Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım kalıcılıkları iyi akşam eve gittiğimda tastamam gözümde oluyor hala.
yanlız biraz pigmentasyonu düşük. yada ben daha pigmentasyonlu birşey bekliyordum beklentimin altında kaldı bilemiyorum.
birde far bazı alıp onunla deneyeceğim.
mua ingiliz firması gittigidiyorda da satılıyor direk kendi firmasından da alabiliyorsun.
mua cosmetics yaz arat gelir googledan.
kozmetik yasağına rağmen ben bir cesaret kendi firmasından aldım sorunsuz geldi ama tabi risk herzaman var.
heaven and earth diye bir paleti daha var muanın o daha pigmentasyonluymuş ben aldıktan sonra öğrendim malesef bilsem onuda alırdım.
bu paletlerin orjinali urban decay firması aslında naked 1-2-3 diye muhteşem far paletleri var ancak türkiyede satılmıyor yurtdışı siteleride Türkiyeye yollamıyor.
ıslak hiç kullanmadım ne desem yalan olur.
dediğim diğer palette bu.
Eki Görüntüle 943266

teşekkür ederim. ben bakayım sitesine bulurum. ben her zaman far bazı kullanıyorum. faydasını görüyorum har hiç bozulmuyor ve yağlı bir his de bırakmadığı için görüntüde güzel oluyor. tavsiye ederim canım:KK16:

Ben bronz tene sahibim, ve kıvırcık saçlıyım. Çok fazla ürün kullanmıyorum onun için. As olan saçlarım benim için :KK16::KK16:

dosya yüklemede hata yaşıyorum o yüzden markalarını yazıyorum.

1. avon argan yağlı bakım yağı, saçımın kırılmasını vs engelledi ve besledi. 1 yıldır saç kestirmiyorum.Mutluyum
2. yeni tanıştığım pantene ince telli saçlar için besleyici saç köpüğü, altın sarısı bir kutusu var 8 tl civarı. Müthiş uyumlular saçımla
3. avon 3 boyutlu maskara, çıktığından beri tek kullandığım rimel.
4.golden rose yada max factor eyeliner.
5. golden rose golden allık, sadece pırıltı katıyor.
6. nivea vişneli dudak besleyici balm

Son düzenleme:
1- oncelıkle cildin temızlıgı önemli oldugundan garnier 3u 1 arada :) cok memnunum asla vazgecmem.
$003_l.png

2-maybeline affinitone 24 hour fondoten
$maybellineaffinitone24h30.jpg

3-golden rose-dipliner
$258.jpg

4-flormar göz kalemim
Eki Görüntüle 944092

5-pastel pudra
$Pastel-profashion-pudra.png

6- bordo veya vişne çürüğü rujum
$DSC01852.jpg

canım kalıcılıkları iyi akşam eve gittiğimda tastamam gözümde oluyor hala.
yanlız biraz pigmentasyonu düşük. yada ben daha pigmentasyonlu birşey bekliyordum beklentimin altında kaldı bilemiyorum.
birde far bazı alıp onunla deneyeceğim.
mua ingiliz firması gittigidiyorda da satılıyor direk kendi firmasından da alabiliyorsun.
mua cosmetics yaz arat gelir googledan.
kozmetik yasağına rağmen ben bir cesaret kendi firmasından aldım sorunsuz geldi ama tabi risk herzaman var.
heaven and earth diye bir paleti daha var muanın o daha pigmentasyonluymuş ben aldıktan sonra öğrendim malesef bilsem onuda alırdım.
bu paletlerin orjinali urban decay firması aslında naked 1-2-3 diye muhteşem far paletleri var ancak türkiyede satılmıyor yurtdışı siteleride Türkiyeye yollamıyor.
ıslak hiç kullanmadım ne desem yalan olur.
dediğim diğer palette bu.
Eki Görüntüle 943266

sephorada yok mu urban decay ?

Ben bronz tene sahibim, ve kıvırcık saçlıyım. Çok fazla ürün kullanmıyorum onun için. As olan saçlarım benim için :KK16::KK16:

dosya yüklemede hata yaşıyorum o yüzden markalarını yazıyorum.

1. avon argan yağlı bakım yağı, saçımın kırılmasını vs engelledi ve besledi. 1 yıldır saç kestirmiyorum.Mutluyum
2. yeni tanıştığım pantene ince telli saçlar için besleyici saç köpüğü, altın sarısı bir kutusu var 8 tl civarı. Müthiş uyumlular saçımla
3. avon 3 boyutlu maskara, çıktığından beri tek kullandığım rimel.
4.golden rose yada max factor eyeliner.
5. golden rose golden allık, sadece pırıltı katıyor.
6. nivea vişneli dudak besleyici balm

1 numara avon argan yağı bakım yağını mutlaka deniyeceğim
kırıklardan saç kestirmekten saçım hep aynı boylarda kaldı 2 senedir. :KK14:
pantene ince telli saçlar için köpük nasıl . benimde saçlarım çok ince zayıf maalesef. hemen de sönüyorlar ...

1 numara avon argan yağı bakım yağını mutlaka deniyeceğim
kırıklardan saç kestirmekten saçım hep aynı boylarda kaldı 2 senedir. :KK14:
pantene ince telli saçlar için köpük nasıl . benimde saçlarım çok ince zayıf maalesef. hemen de sönüyorlar ...

canım ürün bu( http://www.pantene.com.tr/sac-bakim-urunleri/ince-telli-saclar-icin-bakim/guclendirici-sac-bakim-kopugu ), banyodan sonra sürüp öyle kurutuyorum. Çok memmunum ilk sanki sert gibi oluyor sonra yumuşuyo doğal saçın halini alıyor

bende vazgeçemeyeceğim diyemem ama severek kullandığım ürünler diyebilirim :KK76:

1)Essence i love extreme crazy volume mascara ( şuana kadar en beğenerek kullandığım rimel bu, normalde bu fırça tipine pek güvenmem ama bu istisna :128: )

$mascara+essence2.jpg $essence+I+love+extreme+crazy+volume+mascara.JPG

2)Flormar Compact Powder 92 ( topaklanma ve parlama yok, mat bir görünüm veriyor :nazar: )

$DSCF8037.JPG

3)Flormar Lights of Flowers LF33 ( rengine bayıldığım ruj :KK16: )

$Flormar+Lights+Of+Flowers+Ruj.jpg

4)Flormar Dipliner ( uzun süredir kullandığım değiştirmeyi düşünmediğim dipliner :KK23: )

$Foto%u0025C4%u00259Fraf0130.jpg

5)Loreal Makyaj Temizleyici ( sonunda gözümü yakmayan bir makyaj temizleyicisi buldum :KK9: )

$20130623_154346.jpg

6)Flormar SO lovely parfüm ( yazın denk gelip denediğim ve bayıldığım hafif bi yaz kokusu, yanında aynı kokuya sahip olan vücut losyonuyla birlikte :KK12: )

$2851JPG-5.jpg

anlaşıldığı gibi flormar ürünlerini seviyorum, hepsi olmasada :118:

Eki Görüntüle 969005 Eki Görüntüle 969006 Eki Görüntüle 969007 Eki Görüntüle 969008 Eki Görüntüle 969009 Eki Görüntüle 969010

clinique redness solutions - yüz yıkama jeli. aşırı hassasiyeti ve belirgin kılcal damarları olanlar için harika bir yüz temizleyici çok memnunum.
loreal studio secrets- benim gibi göz kapağı eniniz küçükse çok işe yarayan bir sabitleyici. benim kirpiklerim uzun olduğu için kaşlarımın hemen altında rimel iz yapar normalde. bu ürünü kullandığımda uzun saatler boyunca gözümde makyaj olsa dahi hiç bulaşma olmuyor. farı çok iyi sabitliyor topaklanmayı ve bulaşmayı önlüyor güzel bir ürün.

max factor masterpiece - her kirpiğin kendi rimeli var deneme yanılmayla bulmak gerek. benimki bu. çok çok memnunum.

max factor - 221 classic pink - allık. çok hoş bir tonu var. kalıcı.

max factor lasting performance, creme puff - bu ikisini birlikte aldım. fondöteni harika cildi ağırlaştırmıyor ve kapatıcılığı güzel. pudrası da çok iyi. hassas bir cilde sahibim. birkaç gün üstüste kullansam dahi sivilce vs. sorunu yaşamıyorum.

pastel waterproof dipliner - eyeliner - benim gibi eyeliner sürme özürlüler için birebir. kolay sürüm. yoğun ve mat bir siyah. şiddetle tavsiye ederim.

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Aynı şey defalarca yüklemiştim ama değiştiremedim de
Chanel tan de soleil krem bronz pudra
Garnier yağlı ciltler için BB cream
Mac msf pudra
Loreal bej rengi krem far
Flormar kahve ruj
Bunlar en sevdiğim ürünlerim.En çok kullandıklarım.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 107
  • $image.jpg
    $image.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleme:
Fotograflarini cekip koyamiyorum suan ama ileride koyarim umarim:
1.benefit erase paste kapatici
2.clinique high definition lashes maskara
3.clinique chubby stick balm - mega melon
4.pastel matifying jel
5.mac brow set kas rimeli
6.bobbi brown allik - apricot
Sik kullanilanlarim :)

http://www.kozmetikcim.com/images/products/p_2509_a_1047.jpg
pastel 61 numara rujum, bu fotoğrafta oldukça koyu görünüyor

http://www.google.com.tr/imgres?esp...hBwwCA&iact=rc&dur=632&page=1&start=0&ndsp=17
loreal skin perfection nemlendiricim

http://www.google.com.tr/imgres?sa=...hBwwCA&iact=rc&dur=519&page=1&start=0&ndsp=18
rimmel waterproof göz kalemi, eyeliner etkisi

http://2.bp.blogspot.com/-JsWQ3bWItpw/UPZ7nXuBYzI/AAAAAAAACgU/PcqGVxb198A/s640/b.jpg
city color rengarenk farlar, bu resimdekilerin hepsi var. abartısız ama güzel bir makyaj için ideal

https://www.google.com.tr/search?q=...ugo-boss-boss-intense-shimmer-edition;500;500
hugo boss intense, parfüme hasas bir insanımdır. bu kokuya da bayılırım.

https://www.google.com.tr/search?q=...ua-light-and-tums-freshers-samples%2F;317;400
pantene'i alternatifini bulamadığım için koydum. birçok şampuan denedim, saçım yağlı olduğu için çok sıkıntı çektim. beni en iyi idare eden bu sanırım.

1-loreal telescopic rimel
2-pure beauty cc krem
3-blistex lipbrilliance
4-rimmel sunshimmer 3in1
5-magicare keratinli saç maskesi
6-morfose keratinli saç serumu
7-TBS body butter-coconut

Cilt ürünü yazmadım farkındayım.ne yazık ki bu konuda vazgeçilmezimi henüz bulamadım.

Son düzenleme:
X