Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

herkeste olmuyormuş canım,halk arasında üstüne kalma diyorlar,regl gibi ama normalden farklı olduğunu anlıyorsun benim mesela regl olduğumda ilk 2-3 gün tabiri caizse yatak yorgan batardı,yetiştiremezdim ama bunda birkaç damla sadece 3-4 gün,bende bilmiyordum insan başına gelince herşeyi öğreniyor,vajiyi yendiğim ay yumurtlama dönemini kaçırdık sonraki ay takip ettim ve birgün boş birgün dolu sırtüstü yatar poz.da ve ilişkiden sonra hemen kalkma eğer bebek istiyorsan birsüre yatman gerekiyor,ama Allah verdikten sonra hertürlü veriyor...

Evet canm.istiyorum bu ay bizde kacirdik onceleri cok.icine.olmuyodu yeni ogrendik.onuda:)))ins onumuzdeki ay yumurtlamayi takip edip deniycez...hayirlisini versin rabbim senin adina inan coooookkkk sevindim....:KK49:

merhaba kızlar ben vajiyi 26 eylulde yendim. Ve yendiğim günde yendikten sonrada hiç korunmadık cunku bebiş düşünüyoduk. bu ay reglim 28 ekimdeydi ama hala olmadı 4 gun gecikti. dunde evde kendım test yaptım test negatif cıktı. suan gebelıgın bazı belırtılerı var mıde bulantısı baş donmesi vs . acaba psıkolojık mı dıyorum. sızce evde yapılan testler ne kadar guvenılır ?

canım önce kanda sonra idrarda çıkıyor diye biliyorum,negatif çıkıp da olumlu sonuç alanlar var istersen kan testi yaptır netleştir,sağlık ocakları yapıyor,hayırlısı olsun inşallah...

Son düzenleme:
tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün. çok sevindim :KK16::KK16::KK16::KK16: :nazar::nazar::nazar:

Gözün aydın kucağına da almayı nasip etsin Allah :nazar::nazar::nazar:

Canım gözünaydın :) çok sevindim. İNŞALLAH HAMİLELİĞİN SAĞLIKLI GEÇER, BEBİŞİNİ SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KOLLARINA ALIRSIN İNŞALAHHHH :)

canım tebrik ederim gözün aydın:21:Allah kucağına almayı nasip etsin.Dikkat et kendine

kızlar inşallah çoook sağolun güzel dilekleriniz için,Allah tüm isteyenlere versin,şu kan testi de çıksa da emin olsam o zaman içim rahatlıycak hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum çünkü..

selacım aklıma ilk sen getirdin hamile olabileceğimi bayramda hatırlıyormusun yoksa ne olduğunu bile anlamadım o kanamayla acaba kist falanmı var diye düşünüp duruyordum,hepinizi çook seviyorum...

Kızlar bugün gebelik testi için sağlık ocağına gittim fakat kan verme saatine yetişemedim,eczaneden test aldım eve gelince yaptım birden çift çizgi belirdi koyu renkde inşallah hatalı değildir de Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder,kimsenin kucağını boş bırakmaz...

nazar nazar :KK49::KK49:tebrikler canım çok sevindim.allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

merhaba kızlar ben vajiyi 26 eylulde yendim. Ve yendiğim günde yendikten sonrada hiç korunmadık cunku bebiş düşünüyoduk. bu ay reglim 28 ekimdeydi ama hala olmadı 4 gun gecikti. dunde evde kendım test yaptım test negatif cıktı. suan gebelıgın bazı belırtılerı var mıde bulantısı baş donmesi vs . acaba psıkolojık mı dıyorum. sızce evde yapılan testler ne kadar guvenılır ?

gebeligin geç olmuş olabilir bende bi kaç test yaptım negatif çıkmıştı.5gün geciktiginde yaptım 2.çizgi digerine göre biraz acık renkteydi.emin olmak için kan testi yaptır kesin çıkar canım

Hamileliğim kesinleşti kızlar çook şükür,hatta beta hsg değerim biraz yüksekmiş sanırım ikiz olma ihtimali var dediler ama kesin sonuç ultrasonla belli olur,Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,şimdi anadolu yakasında dr.arıyorum kendime ...

Hamileliğim kesinleşti kızlar çook şükür,hatta beta hsg değerim biraz yüksekmiş sanırım ikiz olma ihtimali var dediler ama kesin sonuç ultrasonla belli olur,Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,şimdi anadolu yakasında dr.arıyorum kendime ...

tebrikler canım yuppiiiii:21::21::21::21::21:

Gozunaydin canm saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim.ikixzzzz de super olurrrr .benim esimin enbuyukk istegi...nolur bizlere dua eet.sen vajiyi yendinten sonra dr a muayene olmaya gitmismiydin..

Hayırlı uğurlu canım. İkiz olabilme ihtimali de bence ayrı bir güzel. Hele bir de 1 kız, 1 erkek olursa :21::21::21::21::21::21::21:

kızlar nasılsınızzz bı sure gıremedımmm malesefff bu arada gecmıs kurban bayramınız mubarek olsunnnn gec oldu amaa lavantaa tebrıkler canımmm rabbım saglıklı bı sekılde kavustursun senı bebegıneee cok sevındımmmm bızede dua et canımmmm allah ısteyen herkese tattırsın bu duyguyuuu

kızlar inşallah çoook sağolun güzel dilekleriniz için,Allah tüm isteyenlere versin,şu kan testi de çıksa da emin olsam o zaman içim rahatlıycak hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum çünkü..

selacım aklıma ilk sen getirdin hamile olabileceğimi bayramda hatırlıyormusun yoksa ne olduğunu bile anlamadım o kanamayla acaba kist falanmı var diye düşünüp duruyordum,hepinizi çook seviyorum...

biz de seni seviyoruz. ben genelde temkinliyimdir ama sen anlatınca aklıma ilk bebek gelmişti. kanla da kesinleşmiş, tekrar gözünaydın. çok sevindim :KK16::KK16::KK16:

Biraz sizi yorucam belki ama yardimci olacaginiza inaniyorum..son 3aylik adet donemlerim 5 agustos 4eylul ve 7ekim soru1.sizce adet duzensizligim var mi
Soru2.bu ay tahmini kacinda olmaliyim
Soru3.ben saydim bazen 30 bazende 33gunde adet oluyrm bu normal mi
soru4.adet.oldugumuz gunden itibaren mi sayiyoruz yoksa bittikten sonra mi saymaya basliyoruz lutfen yardimciolun kafam karisti bilmiyorum henuz adet olmadm bu ay..

Biraz sizi yorucam belki ama yardimci olacaginiza inaniyorum..son 3aylik adet donemlerim 5 agustos 4eylul ve 7ekim soru1.sizce adet duzensizligim var mi
soru4.adet.oldugumuz gunden itibaren mi sayiyoruz yoksa bittikten sonra mi saymaya basliyoruz lutfen yardimciolun kafam karisti bilmiyorum henuz adet olmadm bu ay..:KK14:b

soru4.adet.oldugumuz gunden itibaren mi sayiyoruz yoksa bittikten sonra mi saymaya basliyoruz lutfen yardimciolun kafam karisti bilmiyorum henuz adet olmadm bu ay..:KK14:b

Canım yine aynı şeyi söylüyor deme ama adetin biter bitmez bir doktora görün kesin,sanki biraz düzensiz gibi görünüyor adet dönemlerin. 21 den daha kısa 35 günden uzun oluyorsa sorun oluyor diye okumuştum ama seninki 30-32 diyorsun sorun yoktur bence ama sadece düzenlenmesi için bişiler verebilirBenim hesapladığım bi site var şimdi senin için baktım 7 kasımmış beklenen tarih.Bi de yumurtalama hesaplayacaksan mesela bugün adet oldun,bugünden itibaren sayman gerekecek..Bu arada cumartesi muayeneye gittim ya hsg de bi sorun yok temiz sonuçların dedi.cumartesi de kan testi yaptı onda da sorun yok yumurtaların çok iyi çlışıyor gebe kalabilrsin dedi.sonra acele etmeyn %50 şansın var dedi ne demek istediğini sordum pek açıklayıcı olmadı güler yüzüne ilgisine diyecek sözüm yok ama detaycı bir doktor istiyorsan,kafanı rahatlatmak uzunca konusup anlatmak istiyorsan Cahit beyi öneriyorum ben ona gidicem bundan sonra..kafamı karıştırıp gönderdi ya :KK14:

Canım yine aynı şeyi söylüyor deme ama adetin biter bitmez bir doktora görün kesin,sanki biraz düzensiz gibi görünüyor adet dönemlerin. 21 den daha kısa 35 günden uzun oluyorsa sorun oluyor diye okumuştum ama seninki 30-32 diyorsun sorun yoktur bence ama sadece düzenlenmesi için bişiler verebilirBenim hesapladığım bi site var şimdi senin için baktım 7 kasımmış beklenen tarih.Bi de yumurtalama hesaplayacaksan mesela bugün adet oldun,bugünden itibaren sayman gerekecek..Bu arada cumartesi muayeneye gittim ya hsg de bi sorun yok temiz sonuçların dedi.cumartesi de kan testi yaptı onda da sorun yok yumurtaların çok iyi çlışıyor gebe kalabilrsin dedi.sonra acele etmeyn %50 şansın var dedi ne demek istediğini sordum pek açıklayıcı olmadı güler yüzüne ilgisine diyecek sözüm yok ama detaycı bir doktor istiyorsan,kafanı rahatlatmak uzunca konusup anlatmak istiyorsan Cahit beyi öneriyorum ben ona gidicem bundan sonra..kafamı karıştırıp gönderdi ya :KK14:

Canm cok sevindim herseyin temiz cikmasina inan.coku sukurrr.bende bu ay hastalaniym biter bitmez gidicem.aci varmiydi muayenede kolaymiydi boyle nazinla oynadimi:)))hani ben durun bi dk falan desem tepkisi ne.olur.buarada cahit beyi bende duydum cok iyi diolar birde acibademde bi dr var adini hatirlamadm ama soyismi kahraman artk bi teerch yapip gidicem.ins bende zorlanmam...

Canm cok sevindim herseyin temiz cikmasina inan.coku sukurrr.bende bu ay hastalaniym biter bitmez gidicem.aci varmiydi muayenede kolaymiydi boyle nazinla oynadimi:)))hani ben durun bi dk falan desem tepkisi ne.olur.buarada cahit beyi bende duydum cok iyi diolar birde acibademde bi dr var adini hatirlamadm ama soyismi kahraman artk bi teerch yapip gidicem.ins bende zorlanmam...

Teşekkürler canım.Bu sefer muayene etmedi sadece kan tahlili istedi..Muayene de acı yok ama kıpır kıpır olduğunda sabırla bekleyen bir insan istiyorsan yine Cahit bey diycem ben..Sorularına en iyi yanıtı vereceğinden eminim..Erşat daha tecrübeli olabilir ama Cahit bey rahatlatıyor insanı biraz yoğun ama beklersin yarım saat nolcak.. Eğer istersen şu zar operasyonumu yapan doktorun da adını verebilirim o da çook iyi onun ki özel muayenehane sıra beklemezsin çok hem profesör yılların deneyimi var muayene ücretide yüksek değil istersen adını verebilirim kuzum..

X