Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Mrh canm bisey sorucaktm sen yenmissin galiba hiz olayiniz ne durumda die sorup nasil basardin diycektm.
canım biz 2 buçuk yıllık evliyiz.ilk olarak bu sorunu 3 ay aşamadık.emlayla 3 ay sonra oldu.ondan sonrada bir 3-4 ay hız yavaştı.neredeyse 1 yıl öyle geçti.ve acı da oluyordu çok fazla olmasa.ondan sonra düzelmeye başladı.son 1-1buçuk yıldır bir sorun yok çok şükür.Ben emla sürerek aştım bu sorunu.

canım biz 2 buçuk yıllık evliyiz.ilk olarak bu sorunu 3 ay aşamadık.emlayla 3 ay sonra oldu.ondan sonrada bir 3-4 ay hız yavaştı.neredeyse 1 yıl öyle geçti.ve acı da oluyordu çok fazla olmasa.ondan sonra düzelmeye başladı.son 1-1buçuk yıldır bir sorun yok çok şükür.Ben emla sürerek aştım bu sorunu.

Himm anladm canm bende yendm ama hiz olayi yok o canimi skio demekki zamanla alisicaz..ins

ümitlendirmiş olmayayım ama yerleşme kanaması olabilir mi acaba? yumurtlama günlerinde ilişkide bulunmuş muydun? belki hamilesindir?? bayramdan sonra ihmal etme doktora git, en iyi cevabı o verir tabiki. geçmiş olsun, kendine dikkat et. eğer çok rahatsızsan acile git, şüphen varsa gebelik testi yaparlar :KK52::KK52::KK52:

canım bilmiyorum valla,geçen ay çocuk çalışmalarına başlamıştık ama hamile olsam hissederdim heralde ben kist olmasından korkuyorum ya da iltihap falan bilmiyorum yani inşallah kötü bişey çıkmaz şimdi umutlanırım olumsuz olur diye dr.a gitmeyi de ertelemeyi düşünüyorum 1 hafta daha geçsin olmazsam hala eczaneden test alırım hala bişey yok yalnız,hepimiz için hayırlısı olsun inşallah...

İncim nerelerdesin özledim seni yavru kuşumm

Annemmmmmmm iyiyim dielim daha iyi olalim ins kuzum..bayram falan derken giremedim sen nasilsn nasi oldun hsg cekildi mi? Bende bi ileri bi geri devam edioz ama umitliyim gittikce duzelecek ins. Ozelden durumlari yazarm sabah optmmmmmm seni kocaman:KK3:bi kacta sorum olacak herzamanki gibi :))

Annemmmmmmm iyiyim dielim daha iyi olalim ins kuzum..bayram falan derken giremedim sen nasilsn nasi oldun hsg cekildi mi? Bende bi ileri bi geri devam edioz ama umitliyim gittikce duzelecek ins. Ozelden durumlari yazarm sabah optmmmmmm seni kocaman:KK3:bi kacta sorum olacak herzamanki gibi :))

Çektirdim kuzum hsg 1 haftayı geçti atlattım şükür sor sor kuzum benmde diyeceklerim var hem.. :KK54:

Çektirdim kuzum hsg 1 haftayı geçti atlattım şükür sor sor kuzum benmde diyeceklerim var hem.. :KK54:

Cokk gecmis olsn kuzum ya sukur muayenenide oldn.ee hangi dr cekti ersat mi nasl rahat oldumu bayilttimi :))
Bende canm denemelere devam bi bakiosun hizlaniyorm.bi bakiyosn yavas ama bunada sukur.dun yine denedik tamami giriyo artk ben.ustteyken hiz yapabiliyorm biraz gitgelde.ama altta xaman xaman zorlaniorm veeeeee en guzel tarafida son iki denemede tam bo....icagi zaman esim icine al dio kafasi giriyo o anda sadrce ama onada sukur diyorumkiiii :)acaba tamami girmden bos...incada hamile kalinabilir mi:KK43: dun esim moralimi bozdu sacmalama inci sonuna bos..k gerek taaa burdan nasl gitsin rahme dedi aklima takildi.cajiliyken vajen agzina bo...arak hamis kalan bile var dedm :)))) sonrada kustum ona :)))

baya umutlanmıştım ama bu ay da hüsran oldu:KK43:(( yeni bat 26 kasım...kasımda bebiş başkadır:))))) her ay farklı şeylerle kendimi teselli ediyom :KK43:(((

slm kızlarrr cok ozelmısım sızı esseklık bende ıhmal ettım hep buralarıılk dayagımı kendım atayım bari:KK22::KK22::KK22::KK22::KK1::KK1::KK1:

gecmısn bayramınız mubarek olsun cook opuyorum sızı

Kizlar ben pen..i artk korkmadan alabiliyorm yavas gitgelde yapiyoruz hatta son iki deneme bi oncekinden daha hizli pen..icinde bekletiyorm bazen iyce esnesin die bekleynce sonebiliyo :)cikarip sev..ye baslioz tekrar icimme aliyorm derken esim bos..istediginde cikarip disarda surtunerek bos.. Anina geliyove tam o.sirada hemen kafasini itiyo icine bos.. Ama pen..in tamami girmiyo meninin icimde old.biliyorm hatta ilk denemede ayaga kalktim oldugu gibi disari cikti sorum suu sizce pen..kafasi bazen fazlasi ama tamami diil girerek bo...ile hamile kalinir mi esimm taaa rahme nasl ulassin sacmalama dio sizce sansim var mi bu sekilde ona gore yumurtlama gunlerimde tedbiri alayim nolurrr varr diyinnnnnn :))))

Arkadaşlar geçmiş bayramınız mübarek olsun Allah yenilerine ermeyi nasip eylesin inşşş :) hepiniz iyisinizdir umarımm

Cokk gecmis olsn kuzum ya sukur muayenenide oldn.ee hangi dr cekti ersat mi nasl rahat oldumu bayilttimi :))
Bende canm denemelere devam bi bakiosun hizlaniyorm.bi bakiyosn yavas ama bunada sukur.dun yine denedik tamami giriyo artk ben.ustteyken hiz yapabiliyorm biraz gitgelde.ama altta xaman xaman zorlaniorm veeeeee en guzel tarafida son iki denemede tam bo....icagi zaman esim icine al dio kafasi giriyo o anda sadrce ama onada sukur diyorumkiiii :)acaba tamami girmden bos...incada hamile kalinabilir mi:KK43: dun esim moralimi bozdu sacmalama inci sonuna bos..k gerek taaa burdan nasl gitsin rahme dedi aklima takildi.cajiliyken vajen agzina bo...arak hamis kalan bile var dedm :)))) sonrada kustum ona :)))

Evet kuzum Erşat beye gittim, ilk normal çektirmeyi denedim ama açamadım bacakları sonra uyutun beni dedim 5 dklık bişi uyumana gerek yok dedi ama ikna olmadım bir türlü iyi ki de uyutmuslar onun stresinden 1-2 kezbirlikte olurken titredi bacaklarım çok korktum ama neyseki şimdi sorun yok şükür.perde yokmuş gebe kalabilirsin dedi. haftasonu gel bi yumurtana bakalım dedi bu cumartesi yine gidicem her şey yolundadır inş..sen de bebek düşünüyosun git bi görün canım..bo..olayına gelince bulaşma yöntemiyle bile hamiş kalan var biliyosun Allah istedikten sonra her yolla olur inş..yavaş yavaş alışıcz işte ben de son 2 de dha iyi hissettim kontrol bende oldu :KK34:daha da ii olcak inşallah..:KK54:

Kızlar bugün gebelik testi için sağlık ocağına gittim fakat kan verme saatine yetişemedim,eczaneden test aldım eve gelince yaptım birden çift çizgi belirdi koyu renkde inşallah hatalı değildir de Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder,kimsenin kucağını boş bırakmaz...

Tatlim büyümüs bebisin msllh :nazar::emir_bebek:
Saglikla dünyaya gelir Ins..
Haftaya bizede haber verirsin :KK16:
Nasil gidiyo zorluyomu hamilelik

evet canım büyüdü,bi kıpırdama hissedıorum arada kayboluyo doğru seyimi hissedıyorum tam anlayamıyorum ama cok güzel bi duygu.3 kasımda randevum,merakla beklıyoruz hersey yolundadr ins.2 aydr ılikıyede girmiyoruz dr.yapmayın demişti,nasıl yapılacağını öğrendım ama gerılemekte ıstemiyorum:18:hamilelık şimdi sorunsz canım iştahım bi acıldı tek sorun hala su icemiyorum.....güzel haberlerinzi beklıyorum

Kızlar bugün gebelik testi için sağlık ocağına gittim fakat kan verme saatine yetişemedim,eczaneden test aldım eve gelince yaptım birden çift çizgi belirdi koyu renkde inşallah hatalı değildir de Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder,kimsenin kucağını boş bırakmaz...

cnm benim tebrik ederim seni hamilesin işte...ne hatası silikte çıksa çizgi hamilesindr çok sevindm tatlım...:KK52::KK52::KK52:...amin cnm kimsenin kucağını yüce mevlam boş bırakmasın...bizede dua et hamişlerin duası kabul olur derler:KK52::KK52:

:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

cnm benim tebrik ederim seni hamilesin işte...ne hatası silikte çıksa çizgi hamilesindr çok sevindm tatlım...:KK52::KK52::KK52:...amin cnm kimsenin kucağını yüce mevlam boş bırakmasın...bizede dua et hamişlerin duası kabul olur derler:KK52::KK52:

:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

amin canım Allah razı olsun,o kadar vajiyle uğraştıkdan sonra insan inanamıyor ,Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısıyla..

Canmmmmm sukurler olsunnnnn cokk sevindim vajililerin hamis kalmasi dahada sevindiriyo beni bizlerede dua ettt duaya cokk ihtiyacimiz var saglikli bi evlat nasip etsn rabbim...

Evet kuzum Erşat beye gittim, ilk normal çektirmeyi denedim ama açamadım bacakları sonra uyutun beni dedim 5 dklık bişi uyumana gerek yok dedi ama ikna olmadım bir türlü iyi ki de uyutmuslar onun stresinden 1-2 kezbirlikte olurken titredi bacaklarım çok korktum ama neyseki şimdi sorun yok şükür.perde yokmuş gebe kalabilirsin dedi. haftasonu gel bi yumurtana bakalım dedi bu cumartesi yine gidicem her şey yolundadır inş..sen de bebek düşünüyosun git bi görün canım..bo..olayına gelince bulaşma yöntemiyle bile hamiş kalan var biliyosun Allah istedikten sonra her yolla olur inş..yavaş yavaş alışıcz işte ben de son 2 de dha iyi hissettim kontrol bende oldu :KK34:daha da ii olcak inşallah..:KK54:

İyi ya cok sevindim senin adina ersT nasil vajili oldugunu soyledin mi nasil anlayislimiydi ters bi tepki zorlama falan varmiydi offfffff ocean offf canim.cok skilio artk herles laf sokar oldu resmen 2yil olmus tembelmisim falan cok geriliyorum bu laflari duydukca daha neyi bekliyomusum milletede laf anlatamiom icim daralio.suaralar cumartesi git bakalim alttan nasl muayene edecek ..:KK14:

Aminn canm herkesi sikintisindan kurtarsn rabbim.siz hizli gitgel yapabiliomusunz ben yapamiom o sonlara dogru biseye degiyo ve agri oluyo sanki pen.. Tam girince hizli gitgel zorlasio bide bu sorun cikti ama bunada sukur birde kizlar soll kasigimda agri var 2gundur segeriyo yumurtlama gunu mu acaba ?ozaman mi olur sag taragta bose yok solda surekli bi hareket :))
yumurtlama günlerinde oluyo canım benm de sol kasığım ağrır yumurtlama günlerinde veya çok üşütürsem de ağrır. ben egzersizleri parmakla yaptım ve gitgel sayısını yazıp doktoruma gösterirdim sanırım bunun etkisiyle gitgeller hep hızlı oldu. ağrımasının sebebi kasıyosun sanırım kendini rahat bırak gevşe.. doktora git bence hem muayene olursun hem tahlil yaptırırsın canım korkma doktordan..
Kizlar ben pen..i artk korkmadan alabiliyorm yavas gitgelde yapiyoruz hatta son iki deneme bi oncekinden daha hizli pen..icinde bekletiyorm bazen iyce esnesin die bekleynce sonebiliyo :)cikarip sev..ye baslioz tekrar icimme aliyorm derken esim bos..istediginde cikarip disarda surtunerek bos.. Anina geliyove tam o.sirada hemen kafasini itiyo icine bos.. Ama pen..in tamami girmiyo meninin icimde old.biliyorm hatta ilk denemede ayaga kalktim oldugu gibi disari cikti sorum suu sizce pen..kafasi bazen fazlasi ama tamami diil girerek bo...ile hamile kalinir mi esimm taaa rahme nasl ulassin sacmalama dio sizce sansim var mi bu sekilde ona gore yumurtlama gunlerimde tedbiri alayim nolurrr varr diyinnnnnn :))))
canım dışına boşa..sa bile o spermler hareketli olduğu için içeri bile kaçabiliyo yeterki rabbim ol desin.. kemrenin ilk hamişliği öyle olmuş mesela..
lavanta hamişsin işteeee koyu hemdeee hamişsin kesinnnnnn çok sevndmmmm tebriklerrrrrrr :KK9::KK9:

doktora gittim bugün. ilaç kullanma dedi benm yaptırdığım test uzun süre pozitif gösteriyomuş. avidite testi yaptır dedi. o da burda yok konyaya veya ankaraya gitmem gerek.. artık sömestra kaldı bakalım.. hayırlısı.. o zamana kadar korunmaya devam :KK34:

X