Gebeliğe Hazırlık Veriskosel olup emodex ile sperm arttirma

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

deniz17umut

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
313
232
30
Merhaba arkadaşlar evet başlıkta yazdığı gibi eşim veriskosel .özel bir hastanede çok iyi sürekli önerilen bir dr tedavi oluyor şuan. Doktor sperm testi nde spermleri n daha canlı ve haraketli olması için bu takviye kapsülü vermiş ilaç değil sürekli okuyordum keçi boynuzu pekmez gb ürünlerle sperm canlılığını ve hareketliliği ni arttırmak için kullanan üyeleri bu takviye tamda bunun içi n mis içindekiler saymakla bitmiyor ama biraz pahalı bir urun hastaneden tedarik edince 20tl gibi daha ucuza geliyor ..sorum şu kullanan varmi yada böyle bir urun arayanlara bir bilgi olsun istedim çünkü bende bir bebek için tam 9 aydır bekliyorum inanın. doktor çok güvenilir hic boş günü saati bile yok .bide benim sağ gogusumden süt değil ama hani yeni doğum yapanlarda ilk gelen sıvı gibi sıvı geliyor bunun için önerisi olan varmi .konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum .şimdiden teşekkürler

Ameliyatsiz kurtulmasi imkansız galiba .Geçmiş olsun canım hamile kalabildin mi bunlardan sonra

Benim eşimde 1,5 ay önce varikosel ameliyatı oldu dr emodex verdi hiç aksatmadan sabah akşam içiyor . Her akşam k.boynuzu pekmezi içiyor sabah akşam ceviz yiyor inşallah faydasını görürüz artık. Ağustos'ta spermiograma gitcez . Allah ım isteyen herkese versin

Merhaba benim esimde 10 gun once varikoselden ameliyat oldu.doktor 2 hafta sonra kontrol dedi ins bizede ilac yazar.

Hic bilmiyorum ki canim 2 hafta onra kontrol dedi antibiotik ve agri kesici verdi 3 damari hasarliymis esimin arti esim hastanede calisiyor.

Merhabalar enıdex ilacından fayda alabıldınız mi bıze varıkosel ameliyatı olcaz promen k mı yoksa emodex mi kullansak

Merhabalar bizdede varikosel var ameliyat olmadı sperm sayımız 1 milyon civarıydı hareketlilikte yuzde 40 civarındaydı 2 aydır emodex kullanıyoruz bu hafta test yaptırdık sayımız 8 milyona çıkmış fakat hareketlilik sıfır olmuş hiç hareketli yok yarın doktora sonuç göstereceğiz bakalım ne önericek ..

Merabalar ben yeni katıldım doktor ne dedi son durumunız nedir acaba emodex işe yaradımı bizde emodex kullanmaya karar verdik ameliyat olmadan bu ilaç işe yarıyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…