Makyaj Ürünleri Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
physicians formula maskara ve sıkıştırılmış pudra
Logona dudak balmı
The body shop deodry koltukalti mumu
ck euphoria edp
valla altıncıyı bulamadım ya da henüz satın alamadım herhalde

Son düzenleme:
physicians formula maskara ve sıkıştırılmış pudra
Logona dudak balmı
ck euphoria edp
valla altıncıyı bulamadım ya da henüz satın alamadım herhalde

bu nasıl bir şey canım terlemeyi mi önlüyor

Lush Daddy-O menekşe özlü şampuanım bu olmazsa duşumun keyfi yok :)

Lush Freash Farmacy yüzümü sabahları onunla yıkamadan yapamam :)

Lush Breath Of Fresh Air toniğim

Lush British Nanny bu olmadan zaten asla sokağa çıkamam 30spf koruma faktörlü olmasıda cabası :)

Lush Karma Vücut Sabunum duşumun tadı bu sabunla çıkıyor.

Lush It Started With a Kiss lip balm kırmızı elmalı ve tarçın kokusu afrodizyak etkili hem allık hem lip balm çantamdan çıkmaz.

1)The Body Shop C vitaminli çift taraflı göz balmı: Sabahları benim kadar lanet uyanıyorsanız bu ürünü seversiniz muhtemelen. Metal başlıklı tarafı göz kapağının üstüne sürer sürmez serinlik ve canlılık sağlıyor, fırçalı tarafı da klasik gözaltı kremi morlukları gidermede cidden başarılı ki, düzensiz uyku saatlerime ve laptop ekranı başında fazla zaman geçirmeme rağmen kapatıcı kullanmama gerek kalmıyor

2)Taft saç spreyi: Saçlarınız sönük görünüyorsa ve krepeyi yapay buluyorsanız başınızı öne eğerek kurutup ardından spreylemeyi sonra dağınık bulduğunuz kısımları taramayı deneyin. Benim saçlarım fazlasıyla ince telli ve hacimsiz spreyleyince daha gür gözüküyor üstelik sertleşmiyor da.

3)Benetint: Bu ürünü çok seviyorum. hem dudaklara hemde yanaklara makyajın altında veya üstte allık olarak kullanabiliyorsunuz çok doğal duruyor ayrıca çok dayanıklı

4)Real peeling etkili makyaj temizleme diski:Sanırım en yeni keşfettiğim ürün bu. Bu disklerin arka tarafında mavi pütürlü bir yüzey var haftada 2-3 defa toniklenme işlemini bu mavi yüzeyle yaparsanız cilt çok daha pürüzsüz gözüküyor.

5)Doa hindistan cevizi yağı: Ben saçlarım için kullanıyorum ayrıca dirsek topuk gibi sertleşen yerlerime de sürüyorum anında etki ediyor, çok memnunum.

6)Excipial Hydro: Kozmetik sayılmaz belki ama kullandığım en etkili nemlendirici, fiyat-kalite oranı da çok iyi, mutlaka bulunmalı bence bir evde.

Kozmetik delisi biri olarak çok çok marka deniyorum,ama karşılaştırmalarım sonucu fiyat/kalite oranı en iyileri paylaştım.
1-Nemlendirme:Cildim sorunlu dönemindeyse Effectlar Duo değilse Neutrogena
2-Neutrogena Göz makyaj temizleme:Lancome ile aynı seviyede diyebilirim
3-Este Tonic:Cildi çok güzel arındırıyor
4-Maybeline Maskara:Lancome Hypnoze Drama ile aynı hemen hemen,zaten aynı grup
5-Flormar Göz Kalemi:Her rengi süper akmıyor,çok yumuşak sürülüyor,mac kaleme benzetiyorum ben
6-Otacı Saç Bakım Yağı:Her marka denedim ama bunu yıllardır bırakamıyorum,haftada 1 kullanırsam dökülmeyi kesiyor

otacının saç akım toniğini ben de yeni kullanmaya başladım olumlu gibi şimdilik epey azaldı saç dökülmem:))

ama kullandığın ürünlerin çoğu hayvanlar üzerinde test edilerek üretiliyo, bu konuya dikkat çekmek istedim ben de çok kısa süreye kadar bu yazdığın markaların hemen hemen hepsini kullanıyodum ama beni o kanlı markalardan vazgeçiren önemli bi nedenim var artık...

çok sevdiğiniz, vazgeçemeyeceğinizi düşündüğünüz o markalar binlerce hayvanın acılar içinde ölmesine neden oluyor olabilir, merak ediyosanız http://www.kadinlarkulubu.com/evcil-...ri-burada.html (marKANı kENDin seç !!! TÜM KK KADINLARI BURADA !!!)

teşekkür ederim hassasiyetin için sana katılıyorum bu konuda ama şöyle birşey var,bu testleri hangi markaların yaptığına dair kesinleşmiş bir bilgi var mı?
biliyorsunuz ki rekabet ortamında birçok marka başka markanın satışlarını etkilemek yada başka art niyetler için ortaya asılsız iddalar atarak tepki oluşturmayı hedefliyor,özellikle sosyal medyalarda
sizinde mail kutunuza defalarca böyle asılsız şeyler gelmiştir yok şu suyun içinde zehir var gibi hatta altında birde birinin imzası olur.ama o kişiye asla ulaşamazsınız...
bir şu var ki kullandığımız çoğu ilaç ve aşı da hayvanlar üzerinde test ediliyor..

bahsedilen kozmetik ürünlerde olan hayvan deneylerinin gereksizliği maalesef canım ya... hayvan deneyi ucuz oldugundan tercih ediliyo inan başka bir nedeni yok hatta daha guvenli olan hayvanlar uzerinde olmayan yaklaşık 450 tane deney yöntemi var... ah kapitalizim ah... evet bu konu yakın zamanda duydugum bir konu!hayvan testi yaptıgı tamamen uluslararası bağımsız kuruluş olan peta vb. siteler tarafından ifşa edilmiş şirketler var bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere yine evcil hayvanlar başlığı altındaki konulardan ulaşabilirsin ama duyarlılığın ve yazdığıma cevap vermen gercekten takdire şayan tatlım :))peta listelerinin linkini burada yazmak yasak oldugundan özelden istersen gonderebilrim

hemen araştırmayı yaptım merak etme,yine de kulak vermek lazım haklısın.bundan sonra dermologica'ya devam etmeyi düşünüyorum(zaten pek bi seçenek te kalmadı yapmayan çoğu marka ülkemizde yok). peki body shop?onun ismine 2 listede de rastlayamadım...birçok marka 2 listede de yok ama olanlara dikkat etmeli evet.

the body shop tam bir muamma... normalde cruelty-free yani hayvanlar uzerinde deney yapmayan bi marka ama bu durumu bozmamak şartıyla yanlış bilmiyosam 2006 da l'oreal bünyesine gecmis yani the body shop hayvan deneyi yapmiyo evet ama verdigin para kanlı deneylerin baronu pozisyonunda olan l'oreale gidiyo( ben de the body shop un çok severek deodry koltukalti mumunu kullanıyorum şimdilik bitince almayı düşünmüyorum ama çok darda kalırsam alabilirim... Bir de kristal deodorantlar varmış gnc de gratiste satılan türleri varmış kullanması zormus çünkü islatarak kullanılıyormuş ama 1 tanesi 1 sene gidiyomus hem alüminyum paraben falan da icermiyomus meraklardayim:))

onlarda da alüminyumun başka çeşitleri varmış, ben deotak kullanıyorum onda da var ama bir haftada bir sürüyorum fena değil, en azından zararı azalıyor

loreal triple bende kullandım ama benimki tüpteydi, ben kavanozları sevemiyorum. cildin nasıl? bana yaz için fazla geldi

oriflame sivilce ve leke kapatısıcı
loeral true match pudra
maybline rimel
maybeline ruj
flormar smokey eyes siyah göz kalemi
flormar penliner

loreal triple bende kullandım ama benimki tüpteydi, ben kavanozları sevemiyorum. cildin nasıl? bana yaz için fazla geldi

tek çeşit mi bunlar yoksa karma kuru yağlı için başka çeşidini gördün mü

Cildim karma canım,, yanaklarım kuru burun ve alın bölgem çok az yağlıya dönük.
Benim cildime müthiş iyi geldi bu krem. Yağlandırmadan nemlendiriyor, parlama da
yapmıyor. Yaz kış severek kullanıyorum. Tüpte olanı hiç görmedim, zaten bütün kremleri
kavanozda kullanıyorum ben.

Bildiğim kadarıyla ürünün birkaç çeşidi var ama emin değilim canım. Direk buna saldırdığım
için dikkat etmedim

benimde cildim aynı, çok teşekkürler. Bende memnunum ama temmuz ağustos kullanmıyorum daha yüksek faktörlü kullanıyorum, tavsiye ederim

"Otacı Saç Bakım Yağı"nı yazdım bi kenara. Mutlaka deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…