Varmi anne olmak gibisi :))

Tebrikler mehaycım, çok sevindim inan, darısı tüm isteyenlere olsun inş. Bende istiyorum ve hamile olma ihtimalim var bakalım hayırlısı

mehay hep okurdum yazdıklarını hayırlı olsun bebeğin
azmin sonu zaferdir sonunda başardın tebrikler bize umut oluyosun

çok tebrik ederim mehay bazen yazdıklarını okyodum. Allah sağlıkla kucağına alıp koklamayı da nasip etsin.Darısı bizim gii isteyenlerin başına. uzun zamandır istiyodun sanırım sorunun neydi nekadar bekledin. soruyorum ki bize umut olasın diye.

Çok tebrik ederim mehaycım .Allah hayırla sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Çok sevindim.
Biraz detay versene ama çok merak ettim. Tüp bebek negatif sonuçlanmıştı. Bayaa oluyor o gerçi .
Şimdi tedavi oldunmu pek haberim yokta benim. Yoksa kendiliğindenmi hamişsin.
Takrardan senide eşinide çok tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin tekrardan . Gözün aydın.
Darısı tüm isteyenlerin başına hayırlısıyla inşallah..

gözün aydın....ne mutlu sana .. RABBİM sağlıkla sıhatle kucaklamayı nasib etsin... senide babayıda tebrik ederim...

hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin

canlarim hepinize cok tesekkur ederim tebriklerinizden dolayi...darisi tum isteyenlerin basina insallaaaaahhhhh

swetbabyy canim bizde sorun bulunamamisti ve daha once 1 kere asilamayla hamile kalip dusuk yapmistim...tam olarak 6 sene bekledim ama 5 asilama ve 1 tup negatifti simdi 1 asilama ve bir tup pozitif olmus oldu :))
nehir21 canim kendiliginden olmadi 4 ay onceki tup denemem negatif sonuclanmisti..bu ay bir tane dondurulmus embryoyla hamile kaldim cok sukur...

evet canim ya varmi anne olmak gibi ama biz hala degiliz insalllah bizde senin gibi anne olabiliriz, darisi bize yani
cici annemiz kendine dikat et, cok mutluyum ,
okdar tedavi gordun sabrettin umudun bazen gitti ama ,sonunda kazancli sen oldun
allahim bu duyguyu herkese nasip etsin
varmi anne olmak gibisi

:sm_cool:ayyy mehayyy senin adını görünce çok sevindim kızzzz.biliyorum nasıl istedigini hadi hayırlısı olsun tatlım yaaa.ALLAH bebişini sana bagışlasın.dikkat et kendine öptüm.

tebrikler a.s.
Allah kucağına almayı nasip etsin..

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…