Ve uzun aradan sonra Bursalı güzeller buluştu !!!

Cok güzel görünüyorsunuz hepinizde kizlar. Keske isimlerinizde olsaydi.
Bir tek meyazmelek kendini tanitmis. Herneyse bende kiskandim, orda olmak isterdim.

HEPİNİZ ÇOK TATLISINIZ KIZLAR..
MAŞŞALLAHALLAH NAZARLARDAN KORUSUN..
ÖZLEMİŞTİK SİZLERİ,İYİ OLDU BU VALLA..
SİZLERİ ÖPÜYORUMMa.s.a.s.

41 kere maşallah
yüzünüzün güzelliği yansıyo satırlara emin olun kızlar şakkıdı
sizleri tekrar gordugume cok sevindim...

yalnız şurda bi louis vuitton speedy gördüm sanki :1shok:
hem de melegin birinin elinde :asigim:

ucuz bişi olsa isterdim kesin malum adım medine dilencisine çıktı
canım çok iyi taşimissin cantayi tü tü maşallah :asigim:

ben gelirsem önümüzdeki yaz rizeye ilk seni arayacağım verirsen tabi numaranı :ecrin_bebek:

hepiniz çok güzelsiniz maşallah
tahincim saç rengin çok yakışmış şekerim artık böyle kullan bence
şimdi tam tahin pekmez olmuşsun vallakaydirigubbakcemile5

Oh kızlar ne güzel buluşmuşsunuz benim bugünlerde yeni moda baş dönmelerim.İnşallah bir daha ki sefer .
Bu arada birşey dikkatimi çekti CMCMCNS ve BEYAZ MELEK ne kadar benziyorsunuz birbirinize .
Tahin pekmez nekadar güzel ten rengin maşallah
Chadii sanada maşallah ne güzel yakışmış hamilelik allah kucağına lamak nasip etsin bebeğini

Ayy ayy benim tatlı kızkardeşlerim Bursadalar şu güzelliklere bakın Rabbim hepsini özenmişte yaratmışAma bir ricam var ne kadar tanısakta sizler yinede nickleri yazın bazen görmediğim tanıyamadığım fıstıklar oluyorsengözlerimebaksanab

Ama ne olursa olsun korkuyorum Allahım korusu sizleri:CüvCüv: nazarlara gelmeyin kırk bin kere maşallahhhhhh a.s.a.s.

pardon sizler podyumdan mı kaçtınız bakayım...
bu ne güzelikler böyle...Allah nazarlardan korusun....
dostluğunuz daim olsun...
hepinizi öpüyorum...
sevgiyle kalın...

klavyeye bursalılar buluşmuşş not yaz desemm ezbere kendi yazacak kadarr olduu haa
yine yazıyorumm hepinizee maşallahhhh

ay benim fıstıklarım buluşmuş en favori gurubum sizlersiniz biliyorsunuz değilmi hem hemşerilerimsiniz hemde hepinizi çok seviyorum şimdide sevgilerimi yollayıp güzel yanaklarınızdan öpüyorum

harıka cıkmıssınız hepınız:) ah ah böle guzel bı bulusmayı manısada gerceklestıremedık (((

valla biz birbirimize doyamıyoruzz çok sefiyorum ben onlarıı kaydirigubbakcemile5

Gençliğinizin, güzelliğinizin kıymetini bilin .....Bir sonraki buluşma fotoğraflarında kadar sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…