Vakit dua vakti gönüllü 41 kişi istiyorum.

Kizlar ne diycem size ben adet olunca dk hapi kullanmaya basladim bundada surekli leke geliyor :KK43: korkuyorum yasin falan okumaya siz nedersiniz varmi fikriniz

Kizlar ne diycem size ben adet olunca dk hapi kullanmaya basladim bundada surekli leke geliyor :KK43: korkuyorum yasin falan okumaya siz nedersiniz varmi fikriniz

dostlar benim de yarım hatimim var bebek için niyetlemiştim onu biran önce bitiririm hamilelik haberi alınca da hepinizin nikini tek tek yazıp hatim duama katacağım inşallah hakkınızı ödeyemem tek tek kağıda yazacağım bir ayrı muradınız falan olursa da hatime yakın yine yazarım buraya siz beni sevindirdiniz ALLAH DA SİZLERİ SEVİNDİRSİN hayırlarla sağlıcakla inşallah amin

insallah tez bir zamanda hamile kalirsiz . Bana da dua edersiniz))
dostlar benim de yarım hatimim var bebek için niyetlemiştim onu biran önce bitiririm hamilelik haberi alınca da hepinizin nikini tek tek yazıp hatim duama katacağım inşallah hakkınızı ödeyemem tek tek kağıda yazacağım bir ayrı muradınız falan olursa da hatime yakın yine yazarım buraya siz beni sevindirdiniz ALLAH DA SİZLERİ SEVİNDİRSİN hayırlarla sağlıcakla inşallah amin[/QUOTE

X