Bölgesel İncelme viks sürüp incelen varmı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

handan1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
593
2
48
merhabalar herkeze yaza girmek üzereyiz ve.kışın aldıgımız kilolardan ne yapsak ne etsek te versek diye kara kara düşünüyoruz.bir arkadaşım viks sürüp üzerine strec film sürerek çok incelmiş kullanan varsa yardımcı olabilirmi.

tatlım ben inanmıyorum yaa öyle seylere..o zaman delicesine yiyelim viks sürelim...ıı ıhhh sanmıyorum..konuyla alakası var mı bılmem ama ben bı aralar dıyet yaptım ama vermek ıstedıgım 3 kıloyu hala veremedım..1 haftadır onca yememe ragmen sırf elma sırkelı su ıctım yatarken ve uyandıgımda..inanın karnım dümdüz oldu..diyetisyen bir arkadaşım önermişti..ve cıdden karnım dümdüz...

elma sirkeli suyu nasıl içtin yani ölçü verirmisin arkadaşım.1 su bardağı suya ne kadar koydun sirkeden

Bir bardak ılık suya 1 yemek kaşıgı koydum ..Biraz da bal koyabilirsin tadına dayanamıyorsan..Ama ben bal koymadım..Burnunu kapatıp iç bence ..Çünkü ilk günlerde tadı kötü geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…