o algılamamıştır bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…