Vakit dua vakti gönüllü 41 kişi istiyorum.

AY İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA GÜLÜM NE GÜZEL YAZIYORSUN İÇİMİN YANGININA MERHEM GİBİ SAĞOLASIN HEPİNİZ SAĞOLUN BEN DE ÇOK UMUTLUUM YOKSA BENİM HERGÜN AĞLAMAM LAZIMDI DİYORUM

Hiç ağlama feryat etme,isyan etme gizli gizli,dilin ve kalbin karanlık dolmasın.
Sen cayır cayır yanıp tükenen hz Yunusun evladına hasreti gibi bekle,Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN '' duası gibi duanda ısrarcı ol.
Rabbim onları kavuşturdu ,onun merhameti ve adaleti tüm kullarına eşittir elbette senide kavuşturacaktır.
Yangınına sular dökecek söndürecek,sanada içi hayırla dolu bir cenin gönderecek inşaALLAH.:dua:

Hiç ağlama feryat etme,isyan etme gizli gizli,dilin ve kalbin karanlık dolmasın.
Sen cayır cayır yanıp tükenen hz Yunusun evladına hasreti gibi bekle,Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN '' duası gibi duanda ısrarcı ol.
Rabbim onları kavuşturdu ,onun merhameti ve adaleti tüm kullarına eşittir elbette senide kavuşturacaktır.
Yangınına sular dökecek söndürecek,sanada içi hayırla dolu bir cenin gönderecek inşaALLAH.:dua:
ay inşallah canım benim inşallah hayırlarla sağlıcakla mutluluk gözyaşları dökerek sizlere müjdemi verdiğim günü de görürüm amin

Allah razi olsun herkesten.. gercekten cok guzel bir topluluk oldu ve sukur ki Allah bu dualari almayida nasip etti Allahim duasiz birakmasin herksinde guzel gonlune gore versin

Arkadaşlar size yine ihtiyacım var ..Burada üye olan bir arkadaşımın eşi askere gitti bir bebekleri var kız çok üzgün ,bir hafta sonra dağıtımı var.Hayırlı ve yakın bir yere dağıtımını yapmak için bu mübarek günde ismen 41 yasin başlatıyorum alabilen alsın lütfen :dua:

Anne adı HATİCE adamın adı MUHAMMED

PaNickYok PaNickYok
_heidi_ _heidi_
V Vinka
Hannaz Hannaz
@HemDeliHemAsik
@Cikolatalicerkes
@Miyav_su
@Fatihin_Annesi
@minik meleklerim
@_Marla_
pirayegibi pirayegibi