Selülit Vela Shape Mucizesi ....???

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
gozdenur acaba selülitlerine iyi geliyor mu? çünkü benim derdim incelemek değil selülit ben incelmek istemiyorum selülitlerimden kurtulmak istiyorum da..

Bacaklarım dalga dalgaydı 5 seansımı yaptırdım şimdi sıkınca elime geliyo ama cihaz kadar yapan kişide önemlimiş ben çok memnunum

ben dün 3. seansıma gidecektim ama regl oldum gidemedim haftaya cumartesi gideceğim. ölçüler de alınınca bilgi veririm.

Alsancakta medislim güzellik merkezi herkese tavsiye ediyorum cok memnunum 8 seansına 1500 verdim çok ilgili ve güvenilir bir yer

eveet 4 seasım bitti işte sonuçlar. bence süper zaten görsel olarak da ciddi bir fark oldu.
Önce Sonra
Toplam yağ Önce 31.3, Sonra 24.1
Toplam kas Ö 41.5, S44
Sağ bacak yağ Ö 37.6, S 30
Sol bacak yağ Ö 38.7, S 30
Bacak kas Ö 6, S 7
Bacak kalınlığım Ö 61cm, S 56
Popo Ö 104cm, S 96
Metabolizma hızım Ö 1200, S 1500

ilgili bayan önümüzdeki 3 hafta daha incelmenin devam edeceğini bir ay sonra bir kez daha ölçüm alıp göreceğimizi söyledi. ben herkese tavsiye ediyorum gerçekten işe yaradı ama ben aynı zamanda yürüyüş ve diyet de yaptım ama bu kadar etki tek başına onlarla olmazdı. 4 seansda bıraktım ben artık diyetime ve yürüyüşüme devam edicem. zaten bikinilerde çok rahatım artık. :lepi:

selamlar gözdenur bende medislime gitmeyi düşünüyorum izmire geçtiğimde ama birşey merak ediyorum haftada 1 seanstan fazlası olmuyormu vela shape?

nerde yaptırdın ve niye birşey olmadı diye hesap srmadın
ben annkkarada yasıorum burda evıme yakın bı merkezde yaptrdm oldukca da unlu ankarada.. adamlar ah soyle guzel boyle ıı olcak deyıp durdular.. cok sıcaktı alet bazen bacaklarım yandı resmen.. dedım ıı olcak ıı olcak bı yandan da lıpolız de yapıldı bu arada.. fakat sonuc tam bı husran.. son seansa artık gıtmedım bıle...:çok üzgünüm:

gözdenur hala cvp vermedin canım yaa..yarın izmire gidiyorum sen çok mu memnun kaldın medislimden ben nutra sistem diye bir yer daha buldum orayı duyudun mu?

gözdenur peki velashape uygularken 1500 tl fşyatın içinde başka şeyler varmı lpg mezoterapi yada başka birşey?yoksa sadece velashapemi uyguladılar?

ben de bu sene haziran ayında yaptırdım.bazı seanslar farketti bazılarında ise hiçbir sonuç alamadım.bana uygulayan kişi bunun vücut yapısıyla ilgili olduğunu söyledi.vücudu zaten sıkı olan kişilerde pek işe yaramıyormuş.ilk seasnlar vücut daha gevşek olduğu için daha etkiliymiş.açıkçası gittiğim süre içerisinde çok da tatmin olmamıştım ama bittikten sonra gitgide daha da inceldiğimi hissettim.hatta benden kilo olarak daha zayıf olan pekçok kişiden de zayıf görünüyorum artık.yalnız selülitlere pek faydasını ben de görmedim.

Alsancakta medislim güzellik merkezi herkese tavsiye ediyorum cok memnunum 8 seansına 1500 verdim çok ilgili ve güvenilir bir yer

SEN GALİBA ADI GEÇEN yerde çalışıyorsun üyeligin boyunce 4mesajın var hepside bu başlıkta binlerce konudan ilgini çeken hiçbir konu olmamış (!) buna istinaden merkeziniz çok PAHALIYMIŞ

bende yaptırdım yapmadan araştırmış bende iyice kılcal damar problemi olanlara yapmıolar deri hastalıgı olanlara benim gittigim yerde ilk doktor kontrol edio tek seansım 1.25dakka sürdü genelde dier yerlerde araştırırken her yer 45 dak. diodu bunun dogru uygulanması çok önemliymiş lenf bezlerine dogru cünkü yaglar ter we idrar yoluyla atıldıgı için gittigim yerin ambiance süperdi relax müzik kkular falan alet süper bende çok işe yaradı 7 santim sadece kalçadan werdim yer nişantaşında kesinlikle tavsiye ederim seansı 250ydi sanırım paket olunca daha makul oluo ama sorun! .......kesinlikle tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
ya süper bşiey son teknoloji kızlar ben yaptırdım estewolrd e radyo frekansla yapılan bişey cok inceldim birde sporla yapılınca hem sıkılaştım hem cok inceldim tavsiye eederim hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…