Selülit Vela Shape Mucizesi ....???

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

si puré

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
4
0
VELA SHAPE yenı ve tum dunyada estetık cerrahıye alternatıf olarak gosterılen tek cıhaz.4 seans da selulıtlerden kurtuldugunuz ve cıddı ıncelme elde edebıldıgınız soylenıyor.resımlerı gorunce ınsan ınanamıyor. tabı ben denemedım henuz arastırmaktayım.seans fıyatları ıse ... :)) acaıp yuksek ve cok degısken.
Bu yontemı deneyen var mı? sonuclar neler ya da bılgısı olanlar paylasırsa cok ıyı olur.tesekkurler..

aynı şekilde ben de internetten inceledim ve fotoğraflardan çok etkilendim. henüz fiyat araştırması yapmadım ama medislimle görüşmeyi düşünüyorum bu hafta sonu eğer başlarsam gelişmeleri aktarırım. Ama deneyip bilgisi olanları ben de duymayı çok istiyorum.

gecen hafta ben 1 seans yaptırdım,yrn 2.sıne gidicem annem zayıfladımı söyluo,yapan kişi 2.seans tan snr belli olucak demisti bilemiorum tam olarak iyimi kotumu bana göre bi deişiklik yok bakalım nolcak??
baska yaptıran arkadas varsa yazabılırmı yorumlarını

arkadaşlar ben,
im derdim selilü,t değil sıkılaşma acaba bir işe yarıyormu bu konuda

ben 55 kg 170 boyundaym ama selulıtlerm var dıye gıttım hemde 8 seans ... .1500TL pesın verdım.. ve hıııc bse olmadı... hııııııııc bse.. kendımı tam bı aptal gıbı hıssetmek dısında..

ay nihayet yaptıran birini bulduk hihoyyyt çok sevindim valla. ee 2. seans nasıldı ben de önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum. izmirde nereye gittiğinizi çok merak ettim.

hanımlar baktım kimseden yorum gelmedi cesaretimi topladım gittim dün yaptırdım. özellikle selüliti fazla olan bölgeler seans esnasında çok acıdı. morarma falan olmadı allahtan. yapan kişi de ilk seans olduğu için bu kadar acıdı diğerlerinde böyle olmaz dedi bilemiyorum göreceğiz. 4 seans gideceğim. sonrasında duruma göre ya bir 4 seans daha ya da 1-2 ayda bir koruma seanslarına gideceğim. benim çok yoğun selülitim yok o bakımdan 4 seans yeterli olur dedi doktor. alet süper birşey diyebilirm. inanılmaz bir vakum ve ısı veriyor. bunun etkili olmaması mümkün değil gibi geldi bana. 8-10 cm incelenler varmış. ölçülerimi de aldılar hatta ben onlara güvenmeyip kendim de evde aldım sengözlerimebaksanab size gelişmeleri aktaracağım. umarım yaza incecik bacaklarımla gireceğim

selamlar.arkadaşlar bende yaptırmak istiyorum. deanx her seans sonunda sonuçlar hakkınbda bilgi verir misin? gerçekten faydalı oluyor mu acaba merak ediyorum. bide fiyat konusunda bir şey bulamadım ne kadar acaba. teşekkürlerr

pazartesi günü tekrar gideceğim ve ölçülerim alınacak o zaman gelişme olup olmadığını bildiririm. valla yaptırmak istediğiniz bölgeye göre fiyatlar değişiyor. ben bacak + popo 4 seans 750 tl veriyorum. haftada bir seans oluyor.

evet pazartesi 2. seansıma gittim. tüm öçülerim tekrar alındı, vücudumun kas oranı artmış yağ oranı düşmüş. (tabii hergün 45 dk yürüyüşümün de etkisi olmuştur) özellikle bir bacağım diğerinden daha yağlı çıkmıştı ikisi eşitlenmiş. metabolizma hızım artmış. bacak çapımı son seansda ölçeceklermiş o kısmı sürpriz olacak bana da. ama ben gözle görülür bir fark olduğunu düşünüyorum. 2. seansda uygulama sırasındaki radyo frekansını artırdılar. her seansda artacakmış. alkisalkisalkis ben çok umutluyum.

inşallah istediğin gibi olur. benim derdim zayıflamak değil aslında selülit. selülitlerinde bir değişme olursa bildirirsen sevinirim...

selamm benım derdım hem zayıflama hem de az seviyede selulit, size birinci el bilgisi verebilirim, cunku hem annem hem kardesim 8 seans gitti, ben de 6. seanstayim.. kardesim zaten siska cok selulit acisindan hicbi yararini gormedigini soledi, annem uzun ve son zamanlarda kilo aldi, selulit cok problemli diil ama onda da pek bisi farketmedi gibi, ben ise hem lpg yle beraber gittim hem cok spor yaptim, bende de cok bisi gozukmuyo gibi, herkes zayifladigimi soluyo, evet baya sekle girdim, 1.73e 69 kilodan 65e dustum, ama spor, gida ve 15 seans lpg nin etkisi de olmus olabilir
neyse 8. seans sonuclarimi bildiricem, ama hic moralleri bozmiyalim arkadaslar, elbet bigun bunun cok ucuz ve etkili ve pratik bi caresi cikar..ozamana kadar su icip spor yapmaya ve masaja vs vs devam..

hadi yaa çok ilginç nasıl işe yaramadı ki valla moralim bozuldu şimdi benim ölçülerimi alıyorlar her seansda yağ oranım düşüyo kas oranım artıyo metabolizma hızım artmış falan. bacak çapımı da ölçtüler bir de son seansda ölçeceklermiş. bi de o kadar sert bi masajın kesin işe yaraması lazım. bana 4 seans yeter sana dediler. istersen alırsın 4 seans daha dediler. 8 seansın adı bile geçmedi. verdikleri radyofrekans falan önemliymiş mesela her seansda artıracaklar benimkini acaba onu mu yetersiz veriyorlar. aman valla bir muamma umut fakirin ekmeği işte inanıp bayılıyoruz paraları ya bakalım nolcak. :1no2:

sevgili deanx, hic moral bozma lutfen, ben 8 seans gidiorum, 7.ye gidicem buhafta gecen hafta gidemedim, ama herkes cok bi inceldin diyor, ama ben selulit acisindan pek bi fark goremedim, bir de isi yuksek ama masaji cok sert yaptirmiyorum, cunku sonradan problem cikmasin diye, sen aynen devam sporla beraber, ha gayret iyi sonuc alirsin eminim!!
selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…