Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Loreal 4D maskara benim vazgeçilmezim.ve yine loreal true match kapatıcı.la Roche güneş koruyucu.garnier yuz temizleme jeli.flormar göz Kalemi ve Yves Rocher roll on.lar.. :) kokuları bi harika

1) Loreal Elseve yıpranma karşıtı onarıcı bakım serisi (saçlarımın uçlarını daha seyrek kırptırıyorum)

2) Murad Oil Free Sunscreen Broad Spectrum SPF 30 | PA+++ (30 yazığına bakmayın 50liliklere taş çıkartır)

3) Maxfactor 2000 Calories rimel

4) St Dupont Blanc edp (parfüm yazan oldu mu bilmiyorum)

5) AVON COLOR TREND RAİSİN WİNE RUJ (hangi makyajı yapsam hangi kıyafeti giysem de sürebilirim )

6) Rimmel London French Manicure Lycra Pro - French Ivory - Nagellak (ben sürünce tırnaklarımın yapısı nedeniyle zaten french yapılmış gibi oluyor)

1) MAC studio fix fluid fondöten (ahh bir de yapisi ağır olmasa her gün sürerim)

2) Golden Rose siyah dipliner (fiyatına göre çokk çok iyi bir ürün)

3) The Balm Hot Mama allık

4) The Balmın Nude paletindeki beyaz far (göz pınarları için)

5) MAC'in Sexy Kinda isimli nude gibi olan ruju

6) Lancome hypnose black drama rimel

1)cecile anti wrinkle fondötenim

2)cecile miss long rimelim

3)cecile siyah göz kalemim

4)garnier bb kremim

5)garnier hassas ciltler için nemlendiricim

6)gliss oil nutrıtıve sıvı saç kremim

Bu Pudranin kapaticiligi cok iyi, yüzdede pudradan cok fondoten gibi duruyor...

Master Dramam Kapkara cikiyor, kötü tarafi cabuk bitiyor...

Kasinan, kupkuru cildimin mis kokulu kurtarcisi

Nemlendiricim...

Kil maskesi...

Senelerdir degistiremedigim...

1-Makyajımın olmazsa olmazı kapatıcı : Garnier roll-on
malesef hayalimdeki kapatıcıyı hala bulamadım ama çizgilere odlmayıp cildimle bütünleşmesi açısından garnier kötünün iyisi..
2-Son zamanların olmazsa olmaz favorisi: Maybelline dream fresh bb krem
o nasıl bir güzelliktir. yaz aylarında diyette yaptığım için renksiz çökmüş yüzüm herkesin gözüne batıyordu o yüzden maybelline'nin bb kremini %50 indirimdeyken bir deniyim dedim. Daha önce garnier bb krem deneyip hiç sevmemiştim. Bayıldım. Var mı yok mu belli değil ve cildime verdiği ışıltı her şeye bedel.
3-Pudra: Rimmel Stay Matte
Gözüme sürdüğüm kapatıcıyı sabitlemek için kullanamzsam olmaz. Transparan olanını bulamadığım için başka bir rengini almak zorunda kalmıştım ilk indirimde transpanını da çantaya atıp rahatlıycam :)
4-tabiiiii ki EYELİNER: Maybelline gel eyeliner
ben genç kız oldum olalı güzel gözükmem istiyorsan dire keyeliner'a başvururum. hem gözlerime yakıştırıyorum hem de çok iyi olmamakla beraber sürmeyi beceriyorum. Favorim uzuuun zaman boyunca golden rose'n adını bilmediğim black&black yani ekstra siyah olan likit eyeliner'ı idi. sonra The balm shwing fırçasının uygulama kolaylığıyla zirveyi baya elinde tuttu derken maybelline gel eyelinerla tanıştık. Aşk yaşıyoruz onunla. Bir likit değil tabi günlük makyajda daha kullanışlı. İlk indirimde mavisini ve kahverengisini de almak için can atıyorum.
5-Tabiiii ki RİMEL: Oriflame wonder lash mascara
yok arkadaşlar piyasada benim hayalimdeki rimel yok. Benim uzun fakat düz kirpiklerim var. ben bir rimelden kıvırmasını ve uzatmasını bunları yaparken de tek tek ayırmasını isterim. Oriflame bu istediklerimi veriyor mu kesinlikle veriyor fakat uzatmıyor. Tek eksiği kirpiklerim sönük duruyor ama gene de onu sürüyle rimele aldatmış olmama rağmen yerine sevemiyorum. Oriflame artık kahverengisini üretmediği içinde onlara karşı ince bir sitem içindeyim. ,O konuda çok doluyum.
6-Dudaklar boş kalmasın: The Balm Stainac
Gelmiş geçmiş en güüzel icattır kendisi. Olmazsa olmaz diye ben buna derim. Kendisi aslında likit allık. ben pek allık insanı değilimdir çok yapay bulurum. bunu da sadece dudaklarıa kullanmak için aldım. Böyle bir güzellik daha gelmedi dünyaya. Böyle sanki dudaklarınız kendiliğinden pembeymiş gibi bir efekt verdiği yetmezmiş gibi bir de dudağınızda ruj mu var ne var hiçbir şey hissetmiyorsunuz ve diğer rujlara oranla iki kat daha fazla dudağınızda kalıyor. The balm olur da üretimden kaldırır diye korkudan yedekliyorum ben kendisini devamlı.

İşte kızlar benim son zamanlarda favorilerim bunlar. Kapatıcı ve rimelde bir favorim olsa ya ahh bir de başka bir şey istemiyorum.

bunlardan kesinlikle vazgeçemem sanırım

Eki Görüntüle 795016

Amway Body Series El ve Vücut losyonu: Ellerimi terletmeyen tek losyon severek kullanıyorum her gece yatmadan önce bol bol kullanırım ellerim fazla kurur.

Golden Rose Lipcare: Çileklisi muhteşem severek kullanıyorum dudaklarımı kurutmuyor bi müddet sonra...

She: is Love kokusu çok tatlı ve kesinlikle bende ter kokusu yapmıyor.

Escada Collection: Şuanda hırkamda bile var tatlı tatlı kokusu geliyor Bİterse kesinlikle bu kokuyu kullanmayı devam ettiririm...

ArkoNem Myveli Bakım: Böğürtlenli ve mango mandalina olanları kullanıyorum. Gün içinde neredeyse boş durdukça krem sürerim ellerim sanırım mevsim değişikliğinden dolayı çok kurumaya başladı... Stok bile yaptım çok harika da kokusu var durdukça eli terletmiyor

Canım merhaba.. Kil maskeni nereden alıyorsun.. Tam markası ve nerede bulabilirim acaba?

Canım merhaba.. Kil maskeni nereden alıyorsun.. Tam markası ve nerede bulabilirim acaba?

Canim ben bu resimdekinin aynisini bursada bi aktardan almistim, 15 TLydi sanirim...

Markasi "Natural Herbal Skin Mask"

Internete ismini verdiginde bi kac alis veris sitesine cikiyor... Gittigidiyorda bile var...

Canim ben bu resimdekinin aynisini bursada bi aktardan almistim, 15 TLydi sanirim...

Markasi "Natural Herbal Skin Mask"

Internete ismini verdiginde bi kac alis veris sitesine cikiyor... Gittigidiyorda bile var...

Tamam canım :) Vazgeçilmezlerin arasındaysa bayağıda memnunsundur demektir. Teşekkür ederim

vazgeçemediğim beşlim:

- pure beauty bb krem

- the balm down boy allık

- yves rocher shea yağlı lipm balm

- rimmel kate moss serisi 109 numara ruj

- flormar ultra black göz kalemi

Guerlain Terracottam

Shiseido Pureness Pudram

YSL Dessin Du Regard Göz Kalemim

YSL Maskaram

Kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution Serumum

Chanel Incognito rujum

vazgeçemeyeceğim denmez ama günlük makyajımda kullandıklarım.

1- mua undressed/undressed me too far paletleri. (urbandecay naked 1 ve 2 nin çakması. bu ürünler Türkiyede satılmadığı için kullanıyorum pigmentasyonları ud ler gibi değil tabiki)

2- loreal voluminous rimel. (aslında başarılı bir rimel benim hacimli kiprik isteğimi karşılıyor ancak yeni almış olmama rağmen sanki bitmişte ben içinden malzemeyi can hıraş çıkarıyormuşum gibi fırçaya ürün çok gelmiyor.)

3- the balmın hotmama allığı ve muanın lolly allığı.

4- the balmın mary lou aydınlatcısı ve muanın undress your skin aydınlatıcısı.

5- ruj olarakta pastelin ruju ve muanın rujlarını karıştırıp kullanıyorum ki muanın rujları bitsin çünkü muanın kesinlkle rujları başarısız.

ben hiç mua marka kullanmadım.kullandığım markalar alıx avıen ve mac onların dışında farlarda flormarı da beğenirim. ama sizin yayınladığınız pastel tonlu farlar çok hoşuma gitti. gerçekten günlük hayatta vazgeçilmez olur. nasıl kalıcığı canım. ıslak kuru kullanılıyormu??

canım kalıcılıkları iyi akşam eve gittiğimda tastamam gözümde oluyor hala.
yanlız biraz pigmentasyonu düşük. yada ben daha pigmentasyonlu birşey bekliyordum beklentimin altında kaldı bilemiyorum.
birde far bazı alıp onunla deneyeceğim.
mua ingiliz firması gittigidiyorda da satılıyor direk kendi firmasından da alabiliyorsun.
mua cosmetics yaz arat gelir googledan.
kozmetik yasağına rağmen ben bir cesaret kendi firmasından aldım sorunsuz geldi ama tabi risk herzaman var.
heaven and earth diye bir paleti daha var muanın o daha pigmentasyonluymuş ben aldıktan sonra öğrendim malesef bilsem onuda alırdım.
bu paletlerin orjinali urban decay firması aslında naked 1-2-3 diye muhteşem far paletleri var ancak türkiyede satılmıyor yurtdışı siteleride Türkiyeye yollamıyor.
ıslak hiç kullanmadım ne desem yalan olur.
dediğim diğer palette bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…