Vitamin Detox & Hydrafacial

angeliss

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
770
296
Kızlar uzun süredir merak ettiğim vitamin detox uygulamasını bugün yaptırdım. Etiler’de bir merkez yapıyor. Dermaterapiye benziyormuş yalnız daha hafif bir versiyonu gibiymiş daha önce yaptıran varsa belki bilir, ben onu da yaptırmamıdığım için bir fikrim yok. Önce çok ince kanülleri olan bir makineyle açılan micro kanallardan cilde sıvı vitamin yediriliyor dermaroller gibi. Sonra da, bende ince gülme çizgileri oluşuyordu yanaklarımda, oralara iğneyle yine çeşitli vitamin ve mineraller enjekte edildi. İçeriğini bilmiyorum ama diğer cilt için kullandıkları Dr Dermiss diye bir markaydı. İnstagramda çok güzel önce-sonra resim ve videolar var. Bakalım ben de merakla sonucu bekliyorum. 2 kür şeklinde yapılıyormuş. Bugün sadece ilk günkü yapıldı. 2. kürde hydrafacial da yapılacak. Şu an inanılmaz kırmızılık ve yanma var. Cildim kupkuru oluyor anında. Bepanthol, hametan ve güneş kremi kullanın dediler. Başka kremler de vardı onları henüz almadım. Gelişmeleri yazacağım. Buraya instagram hesabından aldığım bir resmi yüklüyorum fikir vermesi adına. Benim de önce sonram böyle olur umarım :)

Eklentiler

• 00FF93BA-2B46-4DD3-B6BA-089452E647FE.jpeg
    447,5 KB · Görüntüleme: 1.910
Bugün 2. gün; cildim sert, kırmızı, kupkuru ve yer yer kabuklanmalar var, devamlı bepanthol sürüyorum ama belli ki uzun bir süreç alacak cildin iyileşmesi. Açıkçası bu kadar cildi zorlayacak bir uygulama olduğunu bilseydim yaptırmazdım sanırım. Bakalım ne olacak

eğer gerçekten etkisi bu şekildeyse değer bence. inşallah sonuçlar iyi olur. görmek isterim.
anneme güzel bir doğumgünü hediyesi vermek isterim bu seansları.

eğer gerçekten etkisi bu şekildeyse değer bence. inşallah sonuçlar iyi olur. görmek isterim.
anneme güzel bir doğumgünü hediyesi vermek isterim bu seansları.
Sonucu yazacağım mutlaka. Bugün 3. gün, cildimin bazı bölgelerinde morarmalar ve yer yer noktalar halinde ufak kabuklanmalar oldu. Hala kırmızılık, sertlik ve aşırı kuruluk devam ediyor. Devamlı bepanthol sürüyorum ama yeterli olmadığı hissine kapılıyorum. Sabah güneş kremi de sürmüştüm, cilt aşırı hassas.

4. Gün: Derim soyulmaya başladı, altından pembe temiz bir cilt çıkıyor :)

Eklentiler

• B08B7CDC-0257-46BA-AB45-10AEEAD1FD44.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 1.841
Ben de bikac gune bu islemi yaptiracagim. Ertesi gun kalici dudak renklendirme yaptirmayi dusnuyordum, eger cilt soyuluyorsa sanirim dudak renklendirmeyi ertelemeliyim sanirim.

Ben de bikac gune bu islemi yaptiracagim. Ertesi gun kalici dudak renklendirme yaptirmayi dusnuyordum, eger cilt soyuluyorsa sanirim dudak renklendirmeyi ertelemeliyim sanirim.
Evet dudağa pek gelmiyor ama yine de rahat edemezsiniz diye düşünüyorum. Cildi baya zorlayan bir işlem çünkü. Benim bugün sabah itibariyle cildim tamamen soyuldu. Altından yumuşacık bir cilt çıktı, iğneyle enjeksiyon yaptığı kırışıklarımın özellikle kaş aramdakinin botoxtan daha etkili bir şekilde açıldığını hissediyorum. Zaten yanaklarda gülerken oluşan kırışıklarda Botox etkili olamıyor. Gözeneklerimde küçülme var. Hala devamlı krem kullanıyorum. Gelişmeleri yazacağım.

İnce bir kat daha soyulma oluyor belli yerlerde ama cilt bebek cildi gibi oldu. Güneşe karşı çok hassas, bende de hemen ben çıkıyor güneşten, sanırım ekstra bazı benler çıktı yine suratımda. 50 faktör koruyucu kullanıyorum.

Eklentiler

• 277D3437-584F-4B9B-99C2-2BBC36AD06D0.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 2.251
Bugün hydrafacial sonrası vitamin detoxun 2. kürü uygulandı. Net olarak söyleyebilirim ki şimdiye kadar cildime yaptırdığım en iyi uygulamalardan biri kesinlikle vitamin detox. Her zaman solgun sarı bir renkte olan cildimin canlı ve hafif pembemsi bir görüntü almasını geçiyorum, gülerken yanaklarımda oluşan tüm kırışıklıklar gitti. Alnımın ortasındaki kaş çatma çizgisi ise botokstan daha etkili bir biçimde açıldı. Hydrafacial uygulamasından o kadar memnun kalmadım çünkü daha önce Ataşehir Seldie’ye yaptırmıştım, onlar bu işin piri. Ama vitamin detox bundan sonra mutlaka düzenli yaptıracağım bir uygulama oldu. Yine de çizgiler için kalıcılık ne kadar olacak bekleyip göreceğim. Etkisi geçmeye başladığı zaman tekrar yazarım. Herkese harika ciltler

cnm valla beğendim.
haber ver gelişmeleri.
güle güle kullan cildini.

cnm kaç tl ödedin?

cnm valla beğendim.
haber ver gelişmeleri.
güle güle kullan cildini.

cnm kaç tl ödedin?

Teşekkür ederim canım, annen için düşünüyorsan şu an çok güzel yılbaşı kampanyaları var. Ben başka bir özel gün için hydrafacial hediyesi almıştım ve 1000tl ödemiştim, şimdi ise hem indirim hem de dermaterapi hediyesi var. Kaçırma derim

ay saol cnm.
teknolojiyi seviyorum.

İlk resimdeki senmisin canım eğer öyleyse muhteşem olmuş bayıldım

İlk resimdeki senmisin canım eğer öyleyse muhteşem olmuş bayıldım
Hayır ben ilk resimdeki değilim, 2 ve 3 bana ait, ilk resmi Instagram hesaplarından aldım. Onu görünce yaptırmaya karar vermiştim zaten. O yaşta ve o durumdaki bir cildi o hale getirebiliyorlarsa benimkini uçururlar diye düşünmüştüm

Çok doğru canım

Ben de yaptirdim 2hafta once. Alinan parayi kurusu kurusuna hak ediyor Gamze Hanim. Ben sirami beklerken baska bir hanimla karsialstim o da 2. defa geldigini ve menun kaldigini soylemisti.
Benim zamanim kisitli oldugu icin 2. seansa gidemedim. 2 Ne yapildi 2. seansta?

2. seans kontrol seansı ufak rütuşlar yapılıyor, cildi soyma işlemi zaten bitmiş oluyor dolayısıyla sadece göze batan yerlere yine vitamin enjeksiyonu yapılıyor. Bugün yine oradaydım son kontrol seansıydı, fotoğraflarım çekildi önceki haliyle karşılaştırmak için. İnanın resmen mucize diyorum. Fotoğraf bana ait hiç rütuş yok ve aynı ışığı bulmak için de uğraştık. Kliniğin adı Linemed bu arada düşünenler olursa. Bundan sonra kesin her yıl yaptırırım bunu.

Eklentiler

• F889F47E-360D-41F3-AE22-C734CB4A3F1F.jpeg
    121,6 KB · Görüntüleme: 1.717
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…