Ve Bitti

E

EU1

Ziyaretçi
uzun süredir elim bu sayfaya gitmiyordu...
anneler gününde kanamam yüzünden dr.gittim ve kalp atışı durmuş...
kaybettik...
allah sizlere sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin...

ayy canım benım uzulme senağlama rabbım onu aldıysa yenı bebıs verır sana dualarım senınle umarım atlatırsın kendıne ıı bakk :teselli:

:nazar:

iremcim ne denir bu durumda hiç bilmiyorum ki.. :çok üzgünüm:
canım benim yaa.. çok üzme o tatlı canını "her şerde bir hayır, her hayırda bir şer var" derler büyüklerimiz.... Allahım onu aldıysa senden bir bildiği vardır elbet... yaa gerçekten çok üzüldüm canım.. Allahım sabırlar versin... :teselli:

canım cok üzüldüm yaa allah yardımcın olsun

İKİ BEBĞİNİ KAYBETMİŞ BİR ANNE OLARAK SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM.NE DENİRSE DENSİN İÇİNİ RAHATLATAMÖAYACAĞINIDA .AMA SADECE DUA EDİYORUM SENİN İÇİN KENEDİM İÇİN TÜM BEBEK BEKLEYENLER İÇİN:teselli:ALLAH BÜYÜK,O KOKUYU İÇİMİZE ÇEKMEYİ NASİP ETSİN HEPİMİZEE
GEÇMİŞ OLSUN CANIM a.s.

geçmiş olsun bitanem allahın sevgili kuluymuş bak kimsenin kolay kolay erişemiyeceği cennete erişmiş senin yavrun melek olmuş bunu düşün
acın çok fazladır biliyorum ama allah sana yine bebek verir
sağlıkla mutlulukla büyütürsün

çok üzüldüm :çok üzgünüm: allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin..

iremcim, allahın hikmetinden sual olmaz, vardır herşeyde bir hayır...Rabbim inşallah sağlıklı evlat nasip eder sanada...sabır diliyorum canım...

canım benim ya gecmiş olsun allah büyük verende o alanda o..biliyorum biz ne desek boş cünkü onu içinde hisseden sensin.o yüzden üzülme demeyecegim umarım allah bi daha nasip eder annelik duygusunu ve saglıklı bi bebegin olur arkadaşım biz her zaman destek olmaya hazırız bunu biliyorsun lütfen dikkat et kendine ne zaman istersen biz burdayız tekrar gecmiş olsun canım benim

Geçmiş olsun İrem. Moralin kötü biliyorum. Eminim çok zor bir durum ama önemli olan senin sağlığın. Nasıl, iyi misin?

canım benim üzülme allah size daha çok çocuk nasip eder inşallah

canım allah sana sabır versin. umudunu yitirme sakın
allahım tekrar sana yaşatacaktır bu güzel duyguyu.

uzun süredir elim bu sayfaya gitmiyordu...
anneler gününde kanamam yüzünden dr.gittim ve kalp atışı durmuş...
kaybettik...
allah sizlere sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin...

canım cok gecmiş olsun .seni cok iyi anlıyorum bende ikinci cocugumu 34 haftalıkken kaybetmiştim nasıl buyuk bıracıdır bılıyorum .cocugumun olcegını ilk duydugum zaman kendı kendıme dedımkı allahım ben bu acıya nasıl dayanırım dedım ama allaha hıc ısyan etmedım mevla sabrını verıyo o acı ıcınde hep oluyo ama alışıyosun.ondan bır sene sonra tekrar hamıle kaldım ve tuanamı saglıklı bısekılde kucagıma aldım.ve o herseyı unutturdu bıze rabbım sanada tekrar saglıklı bır bebek nasıp etsın insaalllah.enkısa zamanda tekrar anne olursun insaallah

Canım inan cok uzuldum allah sana ve esine sabırlar versin.Cennette bir melek daha yerini aldı. Allahtan dilerim sana bu acı duyguyu bir daha yasatmaz. Ve yine dilerim ki sağlıklı ve hayırlı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip eder. Sevgiyle kal.

İremcim geçmiş olsun, böylesi hayırlıymış demek ki. Kendine çok iyi bak canım , Rabbim sana yeniden sağlıklı hayırlı bi bebek nasip etsin inşallah.

Canım ya okuyunca çok kötü oldum.Bunun tesellisi olmaz tabiki.
Allah sabır versin canım,inşallah bu acını tez zamanda unutturacak dünya tatlısı bir bebeğin olur.

canım benim geçmiş olsun.allahın taktiri.üzülme demek yetersiz kalır..allah sabır versin.

canım allah yardımcın olsun inan çok üzüldüm allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin canım kendine çok iyi bak ve moralini yüksek tut bir tanem

iremciğim,hiçbir kelime seni teselli etmeye yetmez ama takdiri ilahi işte.Moralini yüksek tut ve hayata sıkı sıkı sarıl ki allahım en kısa zamanda tekrar sana sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip etsin...Tekrar tekrar çok geçmiş olsun:KK43:((

X