Veda mesajıma bile cevap vermedi çok üzgünüm, anlabilen biri var mı?

A
Anladım. Sevgili miydiniz

Sevgili miydiniz
Değil miydiniz
Aslında o kısımda karışık. Bana duygularını açtıktan, hoşlandığını söyledikten sonra garipleşti. Mesela eskiden hep bir yerlere gidelim diyen reddeden ben olurdum. Çünkü o zamanlar düşünüyordum. Kafamda, tamam olur dediğim de saçmalamaya başladı. Yok insanlar çok yanlış iliski yaşıyorlar ben de geçmişte yaşadım ama artık farklı, sen farklısın demeye başladı. Ders çalışıyor diye ona kütüphane fotoları attım. Telafi sınavından sonra gideriz dedi. Arada gerginlik falan da yoktu ama olmadı. Ben biraz bu nedenlerle doldum ona.

A

Anladım. Sevgili miydiniz
Sevgili olmak için yuzyuze zaman geçirmek gerekir zannımca. Sevgili olacak mıyız dediğin de benim tereddutlerimden bahsettim konuştuk. Ben ona değer verdiğimi gerek ona destek olarak, gerek annemin bana gönderdiği yemekleri ona vererek gösterdim. Evlilik falan konuşuyordu en başından beri ama bana komik geliyordu. Sadece telefonla değil davranışlarıyla da gostermeliydi. Sanki uzak mesafe ilişkisi gibiydi

Erkekler kazanasıya kadar ilgi gösteriyor sonrasında kazanınca da bu tür davranışlarda bulunuyor.Boşver takma kafaya.

Allah askina su nesle bak. Sizler birde universite öğrencisisiniz bu nasil bir anlatim ? Bu ne karisiklik hicbirsey anlamadim. Surda 50 yasinda ortaokul mezunu bir ev hanımı sizden daha iyi derdini anlatiyor. Konuyu duzgun bitirememissiniz bile. Anladigim kadarini yazayim cocuk takmiyor

Sevgili değilmişsiniz.
Trip atmaya hakkınız yok.

O da demiştir ki daha sevgili olmadan kafamı silkeliyor bu kız, iyi ki sevgili olmamışım

Valla gereksiz uzulmussunuz...sizin tavir yaptiginizi dusundum yazdiklarinizdan.ama erkekler duz yaratiklardir.oyle ayrilik mesaji falan okumaz bunlar.salla gitsin.

Yaşınız 15 felanmı

Erkeklerle konuşuyorsun-kızlarla konuşmasına laf ediyorsun.
Mesajlara/aramalara dönmüyorsun-adam. Esan atmayınca laf söylüyorsun.
Aşırı nazlı ve triplisin.
Erkekler le mesafeli bir şekilde ders hakkında konuştum ama o flörtöz bi şekilde konuştu. Sapla samanı karıştırmayalım lütfen. Peki onun numaramı silip silmedim demesine ne demeli. Bal gibi de sildi ama soru istedi. Sonra ben sorunu çözmeye yönelik sori sordum, cevap vermek şöyle dursun yine profil fotosu yok oldu. Ama bu sefer emindim ki başkalarında profil fotosu vardı. Ben yaşanmışlıkları saygımdan yolun açık olsun dedim ama ona da cevap yok.

Sen kendin ne konuştuğunu biliyorsun ama uzaktan nasıl göründüğünü bilmiyorsun. Uzaktan seni erkeklerle konuşurken gördüğü için o da kızla konuşmuş olabilir.
Bu arada yaptığnız her şey ergenlik zamanı gibi o ayrı.
İletişimi sen zora sokmuşsun o değil

Anlayamadım kim kime demiş kim ne sormuş yaşlandım galiba Amaaan ne takıyorsun kafaya ben üniversitede hoşlandığım çocukların adını bile hatırlamıyorum. Gelip geçici şeyler zaten çocukça muhabbetler bunlar. İlerde güleceksin, bu kadar engeller numaralar toksik şeyler gerek yok. Gez toz keyfine bak

Yani bize net bir şey sorulmamış e iyi madem bi daha 4-5 gün yazmamasını sorun edeceğiniz kadar sevdiğiniz birine bitsin blöfü çekmezsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…