Popüler Konu Verimli Rutin

Herkese merhaba, (binhuzunluhaz nickim iptal olmuş, neden anlamadım)

Çok uzun zaman oldu yazmayalı, ara ara okuyordum sizleri.

Umarım herkes iyidir. Oldukça can sıkıcı bir süreç geçirdik, annemin beyine pıhtı atması ile başlayan ve annemi yatağa bağımlı hale getiren sürece yeni yeni adapte olabildim. Artık ben de kendimle ilgili kısımlara tekrar adapte olmaya başladım.

Her şey bir garip hal aldı. Bu süreçte öyle güzel deneyimler, duygular yaşadım ki, olumsuz tarafları olduğu kadar olumlu tarafları da oldu benim için. Hiç bir şeyin aslında kontrolümüzde olmadığını öğrendim, tam teslimiyet nasıl oluyormuş bu süreçte idrak ettim, kendimi sabırsız bilirdim ama oldukça sakin ve sabırlıymışım, buna çok şaşırdım.

Kendimi ve yakınımdakileri tanımama vesile olan ve hala devam eden bu sürece teşekkür edeceğimi söyleselerdi asla inanmazdım.

Artık sık sık yazacağım ben de: ) Sevgiler hepinize.
Çok geçmiş olsun sevgili binhuzunluhaz, ben eski sayfaları okuyorum ve okurken ara ara sizin profilinize baktım, sizi çok merak etmiştim annenize şifalar dilerim, hoş geldiniz sizin yazdıklarınızı severek okuyordum.

elecda elecda şifalar dilerim çok geçmiş olsun günlük paylaşımlarını hevesle bekliyorum.

Selamlar Hanımlar,

Bugün tekrar rutinlerime geri döndüm. Okullar açıldıktan sonra sabah rutini sürecimde değişiklik yapacaktım ama araya hastalık girince süreç uzadı. Bugün şöyle bir rutin izledim.

06:00 Kalkış

06:00-07:00

• Sessizlik Zamanı ve 1 bardak su
  • Sabah Sayfası
  • Mehmet Okuyan Kuran Meali Okuması

07:00-08:00
Kızların Okul Rutini

08:00-11:30
  • Yürüyüş bandında 40 dk yürüyüş
  • Yürüyüş esnasında YDS Youtube Video
  • Duş ve Cilt Bakımı
  • Diksiyon Çalışması
  • İngilizce Çalışması
  • Ev Toplama
  • Kahvaltı ve Takviyeler
  • Makyaj ve Giyinme
  • Evden Çıkış
  • Yolda Storytel kitap dinleme

Herkese merhaba, (binhuzunluhaz nickim iptal olmuş, neden anlamadım)

Çok uzun zaman oldu yazmayalı, ara ara okuyordum sizleri.

Umarım herkes iyidir. Oldukça can sıkıcı bir süreç geçirdik, annemin beyine pıhtı atması ile başlayan ve annemi yatağa bağımlı hale getiren sürece yeni yeni adapte olabildim. Artık ben de kendimle ilgili kısımlara tekrar adapte olmaya başladım.

Her şey bir garip hal aldı. Bu süreçte öyle güzel deneyimler, duygular yaşadım ki, olumsuz tarafları olduğu kadar olumlu tarafları da oldu benim için. Hiç bir şeyin aslında kontrolümüzde olmadığını öğrendim, tam teslimiyet nasıl oluyormuş bu süreçte idrak ettim, kendimi sabırsız bilirdim ama oldukça sakin ve sabırlıymışım, buna çok şaşırdım.

Kendimi ve yakınımdakileri tanımama vesile olan ve hala devam eden bu sürece teşekkür edeceğimi söyleselerdi asla inanmazdım.

Artık sık sık yazacağım ben de: ) Sevgiler hepinize.
Hoşgeldin, seni gördüğüme çok sevindim :KK200:

Annene şifalar diliyorum.

Selamlar Hanımlar,

Bugün tekrar rutinlerime geri döndüm. Okullar açıldıktan sonra sabah rutini sürecimde değişiklik yapacaktım ama araya hastalık girince süreç uzadı. Bugün şöyle bir rutin izledim.

06:00 Kalkış

06:00-07:00

• Sessizlik Zamanı ve 1 bardak su
  • Sabah Sayfası
  • Mehmet Okuyan Kuran Meali Okuması

07:00-08:00
Kızların Okul Rutini

08:00-11:30
  • Yürüyüş bandında 40 dk yürüyüş
  • Yürüyüş esnasında YDS Youtube Video
  • Duş ve Cilt Bakımı
  • Diksiyon Çalışması
  • İngilizce Çalışması
  • Ev Toplama
  • Kahvaltı ve Takviyeler
  • Makyaj ve Giyinme
  • Evden Çıkış
  • Yolda Storytel kitap dinleme
Herkese merhaba,
elecda elecda ingilizce calismani nasıl yapıyorsun?
Benim Babilanka bitti onu günlük düzenli yapmaya çalışıyordum ancak sonraki kısımda tam bir düzen oturtamadim

Hazır vaktim varken düşünüp 40 yaşıma geldiğimde nasıl biri olmak istiyorum, hangi alışkanlıkları kazanmış olmak istiyorum, nelerden uzaklaşmış olmak istiyorum, ona göre son 5 yıllık kalınma planı çıkarmak istiyorum. Sonra onun için bu sene yapacaklarım neler olabilir ve son 3 ay neler yapabilirim ve son 2 hafta neler yapabilirim şeklinde iş listeleri hazırlayacağım

Merhabalar ben de dahil olmak istiyorum aranıza. Uzun zamandır takip ediyorum ve çok takdir ediyorum buradaki arkadaşların ilerlemelerini. Ancak ben de tık yok. Aktif olarak paylaşım yapmak ve fikir alışverişinde bulunmak daha motive edici olacaktır benim için. Önceden üyeyeydim de pasif olduğum için unutmuşum forumun nasıl kullanıldığını , sayfa sahibi elecda'ya da cok tesekkürler bize ilham verdiği için. Arkadaşlar bize nick'ler nasıl ekleniyor:KK43:

X