Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Yok canim ya spiral taktirmadm aile hekimi kist olabilir dedi dun hastanexe gttim salakca bi dr.a rastladm sinirlendm muayene olmadan cktm lekelenme kesildi ama agri war tekrar bska bi dr.a gtcem

Ecrinnnn canım çok mutlu oldum misler gibide notmal doğum yapmışsınn tebrik ederim güle güle büyüt bebişkonu

Arkadaslar merhaba vajinismusu yenip de hamile kalan arkadaslar, kayganlastirici kullaniyor musunuz iliskilerinizde..bu benim icin cok onemli vaji iken bir kimyasal gebelik yasadim..simdi yendim ilk ay gebe kalamadim..

Ben hala bebeyağı kullanıyorum kolayıma geliyo açıkçası daha rahat hissediyorum

ecrinnnnnnnnnnnnnnn bacımmmmmm çok çok çok gözün aydın olsun darısı bizlere bacım...
bebişde sende iyisindir inşallah ALLAH BAĞIŞLASIN sağlıcakla büyütün analı babalı

yerime de öp mis kokulunu
Arkadaslar merhaba vajinismusu yenip de hamile kalan arkadaslar, kayganlastirici kullaniyor musunuz iliskilerinizde..bu benim icin cok onemli vaji iken bir kimyasal gebelik yasadim..simdi yendim ilk ay gebe kalamadim..
açıkcası gebelik düşünce ben kullanmadım çünkü sıradan bir yağ kullanmıyordum cinsel ilişki olan jellerden kullanıyordum ondada spermleri öldürücü etki mevcuttu o bakıma kullanmadım ama bebe yağı kullanıp hamiş olanalrda oldu bebe yağı ile mantar enfeksiyonu artan veya ilerleyenlerde oldu ona göre yazmak istedim bacım

allah iyilere ilere ve de iyi doktorlara düşürsünnn git bir muayene ol bakalımmm hey yarabbim nele alıştık dimi acil şifalar diliyorum bacım..

bu arada oğluşun nasıl herşey yolundadır inşallah

Merhabalar çok değerli arkadaşlarım :)
merhabalar bacım ... iyisindir inşallah

kızlar nerdesinizzzzzzz hu huuuuuuu bakıyorumda hiç girmez olmuşunuzzzz herşey yolundadır inşallah bir çoğunuz bebişlerinizi büyütürken bazılarıda hamiş veya doğuracak zamanlarda....
çok öpüyom sizleri kendinize iyi bakın

Anladim.canim yani kullanmadin jel falan..ama ben de jelsiz yapamiyorum gleitgelen kullanyrum yumurtlama gunlernde..bakalim belki boyle de olur..sagol ilgin icin

Jinokoloji bölümüne yazdim dogum sonrasi yirtik oluştu duye dogumdan bir sene sonra ortaya cikti ordan kimse yardimci olmadi

Anladim canim gecmis olsun..ama bence doktora git yani dogumu yaptran doktora git en iyisi..benim de bir bilgim yok ama en kisa surede iyilesirsin insallah

Arkadaslar bisey soracagm size ben daha yeni vajinismusu yendim ancak penis girerken giriste aci oluyor ve gitgel yapmak istedgnde de sanki vajinanin sonunda bir yer var oraya penis ucu degdikce aci oluyor sizde de olmusmuydu

Arkadaslar bisey soracagm size ben daha yeni vajinismusu yendim ancak penis girerken giriste aci oluyor ve gitgel yapmak istedgnde de sanki vajinanin sonunda bir yer var oraya penis ucu degdikce aci oluyor sizde de olmusmuydu

Canim sana sunu soylim bende yeni evliyim 10 ay oldu vajinismusum olmadi cok sukur ama normal iliskide bile acilma olayi hemen hemen 2 ay falan sursu yani 2 3 ay falan tam anlamiyla iceriye alamadim seri git geller olmadi yani bi sure cok normal

Canim sana sunu soylim bende yeni evliyim 10 ay oldu vajinismusum olmadi cok sukur ama normal iliskide bile acilma olayi hemen hemen 2 ay falan sursu yani 2 3 ay falan tam anlamiyla iceriye alamadim seri git geller olmadi yani bi sure cok normal

Anladim canim ne biliyim boyle olunca da ben de mi sorun var deyip duruyorum..yani iceri girdikten sonra acimamasi gerek diye biliyorum ama penis icerdyken git gel yapinca penisin degdigi yer cok canimi yakiyor

Anladim canim ne biliyim boyle olunca da ben de mi sorun var deyip duruyorum..yani iceri girdikten sonra acimamasi gerek diye biliyorum ama penis icerdyken git gel yapinca penisin degdigi yer cok canimi yakiyor

Biraz zamana birak olur o kadar kendini kasiyosun diye oyle oluyodur
Vajinusmusu asmissin cok sukur bunuda asarsin zamanla.

kizlarr naberr ozledim buralarii yogunluktan pek giremiyorum gecmiside okuyamadim zealea oglusun olcakmis saglikla kucakla ins

Çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün inşallah bol sütlü günler :) bebişe de sağlık ve uyku diliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…