Ve uzun aradan sonra Bursalı güzeller buluştu !!!

beyaz melekkk nerdesinnn canımmm:))))
ben halaa gülüyorum daaa sanada bi sorayım dedimm:))))
yazık dedeyee yaaa resim çekincez derken adam kendini parçaladı kıyamammm............

BURALARDAYIM CANIM YA AKLIMA GELDİKÇE BENDE ÇOK GÜLÜYORUM ÇOK KOMİKTİ YAZIK YAA:1hug:

valla ne yazacağımı bilemedim. siz buluşuyorsunuz heyecanı beni sarıyor. yanınızda olmayı çok isterdim ama biraz uzağız. Allah dostluğunuzu daim etsin.

resim620jo8.jpg

[/QUOTE]

BEYAZ MELEK.............................BENİ MERAK EDENLERE:1hug:

cok guzel cikmisiniz demekki cok guzelsiniz kizlar insallah hep boyle dostlugunuz surer
beyazmelek canim sanirim kot takimli sensin

hepiniz harikasınız kızlar a.s.
göslerim kamaştı yerimseniben
allah dostluğunuzu daim etsin :Saruboceq:

tam tahmin ettigim gibi canim nasilda buldum seni kiz masallah pek guzel pek kibar pek zayifsin allahim o gobegin onumuzdeki ay koca koca olsun boyle burnuna kadar buyusun kiskandigim icin dedim ha hemen bebek gelsinde gor sen canim

dostluğunuz daim olur inşallah
hoş görünüyorsunuz..
kim kimdir ben bilmiyorum yazsaydın ya

Maşallah kızlarrr hepiniz harika birbirinden güzelsiniz.Allah bozmasın arkadaşlığınızı.Keşke şuan bursada doğdum büyüdüğüm şehirde olsaydım da buluşmalara katılabilseydim. bende :KK43: ne vardı rizelere gelmek

kızlar maşallah bu ne güzellik.sizler de çok güzelsiniz dosluğunuz da.Allah daim etsin dosluğunuzu.

hepiniz çok tatlısınız kızlar inşaallah bir dahaki buluşmaya bende katılıcam henüz sitede yeni olduğum için biraz çekindim. artık kusuruma bakmayın. allah dostluğunuzu daim etsin.

X