Vakit dua vakti gönüllü 41 kişi istiyorum.

Ben de 3 tane almak icin girmistim adet olmus arkadasimiz ama olsun bundan sonrasi niyetiyle bagisliyorum annem okuyacak Rabbim aratmasin

Kızlar tüm yazılanları okudum,hafta sonu misafirim vardı giremedim ama _heidi_ sağ olsun var olsun benim konumu takip etti.
O kadar güzel bir yürek topluluğu oluşmuş ki çok ama çok mutlu oldum.
Allah destekleyenlerden desteklemek isteyipte yapamayanlardaN hepsinden razı olsun .
Ne muradlarınız varsa rabbim imdadınıza yandım diye bağırmadan yetişsin inşaALLAH.
Çok mükemmel insanlarsınız hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Dua istediğimiz aaynaa kardeşim sen kalbini ferah tut bizim tek yürek olduğumuz bu dualarımız asla zayi olmayacak.
Bu ay olmazsa önümüz ay muhakkak Rabbim çığlığına karşılık verecek inşaALLAH.
Sakın kalbini daraltma biz senin için yine her zaman duaya hazırız.
basbelasiyim Kardeşim ,sende vesilenmişsin senin içinde dular aldım üzerime düşeni yaptım seninde inşaALLAH 41 yasinin tamamlanmıştır.
Rabbim sanada hayırlı müjdeler versin.

Burda derdi olduğu halde kendinden fedakarlık yaparak,kardeşlerimiz için duaya icabet eden koşarak gelen tüm arkadaşlarımmmmmm Rabbim sizede hayırlı sağlıklı saliha salih evlatlar nasip etsin ivedi bir şekilde inşaALLAH.

son izci Canım senin o güzel kalbin aracılığıyla bizlerde dua okuyoruz Allah senden razı olsun=) Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

ALLAH BİN KEZ RAZI OLSUN canım benim bu ay ben de dualarıma devam edeceğim soğan kürü falan yapacağım bu kadar duaların ben de zayi olacağını düşünmüyorum ALLAH'IM DUYUYORDUR SESİMİZİ ELBET DUALARI KABUL OLANLARDAN EYLESİN HAYIRLARLA SAĞLICAKLA İNŞALLAH AMİN

Olacaktır elbette ben çok inanıyorum..
Allah senden de razı olsun hiç üzülme sakın,dünyalar güzeli meleğin gelmek için Rabbim rahmetiyle süslüyor.
Süsü bitmemiş demek ki henüz. En güzel suretiyle gönderecek sana nurunu için ferah olsun...

AY İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA GÜLÜM NE GÜZEL YAZIYORSUN İÇİMİN YANGININA MERHEM GİBİ SAĞOLASIN HEPİNİZ SAĞOLUN BEN DE ÇOK UMUTLUUM YOKSA BENİM HERGÜN AĞLAMAM LAZIMDI DİYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…