"vay anasını "dedirten anketim:)))

süpersin benimde ilk dikkat ettiğim kısım burasıydı
rep vermek istedim ama senin yazılarına nedense veremiyorum bi sorun var sanırım

Allah'ım ne sinir bir durumkötükedihüso

ben zaten kadın da hiç suç bulmuyorum bu konularda
yani kadın durmazsa erkek neden yapmasın fikrine hiç bi zaman katılmıyorum
erkeklerin namusu yok mu
biz kadınlara böyle yanaşan erkekler olunca nasıl cevabını verip hadlerini bildiyosak
erkeklerde aynısını yapmalı
ama hep demişimdir erkek içinde kadın içinde o duruma gelene kadar fırsat vermişsen yine suçlu o kişidir karşı taraf değil yoksa nerden alıcak o cesareti
herkesle laubali sınırı olmayan insanlardan hiç hoşlanmıyorum
ama benim erk. ark. böyledir maalesef herkesle içli dışlı herkesle bi şakalaşma
bi gün ona okkalı bi laf söyledim kendine geldi silkelendi
2.seriyi de çok merak ediyorum

valla çok güzel bir araştırma olmuş

erkeklerin hepsi değil ama birçoğu aldatmaya meyilli kimisi fırsatını bulunca yapar kimisi de bunun için fırsat yaratır.

belki birçoğunuza ters gelecek ama ben aldatmak için fırsat yaratandan daha çok korkarım

teknolojiyle işleri daha kolaylaştı. hayal aleminde yaşayıp sadece fantazi boyutunda kendisinin beğenildiğini düşünen erkeğe acırım sorsan bu anketteki adamların karılarına neler çıkar kimbilir ne eksiklikleri vardır bu adamların kimbilir her manada!

cazibe hanımın gündüz düşleri filmindeki gibi kendilerini hem ruhsal hem bedensel olarak mastürbe etmekten başka çareleri yok komik durumdalarmış.

ben kadınların anketini de çok merak ediyorum gerçekten.çünkü aldatan kadınlar kolay kolay yakalanmazlar ve aldatma bahaneleri çok farklıdır.vicdan azabı çeken aldatan kadınların yüzdesini de görmek isterim

Son düzenleme:
valla erkeklerden nefret ediyorum babam hariç

aslında bu dünyada hiç bi insan başkasına yaptıgını kendi üzerinde görmeden ölmüyo o aldatan erkeklerde birgün aldatıldıgında içleri nasıl acıyo görecekler inş

yine kaynak bizmiyiz ne,
çünkü hep bizden kaynaklanan sebeplerle aldatmaya yönelmişler.
çok kötü ya, kendimi kötü hissettim, neden erkkekler bir kadınla yetinemez ikinciyi mutlaka ararlar dicem ama hepsi içine gircek, o zaman istisnalar hariç diimbari

neden erkkekler bir kadınla yetinemez ikinciyi mutlaka ararlar dicem ama hepsi içine gircek, o zaman istisnalar hariç diimbari

çünkü maymun iştahlılar da o yüzden ..........

anket güzel de o arkadaşınıza maşşallah demekten kendimi alamıyorum

vlla ya arkadaşındaki de ne rahatlık:)

cok dogru yazmissin bende msne girdigim zaman muhakkakki gereksiz insanlar cikiyor karsima!
ama benim ilk isim hemen onlari silmek oluyor cünkü bana göre cok yanlis birsey.
msn fazla sevmem ama birgün de dini chate gireyim dedim kulaga hos geliyor tabi dini chat diye. ama hayal kirikligina ugradim diyebilirim cünkü o sitede erkekler cok daha fena lar. beni acikcasi üzdü cünkü öyle bir siteden beklemezdim. ama erkekler yine ayni degismiyorlar ki. hic cevap bile yazmaya degmez bence onlara

Güzel bi anket olmuş tebrik ederim...

Yalnız kafama takılan bir nokta var; sen neden bu karakterde bi kızla arkadaşlık ediyorsun?

emeğin için çok teşekkürler canım..güzel şeyler yazmışsın..insan kendine olan saygıyı kaybedince her yola girebiliyo işte..

Aydınlatma için teşekkürler, kafama takılmıştı çünkü...
Merak etme, sen sakal bıraksan da almak istemeyen almıyor...

ben bir cozum biliyorum cunku uyguladim:)
googledan goldeneye sofware programini ara
sonra 15 gun bedava trialini indir bigisayarina senin disinda kimse goremez
her 2dk ekranin fotosunu aliyor
girdigi siteleri goruyosun ve dikkatli kontrol edersen mail adreslerinin sifrelerini bile bulursun orda :)))
ama isin bide yakaladiktan sonrasi var
bazen o daha agir geliyor
bak ben 2 haftadir kizimin odasinda yer yataginda yatiyorum ve bu haftasonu olan evlilik yildonumunu hergune baska bir plan yaparak oldurdum (cuma kiz arkadasimla tienis cumartesi kiz arkadasim ve kizimla piknik pazar yuzme)

Yaptığınız anket bir anlamda doğru evet, bazı kanı bozuk erkek yaratıklar bunları yapar ama hepsinin yapacağı anlamına gelmez bence, gelmemeli de zaten... Nice, sevdiğine sadık, helal süt emmiş insanlar da yok değil yani! Uğraşmışsınız da, emeğinize sağlık diyorum...

Anket lafına çok güldüm. şöyle bir örnek vereyim... Gidelin genel evine ve araştıralım kadınların yüzde kaçı hayat kadını diye, oooo şaşırtıcı bir sonuç çıkar.. Onun gerçekliği ve genellemesi neyse bunu da gerçekliği ve genellemesi bu..

emeğine sağlık arkadaşım erkek milleti iştee kötükedihüso

Okuyanlar düşünmeden okumuş sadece yorumlardan bunu görüyorum, bana göre bu anket yazanın hayal gücü, ama kötü yazılmış bir kurgu ve hikaye nedenine gelince:

1) aynı yerde çalışıyoruz diyorsun arkadaşın 64 erkekle nasıl iletişim kurdu aynı anda yada farklı zamanlarda, ozaman aynı iş yerinde de değilsiniz yada işiniz işsizlik. Çünkü bu kadar çok kişiyle yazışmak vs epey zaman alacak bir iş.. Ayrıca iş yerinde bilgisayarlarda webcam olduğunu sanmıyorum..

2) Ayrıca evli olan böyle bir durumda evliyim demez mantıken, sevgilisi olanda sevgilim var demez...

3) Ayrıca belirli bir sosyel statuye ulaşmış kişilerin etrafında zaten kadınlar fır dönüyor, bu da çok mantıksız iyi mesleği olan birilerin hiç tanımadığı birine gerçek bilgilerini vermeleri ben dokturum vs gibilerinden...

4) Arkadaşını fıstık olduğunu söylüyorsun ama her ne hikmetse bekar, ve
internetten birilerini bulmaya çalışıyor.

bu noktalarda tezat var.. Bana inandırıcı gelmedi..

Evet internette web cam açtırmak isteyen, bir kız bulmak isteyen bir çok kişi oluyor ama bunlar genelde anketinde olduğunu idea ettiğin kişiler olmuyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…