Vitamin Detox & Hydrafacial

Merhaba
Cildiniz muazzam görünüyor.Şu anda durum nedir? Bu cilt bu görüntüyü hala koruyor mu merak ediyorum.Bende Seldie’ye gidiyordum,inanılmaz güzel açıyorlar gözenekleri ve ne yazıkki bende bir t bölgesi durumu var ,siyah nokta oluşumu çok malesef ve önce onlardan kurtulmam gerekiyor bu sebepten seldie’ye gideyim mi diye düşünüyorum bir paket alıp 4 seanslık mesela,ama bir muhteşem ikili diye antiaging destekli bir bakımları var fakat çok pahalı neredeyse 5bin tl.benim eşim geçenlerde saç ekimi yaptırdı o bile 2000tl .Kalıcılığı olmayan ,her sene yenilenmesi gereken bir bakıma 5000tl çok geliyor açıkçası.Bu yüzden Linemed’i düşünmüştüm o da 1000tl ve kırışıklıklar üzerinde çok çok etkili biliyorum ama cilde iyi bir temizlik yapmadan kırışıklık bakımı benim içime sinmiyor.burnumda çenemde siyah noktaları görmek istemiyorum çünkü o işlem sonrası.siz ne tavsiye edersiniz?

Seldiede yapılan hydrafacial sadece temizlik, cildi gençleştirme ve düzeltme anlamında gözle görülür bir katkısı yok. Altın iğneyi denemedim ama Linemedde yapılan altın iğne ile aynı mantıkla çalışıp üstüne de vitamin enjeksiyonu içeriyor. Üstelik fiyatı da görece çok daha uygun. Ben çok memnun kaldım etkileri hala devam ediyor. Botox yerine yaptırmıştım hala Botox yaptırmadım yani öyle söyleyeyim. Yani siz kendiniz hangisini istiyorsanız onu tercih etmelisiniz. Benim önceliğim anti aging her zaman :) Siyah noktalarınız kalır belki ama cildiniz en az 5 yıl atar.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.anca görüyorum ne yazık ki.ben seldie’nin benzer bir uygulamasını yarı fiyata yapan bir yer buldum Nişantaşı ‘nda oraya gittim.şimdi çok uygun bir ücret vererek en azından önce adam gibi bir temizlik işlemi yaptırdıktan sonra artık Linemed’e gidebilirim.Planım bu yöndeydi.iyiki yazdığınızı okumuş bulundum bu sebeple.akabinde bende ne işlem yaptırdığımı ve ne sonuçlar aldığımı geri bildirim yapabilirim.teşekkürler tekrar sevgiler

Merhaba, ben kaş arası ve alın bölgemdeki çizgiler için botoks dışında ne yapılabilir diye araştırıyorum. Vitamin detox gerçekten etkili mi bu çizgilerde...yalnız ben 37 yaşındayım çizgilerim biraz derin, botoks istemiyorum. İşlemi nerede yaptırdığınızı ve fiyatını yazabilirmisiniz özelden.
Teşekkürler

Aynı şekilde bana da dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Aynı şekilde bana da dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Alın ve kaştaki derin çizgiler için size botox+dolgu öneririm, şimdiye kadar hiç yaptırmadıysanız çok geç kalmışsınız. Ben bu işlem için botoxa alternatiftir diyemem botox dünyadaki en mucizevi işlem ve her kadın düzenli olarak yaptırmalı bence. Yalnız etkisi çok çabuk geçmişti son yaptırdığımda, bu sebeple üst üste yaptırmak istemedim, bir de botox sadece alın kaş göz çevresine yapıldığı için yanaklarımdaki çizgilerde etkili olmuyordu. İşlemi Nişantaşı Linemedde yaptırdım, fiyatı botoxtan daha uygundu.

hydrafacial orjinal cihaz ve ürünlerle ciltte gerçekten farkedilir bir görüntü ışıldama kazandırıyor.. sadece cilt temizleme değil. kaş kontür sonrası yaptırdım çok memnun kaldım..ama ayda bir yaptırmak gerekiyor..yüz resmen ışıl ışıl oluyor.. ben ankara da dr. fatih öktem kliniğinde nurdan hanıma yaptırıyorum..güleryüzlü , işiyle çok ilgili ve konusuna hakim.. tavsiye ederim.

Gözle görülür farklılık derken ciltte temizlikle gelen ışıltıdan bahsetmiyorum, bildiğiniz kaş arası veya gülme kırışıklıklarını açma, kaş kaldırma, elmacık dolgunluğu vs bu tip bir etkiden bahsediyorum.

Merhaba cok derin alin cizgin var bu islemde etkili olur mu acaba bide kalici son durum nedir sizde

Merhaba cok derin alin cizgin var bu islemde etkili olur mu acaba bide kalici son durum nedir sizde
Derin alın çizgileri için ben öncelikle botox öneririm. Ama zaten derin alın çizgileriniz varsa mutlaka cildinizde de genel gevşeme ve kırışıklık vardır, şimdi botox yaptırsanız sonbaharda, kışa girerken de bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bu tip işlemleri belli aralıklarla yaptırdığınız sürece hiç bir zaman o en kötü halinize geri dönmüyorsunuz mutlaka kalıcı bir etki oluyor.

Linemed den önce nerey gittiğinizi ve memnun kalıp kalmadığınızı merak ettim, inşallah görürsünüz mesajımı.

Merhabalar
Uygulama sizde çok güzel sonuçlar vermiş.benim merak ettiğim mesele şu
Yüzünüzde soyulmalar olduğu için cilt hassaslaşıyor ya bu uygulama sonrasında bu hassasiyet nedeniyle güneş lekesi oluştu mu acaba hiç

Ben güneş kremi kullandığım için oluşmadı şükür :)

Siz nerede yaptırdınız ve memnun kaldınız mı hydrafacialdan? Seldie ile kıyasladığınızda aynı etkiyi verdi mi?

İkisi de epey meşhur oldu ben de düşünüyorum iyi bir yerde yaptırmak biraz tuzluya mal odluğundan henüz beklemedeyim :)

Seldie anti aging de hydrafacial ve altın iğne ilk seans çok etki etti bende. 2 seansım haftaya olacak ama vitamin detoksun cildi soyduğunu bilmiyordum iyi oldu. Düşünüyordum altın iğneden sonra bir seans.

Ben güneş kremi kullandığım için oluşmadı şükür :)

merhaba. cildinizdeki değişimden hala memnunsunuz sanırım. senede bir kez mi yaptırmak gerekiyor. bi de o sayfada gençlik aşısı da gördüm. vitamin detox ve gençlik aşısı paket halinde de yapıyorlar sanırım. ikisinin arasındaki fark nedir. benim kırışıklığım yok. cildim toparlansın hafif yanak sarkmalarım toparlansın istiyorum

Linemed den önce nerey gittiğinizi ve memnun kalıp kalmadığınızı merak ettim, inşallah görürsünüz mesajımı.
Merhaba
Linemed’den önce nişantaşı’nda cilt temizliğine gittim ama inanın o kadar uzun zaman oldu ki.adını unuttum.Linemed’de 2.kez işlem yaptırdım yani o zamandan bu zamana.ve çok memnun kaldım.vitamin deox ve mikro gençlik aşısı

Bence ikisini paket alın, mucizevi bi fark göreceksiniz. Benim vitamindetox etkisi geçti, bence bi 6 ay kadar gidiyor etkisi Botox gibi. Botoxla dönüşümlü yaptırılabilir. Gençlik aşısı da dolguya benziyor, yanakları falan toparlıyor.

Benim yüzümde şuan yeni yapılmış 1 ml dolgu var. Yanaklarım hafif toparlansın diye yaptırmıştım. Yüzümde dolgu varken yaptırmak mantıklı mı bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…