vazgeçtimmmm.....

Unutma canim Rabbim hic ummadigin umidini kestigin bir anda kapisini acar sana hic belli olmaz.Sen sakin umidini kaybetme birgun dualarin kabul olucak ben buna inaniyorum.Sadece sabirli ve guclu olman gerekiyo canim.Dualarim tum annis olmak isteyenler icin.Sevgiler...

hürremcim sakin ümidini kaybetme Allahdan ümit kesilmez,hem bak ne güzel bi kizinda varmis.ya oda olmasaydi?benim de bi kizim vardi,dogduktan 4 ay sonra kaybettik.o kadar özlüyorumki kuzumu hadi canim üzülmeyi birak ve toparla kendini,pozitif olki pozitif solsun hersey...

ahhhh... canım benim yaaa... çok zor olmalı... ne diyeceğimi şaşırdım....:çok üzgünüm:
ilgin için çok sağ ol bebeğim ....
çok naziksin...
elimden geleni yapmaya çalışıyorum ... ama biraz bu konuda başarısızım...:a015:

canım benim ..... allah razı olsun ....rabbim sağlık sıhatle bebeğine kavuştursun....

ABLACIM YA OLDUMU ŞİMDİ BÖYLE klava: SENİN O İÇİNDEKİ UMUT IŞIĞI SÖNERSE ÇOK ÜZÜLÜRÜM. İNAN ŞU SİTEYE ÜYE OLDUĞUMDAN BERİ HEP AKLIMDASIN! HERGÜN ÖZELLİKLE SENİN YAZILARINI TAKİP EDİYORUM. HADİ BUGÜN HADİ YARIN BAKALIM MÜJDE NE ZAMAN GELECEK DİYE. ŞİMDİ BU YAPTIĞIN HİÇ OLMADI. ABLAM BENİMMM SEN İÇİNDEKİ UMUT IŞIĞINI KARARTMA LÜTFEN. YÜREKDEN İNANIYORUM O MÜJDELİ HABERİ VERECEĞİNE. AÇICAM BİR BAKICAM HÜRREM ABLAM HAMİLEYİM DİYE BAŞLIK AÇMIŞ :dance: YAZARKEN BİLE AĞLAYASIM VAR. TÜM YÜREĞİMLE SANA SESLENİYORUM!

ABLACIM NE OLUR UMUT IŞIĞINI SÖNDÜRME! İNANIYORUM NUR TOPU GİBİ BİR BEBEĞİN OLACAK! AY TUTAMIYORUM GÖZ YAŞLARIMI İNAN DAHA FAZLA YAZAMICAM YOKSA BAŞLAYACAM SALYA SÜMÜK AĞLAMAYA.

canım arkadaşım..
böyle ümitsizlikler yada son nokta koymak istemeler hepimizin hayatında oldu..
anneliği tattın nasıl bir şey olduğunu bizden daha iyi biliyorsun.
Rabbime kızını sana bağışladığı içinde dualar ediyorsun biliyorum..Allah ona uzun ömürler versin..
seni çok seviyorum..
kendini üzme demek de olmuyor artık çünkü ne desek boş.
ama arkadaşım ne olur toparlan.
herşeyde var bir hayır yalvarıyorum toparlan arkadaşım..
:1hug:

Yüce Allah bebek isteme konusunda ısrarcı olmayın der..seni çok iyi anlıyorum ama hiç ummadığın zamanda Yüce Rabim sana bir bebek verir,,umutlarını asla ve asla kaybetme,,şunu unutma ne düşünürsen onu yaşarsın,,olumlu şeyler düşün,Ayrıca ahir zamanda çocuk dünyaya getirmek caiz değildir,,eğer çocugun olmuyorsa emin ol bu senin en hayırlısıdır,,dualarını eksik etme hayırlı ve sağlıklı evlat iste Allah'tan ,,dua kabul olucaktır,,zamanı vardır....sakın olumsuz düşünme

canım hepımız umut için yasıyoruz ben bebek için neler yaptım bak anlatıyorum
1: hamıle kadınlardan para topladım carsıya cıktım tanımadıgım hamişlerden para topladım sonra o paralarla gümüş yüzük aldım hacıya giden bi arkadas verdım o yüzük hacıya gıttı geldı ben taktım iç çamasırıda yolladım zemzem suyuyla yıkandı ve giydim
2:kis düşürmek umuduyla koca karı lafına bakarak kaynar sirkeli kazanın içine oturdum ve popomu yaktımve bana verdıgı karısık otları temız bır beze soktum ve vajınamın içine koydum ve 1 saat otlar orda kaldı ve benım canım yıne cok yandı
3:birsürü ot aldım macun aldım şimdi tatları aklıma gelınce bıle mıdem bulanıyo ama ben onları hep içtim isvec surubu aldım cok meth ettıler ama igrenc bi tadı vardı
tabı bu arada doktor tedavısıde gördüm nemı oldu koca bir 0 anladımkı allahım isteyınce oluyor ama hiç vazgecmedım cocuk askıyla yanıyorum isyan ettıgım gunlerde oldu ama sonradan cok pişman oldum canım vazgecme bi söz var bilirmisin?VAZGECENLER KAYBEDENLERDİR inşaallah allahım tüm bebek ısteyenlere hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü bebişler verir

canım dıptısım benim...elde değil bazen ...ağlama bitanem...bende aslında ne yaptığımı bilmez durumdayım...o umudu kaybetmekten çok korkuyodum ve korktuğum başıma geldi....:a015:

benim canımsın bitanem... bende seni çok seviyorum... ve yanımda olduğunu hissettiriyorsun...toparlanmaya çalışıyorum ama bu kez nedense olmuyor bitanem...:a015:

ewet ne kadarda haklısın... annemelek.... belkide hayırlısı bu benim için... rabbimin bi bildiği vardır elbet....:a015:

canım yaaa neredeyse aynı şeyleri yapmışız bebek için... doğru diyosun olmayınca olmuyor... rabbim en doğrusunu bilir....VAZGECENLER KAYBEDENLERDİR...güzel bi cümle ve çok anlamlı....

canım benim seninle aynı duyguları yaşıyorum.tüm çabalara ragmen yaklasık 2 senedır bebegım olmuyor.ama tek bır farkımız var asla umudumu yıtırmedım ben.bazen cok yaklastım umudumu yıtırmeye ama kendi kendime hep "hayır sakın bırakma ,senınde bebegın olacak "dedım.hala beklıyorum hala ınanıyorum.cevremdekilerin laflarına küçümseyen bakışlarına inat ben de bırgun anne olacagım.sen de asla kaybetme umudunu.

ne güzel sölemişsin nurum.....a.s
umut aslında ne kadarda güzel bi kelime....
ben galiba sizler kadar güçlü değilim....:çok üzgünüm:
hep korkardım umutların sönmesinden.....bilmezdimki bir gün ben o reddeye geleceğim...
dilerim herşey gönlünce olur bitanem....:a015:

hürremcim nasılsın bugün daha iyisin dimi canım forumda gezerken bir yazı okudum ve aklıma hemen sen geldın yazıda bir kadının 17 yıl hiç çocuğu olmamış hatta doktorlar saenin çocuğun olmazmış demişler ve kadın 17 yıl aradan sonra hamile kalmış görüyomusun kurban olduğum allahım ne kadar büyük onun merhametine sual olunmaz ümidini kaybetme canım inanıyorumki sende birgün hamiş kalıcaksın ve sende o hamişler listesine yazılacaksın ben buna inanıyorum lütfen sende inan hürremim

ne kadarda iiiyisin zelişim..... sağ ol... rabbimden asla sual olunmaz farkındayım.....
rabbim her şeyin en iiyisini bilir...hakkımızda haylısı neyse o olsun...:a015:

Canım nasılsın bakalım?
Pozitif Akımın Meleğisin Sen güçlüsün di mi :))))

canım galiba o kadar güçlü değilmişim ben..... senağlama

hep umut ettim .....
ve en çok o umudu kaybetmekten korktum....
ve malesef korktuğum başıma geldi....

bu sefer gerçekten fena çakıldım .... dibe vurdum... çıkamıyorum bitanem.....inan gözlerim kurbaya döndü.... her kes soruyo noldu diye... ben yine yalan sölüyorum...
şimdiye kadar kendime sölediğim yetmemiş gibi...:a015:

canım arkadaşım iiiki varsınız..... ancak sizinle konuşabiliyorum... buraya yazmasanız... ......................................:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…