Selülit Vela Shape Mucizesi ....???

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bende Altunizade'de bir güzellik merkezinde yaptırdım... Powerplate le birlikte... yakşalık 1,5 ay sürdü ama sahiden çok fark etti... Bel ve kalçamda 4'er cm incelme oldu.. Tabi bu süreçte farkı görünce sizde biraz yediklerinize dikkat eder oluyorsunuz etkisi daha da çok oluyor... Yalnız yapan kişininde önemi var tabi.. Bana yapan kişi mesela cidden çok iyi biliyordu ve hep incelmek istediğim kısımlara masaj yaptı... tabi fiyat diğerlerine göre biraz farklı ben 1,5 ay için yaklaşık 1,300 tl civarında bir fiyat ödedim 2 ay önce...

İlk gün biraz değil baya kızarma oluyor yaklaşık 4 gün sonra geçiyor.. bol bol su içmeniz gerekiyor.. Yaklaşık 4-5 inci seanstan sonra incelme farkediliyor.. sevgiler..

Merhaba arkadaşlar,

Ben 2 ay önce başladım bu tedaviye,toplamda 8 seans aldım,selülitlerimde gözle görünür şekilde bi azalma yaşadım.Sol bacağımda kılca damarımda görünürlük vardı.Oraya getirmiyorlardı aleti fakat gel gelelim tüm bacağımda bazı yerlernde damarlın görüntüsü arttı...Ne yapabilirim?Bir kaç seansım daha var velashape, artık onları yaptırmak yerine paramı geri alıcam ama sonuçta bu uygulamayı yapmamaları gerekmez miydi?

yanıtlarınız bekliyorum

Merhaba kızlar
Ben izmir medslimde 5 seanslık velas
hape paketine üye oldum. 650 lira peşin bir ödeme yaptım. Fakat sonuç tam bir hüsran. Diyet yapmama ve uygulamaları aksatmamama rağmen vaadlerinin hiç biri gerçekleşmedi. Başlarken garanti vermiyorlar, sadece göz boyuyorlar. selüliti analiz eden herhangi bir işlem yapmadıkları gibi vücut yapısına da bakmıyorlar.Bir de dalga gerçer gibi 'Siz bekleyin, 3 hafta sonra onlar kendiliğinden geçecek' diyorlar. Yani anlayacağınız üç kağıt yapıyorlar. Asla ve asla tavsiye etmiyorum, en azından bu merkezi..

SEN GALİBA ADI GEÇEN yerde çalışıyorsun üyeligin boyunce 4mesajın var hepside bu başlıkta binlerce konudan ilgini çeken hiçbir konu olmamış (!) buna istinaden merkeziniz çok PAHALIYMIŞ
çok uzun zamandır giremedim cevapta veremedim size hangi konuya mesaj atcağımı sizmi belirliyeceksiniz ki konuşuyosunuz vee orda calışanlara iftira atıyosunuz diğer mesajları okursanız o merkezden memnun kalanları görürsünüz

bu başlıkla pek ilgilenen kalmamış sanırım ama... ardan da baya zaman geçmiş, o zaman yaptıranların şimdiki durumu nedir acaba ki? kavitasyon mu yoksa bu mu daha iyi karar vermeye çalışıyorum. yılsonu kampanyaları falan var onlardan yararlanırım belki diye ama.... kavitasyondan daha fazla insan memnun kalmış gibi... burda hiç sonuç almadığını söleyenler de var. kavitasyon hem bir incelme hem de selülitlere iyi gelmiş gibi genel olarak. burada selülite yaradı diyen 1-2 kişi var. ben ikisi için de istiyorum açıkçası ama.... kavitasyon yaptırısam da eximia'yı tavsiye etmişler hep..

bu tarz uygulama yaptıranlardan bu kararsızlığıma bir yorum bekliyorum =)

bayanlar merhaba, velashape bende çok merak ediyorum. gidenler veya daha önce gitmişlerden yorum alabilirmiyim. fiyat konusunda da yardımcı olabilirmisiniz.

Son düzenleme:
merhabalar. vela shape yaptıranlar yorumlarını yazsalsar fark oldu mu sizlerde?:.. bende yeni başladım yaptırmaya toplam 6 seans gideceğim. ilk seansıma dün gittim. ilk seansta fark oluşmaz 2. 3. seanstan sonra farkedebilrsiniz dediler. çok moralimi bozuyo bu selülit illeti((

merhabalar
bende velashape yaptırmayı düşünüyorum.bi güzellik merkezine gittim bilgi almak için.
Selülitlerin kesin yok olacağına dair bi şey diyemiyorlar tabi.
12 seansına 1750 tl.dediler. Biraz daha konusunca kredi kartına 10 taksit 1500 olur dediler.
Bu kadar para verip bi sonuç alamayacaksam verdigim.
paraya yazık değil mi? Az bi miktarda değil.

Ya bende de kılcal damar sorunu var. Ne olarak şimdi velashape yaptıramazmiyım?
Bacak kısmımda çok yok ama ayaklarımda epey var.

bende kesin zayıflama ve selülite çözüm olacak bir yöntem arıyorum, daha karar veremedim, bu kadar çeşit varken offf kafam çok karıştı :44:

ben bugün velashape soğuk lipoliz ve lenf drenaj a başladım.üçü bi arada daha etkiliymiş.ardından power plate yapıyorum bakalım nasıl sonuc alacagım

Bunu bende duydum, bende bir uygulama ile sporumu desteklemek istiyorum, ama o kadar çok etkili çözüm alacağımızı garanti eden uygulama var ki hangisini tercih etmem gerektiği konusunda kararsız kaldım :/ en son bir arkadaşım yeni LPG den bahsetti, epey etkisi varmış selülitler üzerinde! Kendisi çok memnun ama çoğu merkezde eski LPG var. Bu yeni LPG cihazının adı İntegral' miş, tamamen vücudunuza göre uygulama ayarı yapılıyor. Kavitasyonun da dokuya çok zarar verdiğini duydum o da düşündürücü. Ama bu yeni LPG' yi denemek istiyorum, deneyen var mı bilgilerini paylaşsın?

5-6 yıldır pko yüzünden diane 35 kullanıyorum ve selülit yaptı çok fazla olmasa da.ilacı hormonlarım tekrar bozulur diye de bırakamıyorum :/ geçen sene velashape 2 yaptırmıştım çok fazla selülitim yoktu ama sonuçları gayet iyiydi memnun kaldım selülitlerim nerdeyse tamamen gitmişti.ancak sonuçları çok kalıcı değil daha sonra tekrar yavaş yavaş eski haline dönüyor.gerçi normal birşey bu kalıcı bir çözümü olduğunu düşünmüyorum.bu sene tekrar selülit tedavisie başlamak istiyorum ama velashape i tekrar yaptırma konusunda kararsızım.sonuçları evet cok iyi ama cok acı çekiyorsunuz ve bacaklarımı resmen yakıyordu.çok beyaz tenliyim kılcal damarlarımı arttrımasından korkuyorum.bu arada benimki paketti geçen sene mart ayında aldım 6 seans velashape+ozon mezo+lenf drenaj 2000 tl ödemştim iyi bir güzellik merkezinde.yaza doğru fiyatları tekrar attırıyorlar tabi daha sonra tekrar fiyat sorduğumda 4000 tl demişlerdi.özellikle ozon mezo cok ağrlı bir işlem şimdi velashape,smoothshape,awt arasında kaldım araştırıyorum velashape i mecbur kalmadıkça tekrar yaptırmak istemiyorum.aranızda awt ya da smoothshape i yaptıran varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…