Verimli Planlı Yaşam Günlüğü

Valla kızlar bende çalışıyorum ve 1 oglum var. Ama kimse kusura bakmasin(kaynanam, eşim,annem vs...) Hafta içi zaruri durumlar dışında asla iş yapmiyorum. Eve zaten yorgun argın geliyorum iş stresi ayrı hayat şartları ayri yoruyo. Üstüne bide evde temizlik yapmak akıl kârı degil.haftasonu tatil günümde tüm islerini yaparım. Ayda bir yada iki ayda birde kadın getiririm temizlik sirketinden dipkose temizler.

Ayrica gerçekten hepinize de tavsiyem odur. O evde yalnizca biz yasamiyoruz. Esimizde var. Eğer hayatin zorluklarini birlikte sirtlandiysak borcunu harcini giderlerini birlikte oduyorsak birlikte çalışıp birlikte borç harc oduyorsak yasadigimiz evin toparlama temizlik vs.ini de birlikte düşünelim dert edelim.

Valla kızlar bende çalışıyorum ve 1 oglum var. Ama kimse kusura bakmasin(kaynanam, eşim,annem vs...) Hafta içi zaruri durumlar dışında asla iş yapmiyorum. Eve zaten yorgun argın geliyorum iş stresi ayrı hayat şartları ayri yoruyo. Üstüne bide evde temizlik yapmak akıl kârı degil.haftasonu tatil günümde tüm islerini yaparım. Ayda bir yada iki ayda birde kadın getiririm temizlik sirketinden dipkose temizler.
Merhaba hoşgeldiniz 🤗
Bende 5 te işten çıkıyorum 6 gibi evde oluyorum
Yemek yapıyorum eşim 7 de geliyor o halde yemek hazır
Sofra kur kaldır bulaşık derken 8 oluyor ütü varsa yapıyom çamaşir varsa katlayıp yerleşiyorum süpürencek varsa süpürüyorum hergüm mutfagı temiz tutmaya çalışırım 😁 cocuk varsa onu uyutup uyuyorum zor valla Allah yardımcımız olsun 🥰

Merhaba hoşgeldiniz 🤗
Bende 5 te işten çıkıyorum 6 gibi evde oluyorum
Yemek yapıyorum eşim 7 de geliyor o halde yemek hazır
Sofra kur kaldır bulaşık derken 8 oluyor ütü varsa yapıyom çamaşir varsa katlayıp yerleşiyorum süpürencek varsa süpürüyorum hergüm mutfagı temiz tutmaya çalışırım 😁 cocuk varsa onu uyutup uyuyorum zor valla Allah yardımcımız olsun 🥰
Merhaba :) inanin anlattiginiz rituel haftaici için yeterde artar bile. Valla şahsen ben ütü kismina asla haftaici girmem. Bende eşim de sabah giyecegimiz şey ütülü degilse kendimiz yapariz hemen. Haftasonu zaten birikmislerin hepsini utuluyorum. Yani değer mi o kdr kendimizi yipratmaya. Evde olan bi kadın la bizim gibi çalışan kadın in ev düzeni tabiki bir olamaz ve o sekilde bi düzen beklemesin kimse de bizden. Bi kere bunu biz kabul edersek herkes de o sekilde yaklaşır emin olun

02.09.2021
Bayadır girmemişim topigimi unutmuşum🙈
Kaos gibi geçen günlerde eskisi gibi kk yi takip edemiyorum
Dün kızım anaokula başladı durmadı orada eve gittler 🙄 sonra dün akşam babasıyla güzel güzel oturduk konuştuk bakalım yarayacak mı 🙈😅
Bu aralar sabah erken kalkıyorum 5 te namazı kılıp tekrar yatıyom 😩 bence işimi yapsam çok iyi olacak kahve içmem lazım gözümü açıp 🥴
Akşam 6 da evdeyim
Yemek yapıyorum bulaşıkları boşalt tezgah temizle mutfagı süpür derken 7de eşim geliyor yemegi yiyoruz
Yemekten sonra spor yapmaya başladım dans ediyorum bi saat 😁
Eeee sizler nasılsın

02.09.2021
Bayadır girmemişim topigimi unutmuşum🙈
Kaos gibi geçen günlerde eskisi gibi kk yi takip edemiyorum
Dün kızım anaokula başladı durmadı orada eve gittler 🙄 sonra dün akşam babasıyla güzel güzel oturduk konuştuk bakalım yarayacak mı 🙈😅
Bu aralar sabah erken kalkıyorum 5 te namazı kılıp tekrar yatıyom 😩 bence işimi yapsam çok iyi olacak kahve içmem lazım gözümü açıp 🥴
Akşam 6 da evdeyim
Yemek yapıyorum bulaşıkları boşalt tezgah temizle mutfagı süpür derken 7de eşim geliyor yemegi yiyoruz
Yemekten sonra spor yapmaya başladım dans ediyorum bi saat 😁
Eeee sizler nasılsın
Hem çalış hem spor hem ev süpersin 😍😍

Bugünki planımı iliştireyim şuraya 🤣
-Çamaşır katlayıp yerleştirmek
-1 makine çamaşır yıkamak
-portmanto temizlemek
-süpürüp toz almak
-banyoyu temizlemek
-yemek yapmak
-namazları eksiksiz kılmak
-kitap okumak

Şu an işteyim
Akşam da çorba yapıcam
Dünden patlıcan musakka var 😇
Çamaşirları katlayayım
Mutfak tezgahı tertemiz tutunca bundan daha mutluluk yok 🤩
Benimde çok az nohut var yanşna birşey eklemem gerek.
ev toplu olunca pis olsada pismiş gibi gelmiyor. Ama dağınık olunca da temiz olsada temiz gibi gelmiyor. O yüzden toplu tutmaya çalışıyorum bende her ne kadar başaramasam da 🤣🤣🤣

Benimde çok az nohut var yanşna birşey eklemem gerek.
ev toplu olunca pis olsada pismiş gibi gelmiyor. Ama dağınık olunca da temiz olsada temiz gibi gelmiyor. O yüzden toplu tutmaya çalışıyorum bende her ne kadar başaramasam da 🤣🤣🤣
Tutmaç çorbası erişte yeşil mercimek nohut haşla sonra terbiyesini yap tamam 🤩
Evin temiz düzenli hali en sevdiğim 🥰🥰

X