Bölgesel İncelme Vücudu Normal Olup Yüzü Şişman Olanlar

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
M

MeDuSa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MeDuSa
Kızlar ben aslında çok kilolu değilim fakat yüzüm kilolu ve gıdığım var fotoğraflarda yüzümden dolayı çok kilolu görünüyorum normalde de öyle yüzüme bakan kilolu olduğumu düşünür fakat kalçam yok 36beden bile giyebiliyorum, birazda göbeğim var...

Yüzü zayıflatan egzersiz yada yağlar var mı biliyomusunuz?

Benim sorunumu yaşayanlar varsa birlikte çözüm bulalım mı?

• Konu Sahibi MeDuSa
evettt işte bu benim)) seni çok ii anlıyorum ben de normal kilodayım ama sadece yüzüme bakan kilolu olduğumu sanar. yüzü küçültmek zayıflatmak için yöntemler bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyoruzzzzzzzzz

• Konu Sahibi MeDuSa
buhar banyosu yüzü zayıflatıyor diye biliyorum.lavantalı buhar banyosu yapmayı bi deneyin isterseniz.

• Konu Sahibi MeDuSa
gerçekten zayıflatıyosa bnde denemk isterim..

• Konu Sahibi MeDuSa
ANaaaaaaaaaaammmm işte bu aynen benimde ole ama ben pek sorun etmıorum çnkü çok diil elmacık kemikleri çıkık olunca çok çekici duruo diorlar ama bende kilo alıp balık etli olmak istiorum ama yuzumden dolayı kilo alamıorum hadi buna çare bulalımmmmmmm delikafadulden

• Konu Sahibi MeDuSa
bnmde aynen ya ne kadar zayıflarsam zayıflayayım çok aşırı hiç öyle zayıf görmeden göçüp gidecem şu yalancı dünyadan be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…