Vanda olanlar hadi bizde buluşalımm

• Konu Sahibi yakamoz82
  • Başlangıç Tarihi
Y

yakamoz82

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yakamoz82
Bayanlar haydi buluşalım.. Kim var kim yok bakarak listemizi yaptıktan sonra buluşma yeri ve saatini beraber belirleriz. Ne dersiniz..delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

• Konu Sahibi yakamoz82
ayy çok mutlu oldumm.. bende böyle birşey bekliyordum.. ben varım canım.. ne zaman isterseniz ve nerde isterseniz görüşelim.. çok merak ediyorum inşallahh çok kişiyizdir de çok zevkli geçer..kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi yakamoz82
vanlıyam şanlıyam gılıci ganlıyam... bende varım arkadaşlar.. yer ve saat belirleyelim fakat çalıştığım için pazara getirirsek daha iyi olur.hihoyyythihoyyythihoyyyt

• Konu Sahibi yakamoz82
çok şükür bir kişi daha katıldı.yo mu başka KK üyelerinden VANLI olan

HAYDE BEKLİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.

• Konu Sahibi yakamoz82
en yakın dostlarımdan biri vanda büyük abım okulu orda okudu çok severim kalesi,adası şelalesiyle buram buram yaşanmışlık kokan bir kenttir van çok severim yakın olsaydık keşke buluşmaya katılmak isterdim

• Konu Sahibi yakamoz82
evet van gerçekten çok güzel bi yer ama olsun sizin söylemeniz yeter geldiğinizde buluşurz yine

• Konu Sahibi yakamoz82

daylight canım ya seni adana buluşmalarından tanıyorum.. çok hoş bakımlı alımlı işveli cilveli bir hatunsun.. keşke sende olsaydın yaa.. arkadaşlar hadi yer belirleyelim ve buluşalım..

• Konu Sahibi yakamoz82
kızlar nerdesiniz.. tarih belirlemedik yahuu.. hiç birinizde ses yok ayy

• Konu Sahibi yakamoz82
burdayım yakamoz ne zaman buluşalım bu pazar olur mu

• Konu Sahibi yakamoz82
.....................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…