Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Tatlım merhaba,bende 4 aylık evliyim vajinusmusu yeneli 13 gün oldu bugün.. Olmadan öncesine kadar sanki dünya yıkılmış altında kalmışım gibi hissediyordum, ne kimseyle paylaşabildim nede kendimle barışabildim bu dönemde .. eşimde çok anlayışlıydı ama sonuçda 1 erkek ona haksızlık ettiğimi düşünüyordum.. Herzaman bu konu hakkında onunla çok net konuşup sarılıp omzunda ağlıyodum ve onun için o noktanın çokda önemli olmadığını anlatıyodu bana ama gel görki ben.. onu hayattaki en mutlu erkek yapmak vardırya kendimi yedim bitirdimm.. Neyse 2 ekim eşimin doğumgünüydü 2 ekim gecesi ona en büyük hediyeyi vermeyi planyarak Ankarada (isterseniz özelden kliniğin adı ve hoca ismini verebilirim..) bir kliniğe gittik beraber eşimle, burda okuduğm kadarıyla 4 5 milyarlardan falan bahsediyolarki ben VAJİYİ 2 seansda yendim 350- 350 700tl verdik sadece.. Seanslar kısa sürdü alttan sürekli bir şeyler giriyordu içime ama doktor hanımın bana verdiği psikoljik destek sayesinde bunu yapabildiğimi gördüm ve tatlı dili güler yüzü sayesinde bunun çok normal olası bir durum olduğunu 27 yaşına kadar onu korudun bişey olmasın diye kendini kastın ama şimdi artık onu sahibine vermen gerek.. aç bacaklarını koruma onu .. bu telkin hala o an gelir aklıma..

doktoruma diğer seansı 1 ekimde yapalım ki bu seansı bitirirsem zaten yenmiş olacağımı söylemişti hocam.. eşime doğumgünü gecesi hediye etmek istediğimi anlattım muhteşem bir otelden o gece yer ayırttırıcağımı ve balayı gecemiz kadar özel olmasını istediğimi anlattım ve planladığımız gibi seansda başarılı oldum ve yendim.. neyyyyse doğumgünü gecemiz otelimize gittik öğlenden gidip odayı bir güzel süslemiştim eşim fener holiganı sarı laci balonalr falann.... :^__^ o gece için kendimi hazırlamıştım fakat bir gün önceki seandan çk az acım kalmıştı ve kanamıştı.. o gecede olmadı neyazıkki..eşim zatenazda acısa dokunamam sana önce bi acısı geçsin diye beni rahatlattı,ama ona o gece hediye vermek istediğimi söyledimm.. sonra biz 2 gün sonra antalyaya gittik işimiz nedeniyle dolayısıyla bu işi oraya ötelemiştik.. kaldığımız gecelerde ilk günler hüsran neyse son döneceğimiz gece yani 7 ekim gecesi artık ben bu iş bugece bitecek dedim içimden çünkü ne tatilin tadı çıkıyo ne yemeğin bukadar zayıf olamazdım herkesin yaptığı birşeyde bukadar zayıf ve korkak olamazdım.. Bir BESMELE çektim ve herşey çok güzel gitti.. başardığımız an ağlıyordum sevinçden gözyaşalrımı öperek siliyordu eşim ve işte şimdi gerçekten EŞ olduk dedi.. çok güzeldi.. bu bir imtihan bence kızlar Rabbim sınıyor bizleri daha çokda erkeği nekadar sabırlı olduğunu eşiniziz böylece anlayabiliyosunuz helede benim gibi görücü usulü evlenip 1 buçuk yıldır tanıyosanız. tam güveninizi kazanıyosunuz.. Şimdilikde bakalım tabii bulutların üstüne daha taşınamadım ama zamanla oda olur diyorum ve şimdi inş. Bebek istiyoruz başka topiklerde bebek bekliyoruz darısı sizlere kızlar çok duada edin emi ?? Rabbim istemezse oturduğumuz yerden kalkamayız unutmayın o isterse ancak olur herşey.. Bayınız..

şekerler benide ekleyin vajinusmusu 13 gün önce yendim,araya reglim girdi şimdi bu ay inş. denemelere başladık anne olmak istiyorum.. Darısı size inş. hayatımda asla birdaha hatırlamak istemeyeceğim kötü bir süreçdi..

ben de dua ediyorum sana, hayırlı olduğu zaman gelsin sana bebeğin. o zamanı da yalnız allah biliyor, sen üzerine düşeni yap, kafanı vücudunu rahat bırak, bir bakmışsın olmuş. eşin çok haklı takdir ettim. rahat ol, fazla beklemeyeceksin bence

muayene nasil gecti? hersey yolundadir insallah

ben de merak ediyorum seni, her şey yolunda mı? doktor randevun iyi geçti mi?

sugar lale sağlıklı sıhhatli bebişini kucağına alırsın .. darısı da bizlere olsun inşallah.. geçen bayram vajiyi yendim bu bayram da yoksa...:))))

Tebrik ederim :)Allah baska dert vermesin Ins..
Bnde bu gece bitecek dedigim gece kurtuldum çok sükür.. Azim edince, kafada bitirince oluyo..
Ins Rabbim hayirli zamanda göbisine bi melek nasip eder Iste ozaman bulutlarin üstünde gezme zamanidir..
Ekliyorum listeye, yalniz bana bat'in(beklenen adet tarihi) yazarmisn

Son düzenleme:
sugar lale sağlıklı sıhhatli bebişini kucağına alırsın .. darısı da bizlere olsun inşallah.. geçen bayram vajiyi yendim bu bayram da yoksa...:))))

Bu bayramda yoksa hamismi olcannnnnnnnn ay Allahin izniyle hayirlisiyla bu bayramda bu mutlu haberi aliriz senden listedeki herkesten

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34
Kemre
Senay_Mehmet
Alexanderetta
Hanzadem27
Snowflaken
Mihrimahh
Mavihayal
Gulsevdam
Sugar_lale85
Sekerpare_13 Ekim1 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Dahlia3425 Ekim6 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Lavanta773426 Ekim??Bekliyor
Berna162729 Ekim3 AyBekliyor
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Inciozmen5 Kasim1 AyBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Aybice????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

Kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr listedeki çogunuzun bilgileri yenilenmeli.. Neredesiniz yahuu :95::95:
Bakalim bu ay bitmeden güzel haberler alabilcekmiyiz.. Bu sessizligin sonu nereye gidiyor

arkadaslar vajınısmusla bas etmek ıcın sızlerın yardımına ıhtıyacım var

Henuz yenı uye oldugum ıcın sıze ozel mesaj atamıyorum dun aksamdan berı benım gıbı vajı arkadaşların yazdıklarını okuyorum ve egzersızlere basladım bu ılletı yenecegım ama sızden de tuyo almam gerekıyor yardımlarınıza ıhtıyacım var

mesaja cevap veremıyorum henuz ama hıc dr gıtmedım gecen gun bır yerle gorustum 3000 tl den kapı acılıyor uygun bır zamanda gıtmeyı dusunuyordum ama dun tesadufen burada yazılanları okudukca bende yapabılırım dıye dusundum guven geldı zor bı durum 3 yıllık evlıyım kımseyle paylaaşamadım zadece eşim ve ben burada arkadaslerın yazdıklarını uygulayarak yenmeyı dusunuyorum dr sonrakı asama olur ınsallah ama yardımlarınıza nasıl yendıgınızle ılgılı bılgılerı paylasırsanız cok sevınırım

Aslinda su linke http://www.kadinlarkulubu.com/jineko...lim-12697.html (Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim)

girip yazarsaniz daha detayli yardimci olabilirler.. Benim çikmam lazim detayli anlatamasamda yazayim;
Doktora gitmye gerek yok, biçok arkadasin cebinde kaldi parasi, o topikteki yardimlasma yetiyo, doktorada gitsen yapacak oldugun yine egzersiz..
Eger parmakla çalisiyosan kayganlastirici yardimiyla çalis, ultrason jeli kullandilar çogu arkadaslar.. Serçe parmaginla basla, isaret parmagi, orta parmak.. Git geller yapmaya çalis.. onuda rahat yapinca iki parmaga geçersin orta parmak isaret parmagin üstüne, yada orta parmak yüzük parmagin üstüne..
Eger mumla çalismak istiyosan, mumun etrafina peçete sarip streç geçir.... Derin nefs al burnundan verirken ikinarak ittir..
Ben 2 günde yendim dilator setle egzersiz yaptim.. 4-5-6 saat boyunca çalistm.. büyüteç aynanin yardimiyla yerde oturarak basini yerlestirip uzaniyodum ve o sekilde devam ediyodum, çünkü egim olusuyodu oturdugum zaman.. düz ittirmiceksin aparati unutma, düz girdirip asagi dogru ittirceksin..
Kendine güven, hep olumlu telkinler ver.. Yapacaksin Allahin izniyle..
Benim simdi çikmam lazim.. Kolay gelsin

okey aksam serce parmakla denedım evet duz ıttırmıyecegımı bılıyorum nasıl asagı dogru sımdı o lınke gırecegım yardımlarınız ıcın tesekkurler

muayene nasil gecti? hersey yolundadir insallah

ben de merak ediyorum seni, her şey yolunda mı? doktor randevun iyi geçti mi?

Allah hayirli saglikli hamilelik nasip etsin en yakin en hayirli zamanda Ins

canlar doktor ultrasonla baktı karından iyi dedi.. gebelik öncesi yapılan tüm tahlilleri yaptılar ama malesef tokso halen pozitif. diğerlerinde sorun yokmuş ..intaniyeye git dedi. cuma günü 5i geçiyodu zaten intaniyeye de bayram sonrası gidicem. bakalım ora ne dicek.

Canim nasil düzelcek tokso ilaci mi var, yoksa kendiligindenmi geçiyor? Diger sonuçlarin iyi çikmasina sevindim habersiz birakma olurmu..

Bu bayramda yoksa hamismi olcannnnnnnnn ay Allahin izniyle hayirlisiyla bu bayramda bu mutlu haberi aliriz senden listedeki herkesten

bu ay kendimi biraz farklı hissediyom... :)) geçen çifte bayram olsun dedim şükür oldu... bu sefer de üçlü bayram olsun diorum:))) malum bat 29 ekim:))) elimde bayrak tören alanında bağırıcammmm:))))))))))

bu ay kendimi biraz farklı hissediyom... :)) geçen çifte bayram olsun dedim şükür oldu... bu sefer de üçlü bayram olsun diorum:))) malum bat 29 ekim:))) elimde bayrak tören alanında bağırıcammmm:))))))))))

Ayyyyy hadi InsAllah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…