Gebeliğe Hazırlık Ve B-hCG Test sonucum....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.:teytey::teytey:: Sıkı durunnnnnnnnnnnn ....HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
:sm_cool::sm_cool: Nasıl bir mutluluktur anlatamam... Sonucu aldığımızla eşimle sarılıp hüngür hüngür ağladık.. Test sonucum 217. :nazar::nazar:Doktor ikizde olabilir dedi ama bu rakam çoğul gebelik için düşük gibi.
Bu mübarek günde akşam şükür namazı kılıp sizler için de dua edeceğim arkadaşlar. Herşey için çok teşekkürlerrrrrrrrrra.s.a.s.

Son düzenleme:
Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... Sıkı durunnnnnnnnnnnn ....HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
..Nasıl bir mutluluktur anlatamam... Sonucu aldığımızla eşimle sarılıp hüngür hüngür ağladık.. Bu mübarek günde akşam şükür namazı kılıp sizler için de dua edeceğim arkadaşlar. Herşey için çok teşekkürlerrrrrrrrrr

canım senin adına çok sevindim ne güzel bir haber ve bu güzel günde rabbim sağ salim doğurmayı da nasip etsin en kötü gününüz inş böyle olur hihoyyyt hihoyyyt

tebrikler hayırla ilerlersin inşallah rabbime şükür olsun .istemek bizden vermek ondan .Hayırlısı ne ise nasip etsin rabbim.

test degerin nedir.

canım inan çok mutlu oldum gözlerim doldu bu güzel gecede bu ne güzel bir haber hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almanıda nasip etsin inşallah:nazar:a.s.:nazar:

canimmmm

kutla kutla bitmez bu haber :sm_cool:

cooooook sevinigimi söylememe gerek yok herhalde... yakaladigim yerde kutliyacagim artik :lepi:

kendine ve minnoslara iyi bak a.s.

Seni can-i gönülden tebrik ederim Bonadea .. hihoyyyt

Dilerim bu mutlulugu evlatlarini Saglikli ve Hayirli bi sekilde kucagina alarak daha da pekistirirsin . kaydirigubbakcemile5

Yani öyle sevindim ki ; yanimda olsaydin da SIkIca sarilsaydim sana . Şeniz

Rabbim bizlere de bu büyük mutlulugu tatmayi nasip etsin . :Saruboceq:

Dualarini bizlerden eksik etme emi :1rolleyes:

Tebriklerrrrr ... a.s.:teytey: :hooray:

çok sevindim canım ya ne kadar güzel bi haber...:dance::dance:hihoyyythihoyyyt
Tebrik ederim gözünüz aydınnnn:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allahım inşallah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhh
Darısı olmayan ların başına ve tabiki benim başımadaaaaaaaa.s.

tebrikler canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.. sen sakinliğinle ve azminle hepimize örnek oldun . ne güzel bir haber .......... maşallah.....

sositososito çokkk sevindim canım Allah tamamına erdirsin inşallah, oh oh harika :teytey:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.:teytey::teytey:: Sıkı durunnnnnnnnnnnn ....HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
:sm_cool::sm_cool: Nasıl bir mutluluktur anlatamam... Sonucu aldığımızla eşimle sarılıp hüngür hüngür ağladık.. Test sonucum 217. :nazar::nazar:Doktor ikizde olabilir dedi ama bu rakam çoğul gebelik için düşük gibi.
Bu mübarek günde akşam şükür namazı kılıp sizler için de dua edeceğim arkadaşlar. Herşey için çok teşekkürlerrrrrrrrrra.s.a.s.

canım çok sevindim hihoyyyt allah tamamnına erirsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlara inşallah

superrr! tebrikler. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Benim transferden 10 gun sonra 193, 12 gun sonra 590 idi ve benimkiler ikiz. Sana bir fikir verebilir. 2. kan testi sonucunu da yaz bize. cok optum
ece

bonadea cım tebrikler canım ALLAHIM kucağına aldığınıda göstersin inşş..darısı başımıza inşş...

bonedea tebrikler canım:nazar::nazar: Allah sağ salim kucağına almayıda nasip eder inşallah
çok sevindim gerçektende hihoyyythihoyyythihoyyyt

X