Jinekoloji Vay başıma gelenler (pcoslular)

Toyumvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
1.001
344
25
Bebek için canla başla çalışıyoruz lanet pcos yüzünden olmuyo. Geçen haftalarda bir hastalandım o günden beri baş dönmem var iyileştim ama başımın dönmesi geçmiyor gebelik mi yoksa başka türlü bir hastalıkmıdır bu acaba bugün adet günüm olmadımda

Selam canım burası yanlış konu yeri kimse görmez kadın hastalıklarınd aç konuyu bende pcoluyum bağışıklık düşük oluyor tabi bazen

Test yapmadın mi nezamandır bekliyorsun gebelik?

Beş aydır gebelik bekliyorum ama hiç bir içime doğma yok bence psikolojik olarka başım dönüyor adetimde gecikiyor geciktikce stres yapıyorum stres yaptıkça daha çok gecikiyor

Beş aydır gebelik bekliyorum ama hiç bir içime doğma yok bence psikolojik olarka başım dönüyor adetimde gecikiyor geciktikce stres yapıyorum stres yaptıkça daha çok gecikiyor
pcosum bır bucuk yıldır bekliyorum hala olmadı. bir klomen bir femara catlatma iğneleri basarısız hsg cekilmediyseniz hsg cekilmenızı öneririim

PCOS gebeliğe engel değil canım,bende ergenlik döneminden beri var,28 yaşındaym şuan 5 yaşında kızım var,bir tane kimyasal gebeliğim var, şimdide 5 haftalık hamileyim hepsi ilk denemede oldu.Benim adetim her zaman düzensizdi 35 45 50 60 günde adet oluyordum hiç duzenli olmadım.Hicbir zaman umudunu yitirme mutlaka olur asla vazgeçme,bir gün mutlaka olacak inşallah

pcosum bır bucuk yıldır bekliyorum hala olmadı. bir klomen bir femara catlatma iğneleri basarısız hsg cekilmediyseniz hsg cekilmenızı öneririim
Doktorlar ilgilenmiyoki hep diyoki gün aşırı yolluyolar o kadar sinirleniyorumki git bir sene sonra gel diyorlar bakalım nolucak

Ya aslında ben henüz erken oldugunu süşünüyordum bi kaç arkadaşımal aynı dönemde aralamzıda 15 gün1 ay zamanla evlendik hepsi hamile şimdi. Bende dedim demekki bu bizi uğraştırıcak adetlerimd edüzenliydi inofolic verdi doktor adet düzenimde bozuldu

1 yıl olmazsa bile normal görüyor doktorlar,benim arkadaşım pco bile değil 6 ay uğraştı yapmak için 6.ay hamile kaldı, doğdu iki aylık şimdi,yumurtlama gününe denk getirmek önemli denk gelirse hiç kaçarı yok direk hamile kalınıyor,bide birlikte olduktan sonra bı yarım saat yatmak gerekiyor ayakları duvara dayayıp.

öyle diyolar ama pcos tek çeşit değil bana göre. pcoslu olup günü şaşmadan adet olanda var pcos olup benim gibi asla adet olmayanda var ikisininde adı pcos işte :)) çeşidine göre gebelik durumu kesinlikle değişiyo. senin ne güzel ena zından umuudn varmış benim gibileri ilaçlarla iğnelerle bile yakalayamıyo işte.. o yüzden pcos gebeliğe engel değil yanlış bi cümle bence.. aslında %100 kısırlıktır denemez oda tedavilerle deneyip şansa tutanlar için :)

Hepsini yaptım muhtemelen yumurtlamamda sorun var bu ay özele gidip baktırıcağım inşallah

Yani bizim bi komlumuzda böyle senin gibiydi çok siteid çocugu olsun en son ümidini kesti yıllar geldi geçti hızlı kilo almaya başladı felan spor abaşaldı erken menepoza giridğini düşünüyordu hatta meğer beşbuçuk aylık hamileymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…