Vücut Kremleri Vücut Peelinginde marka önerileriniz...?

Vücut kremleri, losyonlar

maviyexsxil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
382
1
36
merhabalar bayanlar hangi marka peelingleri önerirsiniz bacaklarımda lekeler var da doktorum peeling yap dedi ben de tecrübelerinzden faydalanmak istiyorma.s.

Ya bende merak ediyorum bana da lazım geçende bi kozmetikçiye girdim eczane ürünü gösterdi çok hoşuma gitti aslında 225 ml 30 ytl idi ama yanımda o an yoktu para alamadım aynı zamanda sıkılaştırdığını söylediler. Yokmu hiç peeling kullanan???

ben kozmetik ürünleri de kullandım peeling olarak
ama en çok doğal yöntemlerden fayda gördüm
benim de bacağımdaki leke ayda yılda bir yaptığım limon suyu + tuz peelingiyle açıldı
üzerine düşsem geçecek
yarında mısır ununu deneyeceğim bakalım

ben nivea aldım daha doğrusu buldum hiçbiyerde bulamadım ya sadece bi yerde bunu bulunca aldım umarım işe yarar

bendede var lekeler bacaklarımda özellikle baatıkda oluyo bu limon tuz ne kadar faydalı tüyleride azaltıyo diyolar soğrumuki acep???

ben banyodan sonra limon-tuz peelingi yapıyorum çok faydasını gördüm hem renk açıyo hemde cildi pürüssüzleştiriyo.

ben pek çok peeling denedim neutrogena deep clean en beyendiklerimin arasında

neutrogena alırsan yüzüne falanda kullanırsın bence:1rolleyes:

Ben de peeling arıyorm lazere başlıycam kullanmam gerekiyormuş orda önerdiler ama çok pahalı geldi bana araştırıyorm bulursam dışarıdan alcam bulamazsam onların ordan alırım artık

Merhaba arkadaşlar..ben body shop un vanilyalı bi peelingi var onu kullanıyorum.çok güzel.bazende kendi yaptığım peelingler var onlardada çok güzel sonuçlar alıyorum.mesela yumurta akı+tozşeker peelingi, yoğurt(varsa süzme yoğurt+mısır unu peelingi..birde naomi campbell in şu siyahi ünlü top modelin bi peelingini okumuştum hemde selülitlerede çok faydası varmış..pişirdiğimiz türk kahvesinin telvesiyle vücuduna masaj yapıp,strech filmle sarıp 30 dak.veya 45 dak bekliyormuş.sonrada zamanınız varsa kese yapın ardından..bilirsinizki selülitler için sürülen krem,losyon vb.ürünlerin içinde kafein varmış.kahvenin sanırım faydası burdan geliyor.hem telve taneli olduğu için peelingde yapıyo..bu bilgi de benden sizlereeeee....yerimseniben

arkadaşlar bundan epey önce doğal vücut peelingi ararken bir gazetede yayınlanmış ve bizzat yazarı tarafından da kullanılmış peelinge rsatladım ve denedim gerçekten de sonuç harikaydı ve ayda 2 ayda bir kere yaparak devam ediyorum cildimde epey bi pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissettim,ve ihtiyacı olanlarla paylaşmak istedim. ihtiyacı olanlar denesin diyorum.. bulduğum adresi veriyorum ASLINDA BUNU KONU OLARAK AÇMIŞTIM KİMSE ALDIRIŞ ETMEDİ GERÇEKTEN DENEYİN BENCE VE DE UYGUN MASRAFI DA AZ ÜSTELİK DE DOĞAL.
ALINTI :SABAH GAZETESI

yazan şey şu;Hint usulü vücut peeling'i

BİZİM gelin hamamlarımız ünlüdür, biliyorsunuz. Gelinleri, baştan aşağıya keseleriz. Hindistan'da da benzer bir düğün geleneği var. Bazı bölgelerde gelinleri düğüne hazırlamak için 7 gün üst üste özel bir peeling yapıyorlar. 7'inci günün sonunda gelinlerin cildi bebeklerinki gibi pürüzsüz ve yumuşacık oluyor. Kullandıkları malzemeler ise oldukça ilginç; nohut unu, sarı kök adı verilen bir baharat tozu ve zeytinyağı. O kadar etkili ki, bende bir yıldır kombine tedavilerde sık sık kullanıyorum.
ihtiyacı olanlar denesin diyorum.

Teşekkürler arkadaşım paylaşımın için.ben genelde doğal bakımlardan yanayım.bu tarifle peeling yapmamıştım.bende bazen yoğurt,mısır unu veya yoğurt,üzüm çekirdeği ile peeling yaparım..ama senin tarifinide denerim..yerimseniben

önemli değil cnm ama gerçekten de harika yani herkes denesin diyorumsüprizzzzz faydasını görecekler.

Body shop'un peeling'lerinden aldım 2 tane ama daha yeni sayılır. Faydasını görürsem yazarım. Bendede kıl dönmelerini kurcaladığım için özellikle arka üst bacak kısımlarımda izler oluştu baya bir. Onlar için deniyorum bakalım sonuç ne olucak CADIARZU
Limon suyu ve tuz peelinginide denemeyi düşünüyorum a.s

ben oriflamenin swedish spa serisinden çok memnunum. mineralli banyo tuzu ile vücut arındırıcısını avcumda karıştırıp masajla bacaklarıma sürüyorum. ardından kabak lifli selülit lifiyle bu karışımı iyice yediriyorum.haftada önce ikiydi, şimdi 1 kez.
çok memnunum, çok iyi arındırıyor, mineralli tuzu özellikle süper ötesi....

L'oreal expertise exfoliant cream, şiddetle tavsiye ederim hele ki aktardan deniz tuzu alıpta karıştırısanız cildiniz cilalı gibi çıkıyorsunuz banyodan :)

arkadaşlar boşverin loreali falan kmyasal dolu onların içerkleri doğal şeylerle uğraşın mısır unu yoğurt mesela birşey sorucam başlıkta açtım ama bikgisi olan yazsın ltfen iranlıların kullandığı bir sabun gibi birşy varmış adını bilmiyorum birisi söyledi bana ölü deriyi alıyormuş pamuk gibi yapıyormuş insanı keseyle kullanılıyormuş

kestane kebab acele cevap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…