Verimli Planlı Yaşam Günlüğü

Bu fit tariflerinin hepsi iyi olmuyor ya canım. Diyorum onları yiceğime aç dururum daha iyi🤣
Kimiside güzel oluyor ama 🤣
En iyisi az yemek valla bu sabah hiç iyi olmadı 😬😬😬😆
Sabahları domates salata peynir zeytn yumurta bi dilim ekmek gibi başlasam tam olacak da hergün aynıdan sıkıyo insam ya😂

En iyisi az yemek valla bu sabah hiç iyi olmadı 😬😬😬😆
Sabahları domates salata peynir zeytn yumurta bi dilim ekmek gibi başlasam tam olacak da hergün aynıdan sıkıyo insam ya😂
Kesinlikle çok sıkılıyor insan canım arada sebzeleri falan değiştirmek şart sanki. Yumurtayo bir haşlama bir omlet bir menemen hep değiştire değiştire gidiyorum bende 🙄

Kesinlikle çok sıkılıyor insan canım arada sebzeleri falan değiştirmek şart sanki. Yumurtayo bir haşlama bir omlet bir menemen hep değiştire değiştire gidiyorum bende 🙄
Bende öyle yapıyom akşam yemegi yemesem nasıl gidiyor iki gün denedim 80 den 77 e düşmüşüm 😆😆 sonra saldım aldım 🙄

Bende öyle yapıyom akşam yemegi yemesem nasıl gidiyor iki gün denedim 80 den 77 e düşmüşüm 😆😆 sonra saldım aldım 🙄
kesinlikle akşam yemeği çok etkiliyor. benimde çarşamba randevum var bu 2 akşam yemiyim en iyisi :KK70:

kesinlikle akşam yemeği çok etkiliyor. benimde çarşamba randevum var bu 2 akşam yemiyim en iyisi :KK70:
Bende başlayayım bi ay boyunca akşam yemek yememeye çalışıcam da kocam ye demesin valla o tam çıldırmalık :KK11: en iyis yemegi tek başına yemek o zaman güzel gidiyor

Bende başlayayım bi ay boyunca akşam yemek yememeye çalışıcam da kocam ye demesin valla o tam çıldırmalık :KK11: en iyis yemegi tek başına yemek o zaman güzel gidiyor
işte bende ondan sıkıntı yaşıyorum. hafta içi bir akşam yemeğini birlikte yiyoruz zaten.illa yiceksin diyor. bende bir yoğurt salata yerim otururum onunla🤣

Verebildin mi kiloları 😊😊😊 ben israrları sevmem hiç 😬😬
gidince öğrenicem evdeki tartıya bakmıyorum kaldırdım 😁
normalde bende sevmem ama. sofra konusu benimde hassas noktam. sofraya yemesede oturcak ev halkı benim kuralım :KK70:

gidince öğrenicem evdeki tartıya bakmıyorum kaldırdım 😁
normalde bende sevmem ama. sofra konusu benimde hassas noktam. sofraya yemesede oturcak ev halkı benim kuralım :KK70:
Bende kaç gündür tartılmadım tam moral bozan tartım var 😂😂😂
En iyisi yemegi yap kocana yedir geç israr nedir 😂

Bende kaç gündür tartılmadım tam moral bozan tartım var 😂😂😂
En iyisi yemegi yap kocana yedir geç israr nedir 😂
benimkide bozuyor moralimi ya akşam tok karnıma tartılıyorum -3 kilo çıkıyorum diyetisyendeki kilomdan. sabah aç tartılıyorum gece uyurken 2 kilo almışım -1 çıkıyorum. alıp vurcaktım tartıyı yere :KK70: kaldırdım ben de :KK70:
ah ah işte onlar yüzüne şişiyoruz zaten 🤣

Selamlar
Artık rutin oluşturma zamanım geldi ve takip etmek istiyorum ve sizlerdem destek istiyorum
Yapabilirsem ne mutlu bana
Daha önce denemişligim vardir 😊😊
Neler yapmak istedigimi yazayım
1. 5 vakit namaz kılmak
1 ay önce çok şükür düzenli olarak namaz kılmaya başladım namaz kılmak topigini takip edip raporları bildirmeye devam edecegim @Kahve kokulu ❤️ Rabbim namazlarr daimi kılmaya nasio etsin
2. Kuran kerim okumak
Arada bi okuyordum yasin şerifi okuyorum ama tüm duaları ezberlemek istiyorum Okudıkça inan ki Allaha olan inancım arttı çok şükür elhamdulilah 🤲
3. Ev işleri ihmal etmemek
3-5 madde yazıp bu işin degerlendirmeye amaçlıyorum canım istemedigi zamanlarda youtube temizlik videoları izlemeye bayılıyorum
Mesela
Bugun yapılacak 3 maddeyi yazayım
1. Pazara gitmek
2. Çiçek biberlerden yemek yapmak
3, çamaşirları yerleşmek 🥰
4. Diyet ve spor
Ben 2 aydır koruma sürecindeyim artık kırıp 60 lara düşmek istiyorum takımlar kapandı ama vazgeçmedim takip etmeyi çok seviyorum 10-15 bin adım akşamları 30 dk spor yapsam çok iyi olacak
Yemegi azaltma sürecine girecegim inşallah ama takip etmek istiyorum
5. Aile
Hergün ne olursa olsun 1 saatiniz olsa cocugunuza kocanıza zaman ayırın bundan daha mutlusu yok 🥰😇❤️
Bana desteginiz varnı ?
Cookiie Cookiie
@MssPARE
bebeklinick bebeklinick
@Jou
@MinnosPrenses
@MiraPham
@Kahve kokulu

Daha hatırlamadıgım üyeler varsa affola🙏
❤️💛💜🧡💙💚
Ben senin kadar enerjik değilim çalışmıyor olmama ragmen bunların hepsini yetistiremem.

Günlük 8-10 km yürüyordum ama 4-8 km ye düştü bu ara
Namaza yeniden döndüm yazları bırakıp yaz bitince dönüyorum ne yazık ki 😓😓😓
Kuran okumayı kendi dilinde bilmiyorum, Türkçesi var elimde ama yine de okumuyorum

Günlük esma okumalarım, kelime-i tevhidim var cekebildigim kadar
Ayetel Kürsi vb. Dilime pelesenk biseylerle meşgulken de içimden okurum

Kitap okuyorum günlük 50-100 sayfa
Dizi izliyorum sense8 Netflix den günlük 2-3 bölüm o da bitti bitecek yeni diziye baslarim

Kocayla da habire ilgileniyorum evde çünkü bu ara :işsiz:

Ben senin kadar enerjik değilim çalışmıyor olmama ragmen bunların hepsini yetistiremem.

Kuran okumayı kendi dilinde bilmiyorum, Türkçesi var elimde ama yine de okumuyorum

Dizi izliyorum sense8 Netflix den günlük 2-3 bölüm o da bitti bitecek yeni diziye baslarim
Hoşgeldiniz ❤️
Bende gğne başlamadan 100 defa lav havle okuyorum iyi oluyorum tavsiye ederim
Hangi kitabi okuyorsunuz❤️ kitaplar kulubu var bende takio ediyorum oradan gerçi roman hikaye gibi kitapları çok severim
Psikolojik kitaplar artık sıktı nedense🙄

Hoşgeldiniz ❤️
Bende gğne başlamadan 100 defa lav havle okuyorum iyi oluyorum tavsiye ederim
Hangi kitabi okuyorsunuz❤️ kitaplar kulubu var bende takio ediyorum oradan gerçi roman hikaye gibi kitapları çok severim
Psikolojik kitaplar artık sıktı nedense🙄
Aaa kadınlar kulübünde bir bölüm mu yoksa başka bir site mi ?

Şuan grange den kurtlar imparatorluğunu okuyorum grange bin kitaplari bilim ve psikolojik gerilim üzerine, kocasını hatırlamayan bir kadını anlatıyor suanki kitabi

La havle tavsiyeni dikkate alacagim
Telefonumda zikir Matik var hemen yataktan çıkmadan aylmaya çalışırken bile okunabilir çok iyi olur, tsekkur ederim migim

Aaa kadınlar kulübünde bir bölüm mu yoksa başka bir site mi ?

Şuan grange den kurtlar imparatorluğunu okuyorum grange bin kitaplari bilim ve psikolojik gerilim üzerine, kocasını hatırlamayan bir kadını anlatıyor suanki kitabi

La havle tavsiyeni dikkate alacagim
Telefonumda zikir Matik var hemen yataktan çıkmadan aylmaya çalışırken bile okunabilir çok iyi olur, tsekkur ederim migim
Burada çok takipte olan bende bakıyorum hangi kitapları okumuş memnun mu bakıp öle alırım kitabi 😊

Kocayla da habire ilgileniyorum evde çünkü bu ara :işsiz:
50 100 sayfa kitap okumaak😍😍

Bugün yaptıklarım;
✔️Kalkar kalkmaz yatağımı topladım.
✔️Çamaşır vardı katladım yerleştirdim.
✔️Yıkamaya çamaşır attım, serdim. Az önce topladım katlanmak için beni bekliyorlar 🤣
✔️Banyoyu temizledim.
✔️Çay suyunu koydum mutfağı topladım, salonu topladım
✔️İbadetlerim tamam. 5vakit+10 sayfa kuran+Dua grubundan olan günlük zikrim
✔️ Bulaşık mak. Boşallttım akşam yemeği bulaşıklarını yerleştirdim
Şimdi çay ve tv vakti yatmadan evvel kitap okuyacağım ☺️

Bugün yaptıklarım;
✔️Kalkar kalkmaz yatağımı topladım.
✔️Çamaşır vardı katladım yerleştirdim.
✔️Yıkamaya çamaşır attım, serdim. Az önce topladım katlanmak için beni bekliyorlar 🤣
✔️Banyoyu temizledim.
✔️Çay suyunu koydum mutfağı topladım, salonu topladım
✔️İbadetlerim tamam. 5vakit+10 sayfa kuran+Dua grubundan olan günlük zikrim
✔️ Bulaşık mak. Boşallttım akşam yemeği bulaşıklarını yerleştirdim
Şimdi çay ve tv vakti yatmadan evvel kitap okuyacağım ☺️
Ellerine sağlık bende raporumu yapayım 😇

Merhaba kızlar
Yasin şerifi kitabi işyerime götürdüm sabahları okudum
100 defa la havle okudum
Namazlarımı kıldım
İşten sonra pazara ugradım
Kızıma terlik aldım wc banyo terligi 😬