Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eki Görüntüle 493091

lacoste un klasik olan parfüümü bu değil mi?
kokusu ve kalıcılığı hakkında bilgi verebilirmisin?
... of pink serisi ile bi benzerliği var mı?

Evet canım Lacoste Pour Femme bu, klasik de derler:KK34:
Yoğun pudralı çok hoş bir kokudur. Çok da kalıcıdır. Hatta
saatler sonra yasemin kokusuna dönüşür. Şiddetle tavsiye
ederim:KK42: Pink'ler le uzaktan yakından alakası yoktur,
daha tok, modern bir koku.

$5798.jpg $11628o.jpg $48572467_tn30_6.jpg $c0d8c4eae2_Max-Factor-iz-Birakmayan-Fondoten-Lasting-Performance-No-101-Ivory-Beige.jpg Eki Görüntüle 541937

1- NARS orgasm allığım
2- NARS gilda allığım
3- Too faced natural eye far paletim
4- Too faced maskaram
5- Shiseido vucut bakım kremim
6- Shiseido vucut sıkılaştırıcı kremim

$Shiseido-Firming-Body-Cream-200m_15370_1.jpg $gilda.jpg $nars2 orgasm.jpg $Shiseido-Advanced-Essential-Ener_15371_1.jpg $Too-Faced-Better-Than-False-Lashes-Nylon-Lash-Extension-System.jpg $natural eye 1.jpg

max factor creme puff pudram glıss durulanmayan bakım kremım nıvea roll on um sebamed nemlendırıcı yuz kremım neutrıgına el kremım rujlarım .....

alerji, kontak dermatit, ürtiker problemi olupta sorunsuz kullandığım mükemmel ürünler

1- neutregena el kremi
2- inglot far- allık
3- beyu göz kalemi
4- bioderma sensibio h2o temizleyici
5- la roche posay rosaliac krem
6-dove sabun

Merhaba arkadaşlar, burada olmazsa olmaz 6 ürünümüzü resimleriyle paylaşalım ve neden onlardan vazgeçemediğimizi kısaca açıklayalım. Ben böyle tematik çalışmaları yabancı sitelerde görüyorum, gerçi orada video şeklinde ama biz burada resim koyarak uygulayabiliriz diye düşündüm.

Seçeceğiniz ürünlerden biri mutlaka saç ürünü, biri mutlaka cilt ürünü olmalı. Geri kalan dört tanesi ise makyaj ürünü, makyaj aksesuarı vs. olabilir.

İşte benim vazgeçemeyeceğim 6 ürün:

1) Selective Professional Magic Control Saç Serumu
5-16.jpg

Kuaförümün tavsiye ettiği bir ürün, saç ıslakken sürünce hem taranmasını kolaylaştırıyor, hem elektriklenmesini ve kabarmasını engelliyor, hem de saçı parlatıyor.

2) Uriage Creme Lavante Temizleme Kremi
6-13.jpg

Bu kremin yapısı çok yumuşak ve süt içeriyor, aynı zamanda bebek şampuanı ve vücut temizliği için de kullanılabiliyor, göz çevresinde de kullanılıyor ve makyajın tüm kalıntılarını çıkarıyor. Cildimi bir ayda inanılmaz değiştirdi.

3) Givenchy Phenomen'eyes Mascara
4-20.jpg

Kirpikleri hem uzatan hem de kıvıran bir maskara, fırçasının top şeklinde olması her yöne rahat bir şekilde hareketini sağladığı için tüm kirpiklere rahat bir şekilde uygulanıyor, ağırlık yapmıyor ayrıca göz altına da akmıyor.

4) Too Faced Kabuki Fırça
3-21.jpg

Çok yoğun ve yumuşak bir fırça, üstelik sentetik olduğu için hayvanlara boşu boşuna zarar verilmemiş oluyor, allığa ya da pudraya sadece dokundurmak bile yeterli. Ürünü fazla kaçırma riski var yoğunluğundan dolayı, ama çok güzel dağıtıyor.

5) MAC 4'lü far seti
2-25.jpg

İçindeki farlar sırasıyla Stars'n Rockets, Trax, Tilt ve Vex. Herhangi bir kıyafetimle uyumlu olacak renkler seçtim alırken. Stars'n Rockets pembe/lila arası bir renk, Trax sedefli bir bakır, Tilt yeşil içeren bir mavi ve Vex pembe ışıltısı olan bir gri.

6) Stila Convertible Color Allık - Fuschia
1-25.jpg

Krem allık, dudağa da uygulanabiliyor. Elmacık kemiklerine biraz dokundurup yaymak yeterli, doğal bir kızarıklık sağlıyor, yapışkan değil, hem de gün boyu kalıcı.

Evet seçmek biraz zor oluyor, ama siz de katılırsanız eğlenceli olur bence, hem hepimiz fikir sahibi de oluruz... =)

canım slm..
ürünleri çok beğendim ve bana lazım olan şeyler..sen bunu ekleyeli epey olmuş ama acaba nerelerden temin edebilirim..

Zor soru cidden.

1- Nars orgasm.
2- Urban Decay Primer Potion.
3- Urban Decay Glide On Demolition ya da Smog.
4- Missha BB Cream.
5- Oriflame Powershine Peach Nectar.
6- Maybelline Studio Mono Kaki Chic.

tam ayıramadım ama ilk 6 makyaj için alttaki de kalanlar

1. Clinique rimel. High Impact Curling benim favorim, ama high lengths ve high impact'i de çok seviyorum
2. Clinique t zone shine control
3. Clinique quickliner for eyes
4. Clinique chubby stick mega melon
5. Clinique pore minimizer
6. Clinique transperant powder brush

bunun dışında da altı ürünü ayırdım :KK70:

1. body shop chanevre lip balm
2. hermes kelly caleche edt parfüm
3. clinique dramatically moisturizing gel for oily skin
4. clinique cleansing gel for oily skin
5. clinique tonik
6. sebamed mavi şampuan

:KK9:

canım shiseido kullandınmı hiç ya clinique yada shiseido bakım kremlerıne baslamak ıstıyorumn da sen ne dersın

kerastase sac bakım ürünleri maske sampuan ve kremi (son derece memnunum saclarım toparlantı platın rengı saclrım)

loreal mytic oil sac yagı (yaglandırmadan ipek gibi yapıyor)

loreal fondöten (daha ii bi markaya gecmelıyım)

yves saınt laurent cinema (bitmek uzere degıstırcem euphoria alcam)

mac mascara (nadıren kullanıyorum cunku makyaj silmeyi sevmem)

maybelline allık ve pudra (ama nadiren)

solante güneş kremi (lekelerimi götürdü ama bembeyaz yapıyo sevmıyorum shiseido alcam)

Yaza yakisan, ama kisinda vazgecemedigim Parfümüm

DKNY- Be Delicious
$DKNY-Be_Delicious-Eau_de_Parfum.jpg

Soap & Glory Body-Butter. Kokusuna bayiliyorum
$772563.jpg

Sexy Hair- Muz Kokulu, saclari pamuk yapan Sampuanim ve Sac Kremi
$g8o.jpg

Lancome- Photogenic Fondeten
$lancome.jpg

Lancome- Hypnose Drama
Eki Görüntüle 655842

En önem verdiğim yer saçım o yüzden için vazgeçemeyeceğim 6 saç aksesuarını ve kremi sıralım :)

Yuvarlak topuz süngeri (öneririm)
Tel toka
Saç bakım kremi
Dolgunlaştırıcı extra krem
Topuz aparatları
örgü yapma aparatları

$466611.jpg $723201_200-200.jpg $Kozmetik_2318857.jpg $neutrogena-clear-pore-wash-200-ml---temizleme-jeli.jpg $untitled.jpg $z-clinique-clarifying-lotion-mild-200ml-cok-kurukuru-ve-hassas-ciltler-icin-tonik-90664.jpg

gliss'i yıllardır her banyodan sonra kullanıyorum saçlarımın elektriklenmesini önlüyor.Maskara olarak da bu markayı tek geçerim.kremlerime kesinlikle aşığım asla değiştirmem :) tonik biraz pahalı ama ücrete kesinlikle değiyor arkadaşlar.Fondötenimi de daha yeni keşfettim çok memnunum yüzümde maske varmış gibi durmuyor ve çok doğal :)

$macfix.jpg
$DSC05763.jpg
$Nars-Andy-Warhol-Silver-Factory-Eye-Pencil.jpg $27830_01.jpg $55.png $Urban-Decay-Naked-Palette-10-1600x1200.jpg

mac fıx
mac studıo fıx fluıd fondöten
nars sılver goz kalemı
urban decay naked far paleti
neutrogena oıl free/acne temızleyıcı
loreal parıs telescopıc mascara

clinique toniğim
lancome hyponose rimelim
clinique göz kalemim
maybeline 445 mango diamonds rujum (kesinlikle tek geçerim)
armani code parfüm (çok kalıcı ve hafif bir kokusu var)
max factor sıvı göz altı kapatıcısı

X