Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Slm kızlar bende 15+0 hamileyim vajinusmusu yendim şükür ama sanki normal doğum yapamıycam sizin aranızda normal doğum yapan varmı?

kızlar nasılsınızz ben eskıs gıbı pek gıremıyorumm molum oglumla ugrasmaktan kafamı kasıycak vakıt bulamıyorum diş cıkarma asamasındayız o yuzden cok huysuzz bu arada 8aylık olduk bende hayat boyle sızler nasılsınız elvan gozun aydın canım zeleayada cok sevındımm onunda gozu aydın butun hamıle ark tebrık edıyorum hayırlı dogumlar dılıyorum

gökçeeeeeee!! alah sağlıkla kucağına versin. analı babalı büyütsün. gözünaydın.:nazar::nazar::nazar:
çok çok sağol bacım AALLLAHH RAZI OLSUN... bu kez de TSH la başım dertte bu yüzden çok çok kötüyüm bana dua edin değerim insin:KK43:

Slm kızlar bende 15+0 hamileyim vajinusmusu yendim şükür ama sanki normal doğum yapamıycam sizin aranızda normal doğum yapan varmı?
gayed tebrikler bacım bilmiyordum hamile olduğnu ALLAHIM sağlıcakla kucağna almayı nasip eylesin... normal doğumun alasını yapanlar var merak etme vajiyi yenenn herşeyi yapar evelallah

aminnnnnnnnnnnn bacım aminnnn ALLAHIM hayırlısıyla sağlıcakla herkese versin inşallah
aminnnnnn bacımmmm siz büyüttünüz bizde bir doğurabileydikkk hayırlısıyla :)

hazal bacım tekrarr seni tebrik ediyorum ALLAHIM sağlıcakla kucağna almayı nasip eylesin

çok çok sağolasın bacımmm eeee senin doğummmdan ne haber??? kıssslar engin deneyimlerinizden eksik bırakmayın bizi

bu arada kızlar 2sinde ikili testim sonucu çıkmıştı şükür risk durumu olması gereken en uzak değerlerde allhım hayırlısını sağlıkla versinnn ve sonra devlet haricinde gitttiğim özel doktorum şak diye cinsiyeti söyledi 1 haftadır çok kötü oldum kendimi kıza odaklayınca erkek demesiyle bi ağlama tuttu şimdilerde delimiyim diyom kızda yok oğlanda ALLAHIM hayırlı evladı versin ..... anlayacağnız oğlumuz olacak tabi rabbim nasip edersee.... bakalımmm yinede 13. haftada dediği için inanamadım doktora ama 4 boyutlu son teknoloji cihazla eminmisiniz diye defalarca sorunca bak gökçeee ben tahmin etmiyorum %100 kesin diyorum dedi kendinden emince ya benim bir yarım halaaa inanamıyo ya bakalım... herkese slmlar:nazar::nazar::nazar::nazar:

RABBİM HATIRLISINI VERSİN İNŞAALLAH...BENDE 36.HAFTADAYIM SONA YAKLAŞIYORUMMM....DUAYA İHTİYACIM VAR...KAFANA BİŞEY TAKMA BEBİŞ ETKİLENİYOR :)) BNMDE ŞEKER SINIRDA ÇIKTI DİKKAT ETCEKSİN DEMİŞTİ AMA BİŞEYDE YAPAMADIM...İNŞ. SIKINTI OLMAZ HAYIRLISIYLA DÜNYAYA GELİR BEBİŞLERİMİZ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

RABBİM HATIRLISINI VERSİN İNŞAALLAH...BENDE 36.HAFTADAYIM SONA YAKLAŞIYORUMMM....DUAYA İHTİYACIM VAR...KAFANA BİŞEY TAKMA BEBİŞ ETKİLENİYOR :)) BNMDE ŞEKER SINIRDA ÇIKTI DİKKAT ETCEKSİN DEMİŞTİ AMA BİŞEYDE YAPAMADIM...İNŞ. SIKINTI OLMAZ HAYIRLISIYLA DÜNYAYA GELİR BEBİŞLERİMİZ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ooo maşallahhhh
ben seni haziranda doğucan sanyordumki sen tam temmuza kalcan gibi bişeyyy he maşallah zaman ne güzel gelip geçmiş bacım.. ALLAHIM YARDIM ETSİN BİR AVAZDA ÇIKARSINNN ne diyimmm :KK66:
dualarımdasın bacımmm öpüyoz:KK54:

kızlar mrblar hafta sonu 3 lü test için kan verdim pazartesi almaya gidicem sonucumu cinsiyetimizide öğrendik prensesim olak erkek bekliyorduk cevreden gelen duyumlar ve karnımın dikliğinden yüzümden felan kızdeyince cok sasırdık alısamadık daha hayırlısı böyle imiş ilk evlatdım daha allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

kızlar mrblar hafta sonu 3 lü test için kan verdim pazartesi almaya gidicem sonucumu cinsiyetimizide öğrendik prensesim olak erkek bekliyorduk cevreden gelen duyumlar ve karnımın dikliğinden yüzümden felan kızdeyince cok sasırdık alısamadık daha hayırlısı böyle imiş ilk evlatdım daha allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

ayyy canım hayırlı olsun bendede aynı şey olmuştu tatlı aşerdim sürekli erkek dediler isim bile bulmuştum ama bi öğrendik ki kız mış 2 hafta alışamadım kıza sanki oğlum elimden alınmış gibi oldum ama alıştım şimdi pembeleri almaya başladım bile:)) hayırlı evlat olsun inşş. Kaç haftalık oldun zeala dan varmı haber hamile kaldı gelmez oldu.. Benim 6 ay bitti 25. Haftadayım inş sağlıkla elimizede alırız..

ayyy canım hayırlı olsun bendede aynı şey olmuştu tatlı aşerdim sürekli erkek dediler isim bile bulmuştum ama bi öğrendik ki kız mış 2 hafta alışamadım kıza sanki oğlum elimden alınmış gibi oldum ama alıştım şimdi pembeleri almaya başladım bile:)) hayırlı evlat olsun inşş. Kaç haftalık oldun zeala dan varmı haber hamile kaldı gelmez oldu.. Benim 6 ay bitti 25. Haftadayım inş sağlıkla elimizede alırız..

ben hep ekşi yedim tatlı yiyemedim bi kaç gündür yiyorum tatlı ama doktor en son kalkıp giderken dedi bide doktorlar anlar ama sanki cocuk hiç cinsiyet göstercek pozisyonda durmadı bana biraz salladı gibi geldi çünkü karnım felan dik hep oğlum diye sevdim bakalım pazartesi test sonucumu almaya gitcem biz 17+3 olduk cok şükür test sonuclarını almaya gittiğimizde tekrar bakıyolarmı ultrasonla

ben hep ekşi yedim tatlı yiyemedim bi kaç gündür yiyorum tatlı ama doktor en son kalkıp giderken dedi bide doktorlar anlar ama sanki cocuk hiç cinsiyet göstercek pozisyonda durmadı bana biraz salladı gibi geldi çünkü karnım felan dik hep oğlum diye sevdim bakalım pazartesi test sonucumu almaya gitcem biz 17+3 olduk cok şükür test sonuclarını almaya gittiğimizde tekrar bakıyolarmı ultrasonla

genelde bakmıyolar ama 17 haftalıkta kesin bilemeyebilir cinsiyetini sen yine çok güvenme. Doğum aklına geliyomu senin bende napıcam diye korku basıyo ara ara düşünmemeye çalışıyorum ama korkuyorum ya...

genelde bakmıyolar ama 17 haftalıkta kesin bilemeyebilir cinsiyetini sen yine çok güvenme. Doğum aklına geliyomu senin bende napıcam diye korku basıyo ara ara düşünmemeye çalışıyorum ama korkuyorum ya...

yok doğum aklıma gelmiyo normal doğum istiyorum ,nşallah allahım yasatır o duyguyu cünkü cinsiyet için tam bi pozisyon göstermedi bakalım hayırlısı kızda evladım erkek de neden korkuyosun allahım yardım eder bol bol dua oku erken oldugu için pek aklıma gelmiyo bi yanım normal istiyo diğer yanım sancıyı cekene kadar sezeryan ol diyo hayırlısı olsun hakkımızda

ayberk bacımmmmmm yeni girince geçmşi ancak okuyabiliyorum:KK43: ne oldu ya bebişe allahım acil şifalar versinnn dua edeceğimdir dur bakalım inşlh bişey yokturrr acil şifalar bacım

Canimmmm oncelikle cok cok cok tebrik ederim inanilmaz mutlu oldum sag salim saglicakla alirsin insallah kucagina :) oglumun kontrolleri 3ayda bir kardiyoloji tarafindan yapiliyor canim kalbinde bi kac sknti var simdilik hafif derece artmasi ihtimali soz konusu artarsa once anjiyo ve ardindan gerekirse ameliyat olucak malesef Rabbim sifa versin beterinden saklasin sizlerin duasi kabul olur benim kuzum icinde dua edin :)

Zeala nasil sevindim anlatamammmmm bilgi kupummm akil danemmm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin
Umuttttt sende inss yukardakinin aynisini diliyorum
Selaaaaa cok ozledimmmm sizle sohbett etemyi
Bize gelinceeee tammm bi oyun iti oglumm varrr yeni dis cikardikkk herseyyy cok guzell uykusuzluk disinda
Kizlarrrr ikinciyi ne zaman yapiyoruzzzz :)))))))

Canimmmm oncelikle cok cok cok tebrik ederim inanilmaz mutlu oldum sag salim saglicakla alirsin insallah kucagina :) oglumun kontrolleri 3ayda bir kardiyoloji tarafindan yapiliyor canim kalbinde bi kac sknti var simdilik hafif derece artmasi ihtimali soz konusu artarsa once anjiyo ve ardindan gerekirse ameliyat olucak malesef Rabbim sifa versin beterinden saklasin sizlerin duasi kabul olur benim kuzum icinde dua edin :)
ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUMMMM OĞLUŞUNA bacım....
inşallah şu mübarek günlerin hürmetine rabbim herşeyi iyiye çevirirde sıkıntılardan dertlerden olumlusuyla kurtarır sizleri inşallahhh.... çok üzüldüm bu süreçte olmak zor kısmen de olsa kalp olayını bilirim ama teknoloji ve dr lar artık daha iyi o bakıma gönlünü ferah tut inşallahh en yakın zamanda daha iyi haberlerini alırız... dualarım senle bacımmm

ACİL ŞİFALAR

Günaydın kızlaarr terkeylemişiniz burayıı nasılsınız neler yapıyosunuz ben oğluşla uğraşıyorum tüm günüm evde geçiyor tam ev hanımı modundayım Şubata kadar :) şubatta iş başı :)

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin :/

cöööööee! :KK3::KK3:

naparsiniz kizceler? =))
Heheh cinsiyetler belli olmus :nazar::nazar:. Ben müzelik tavrimla cinsiyet ögrenmemek icin direnecegim bakalim, merak ediyorum aslinda ama sürpriz olsun da istiyorum.
ve kgokce!! :KK52::KK52::KK52: coook cook tebrik ederim =))
ecrinx dogum oldu mu= =(( kacirdim mi ben =(((

Biz iyiyiz herhalde, yuvarlanip gidiyoruz... evet resmen yuvarlaniyorum cok sistim, tosuncuk oldum :KK9: 6 kilo aldim, ebem tahminen 18 19 kilo ile tamamlayacagimi düsünmekte.

bu trimester daha iyiyim, cok sükür. gün gectikce paronoyalarim da azalicak insallah hissettigim sey gaz mi bebek mi bir karar verebilsem rahat edicem.

hepinize selam eylerim, fasulyeler dahil butun minikleri mincicirim.

merhaba kızlar ya bi sorum olacak sizlere aklıma takılan şeyler var :KK43: :KK43: ben vaji liydim 10 aylık evliyim 8 ay olmadı hiç 2 ay önce egzersizle fln kndim yendim ama hala kasılıyorum normal bir ilişki olmuyo zar zor 1-2 kez giriyo tabı ben kıvranarak okadar yanı hanı norml işişki gibi hızlı gidip gelme fln hiç olmadı bu böylemi gidecek siz nasıl atlattınız bu süreci merak ediyorum :KK43: tekrar başa dönmkten korkuyorum bebişte istiyoruz :KK43:

Zeala nasil sevindim anlatamammmmm bilgi kupummm akil danemmm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin
Umuttttt sende inss yukardakinin aynisini diliyorum
Selaaaaa cok ozledimmmm sizle sohbett etemyi
Bize gelinceeee tammm bi oyun iti oglumm varrr yeni dis cikardikkk herseyyy cok guzell uykusuzluk disinda
Kizlarrrr ikinciyi ne zaman yapiyoruzzzz :)))))))

inciiii, ben de özledim valla. facebook a eklesen ordan görüşürüz, genelde pc tüm gün açık arada feyse bakıyorum, ve oradan haberleşiyorum herkesle. sen eklemiyordun o yüzden uzak kaldık napak. ben de kızımla uğraşıp duruyorum. onun dışında bir şeye pek vakit kalmıyor zaten. öpüyorum ikinizi de. senin oğlunun adı neydi bu arada???

merhaba kızlar ya bi sorum olacak sizlere aklıma takılan şeyler var :KK43: :KK43: ben vaji liydim 10 aylık evliyim 8 ay olmadı hiç 2 ay önce egzersizle fln kndim yendim ama hala kasılıyorum normal bir ilişki olmuyo zar zor 1-2 kez giriyo tabı ben kıvranarak okadar yanı hanı norml işişki gibi hızlı gidip gelme fln hiç olmadı bu böylemi gidecek siz nasıl atlattınız bu süreci merak ediyorum :KK43: tekrar başa dönmkten korkuyorum bebişte istiyoruz :KK43:

farkında olmadan kastığın için sıkıntı oluyordur. egzersize devam et. egzersizi nasıl yapıyordun? eğer aparatla yaptıysan içinde beklet, iyice alışınca da gitgel yap. bu şekilde gitgele alışırsın ve kasılmaların geçer. ilişkiye alışmadan bebek düşünme. alışmadan hamile kalırsan süreç iyice uzuyor. bebekle ilişkiye alışmak daha da zor çünkü bebek dışında hiçbir şeye vaktin kalmıyor. umarım bir an önce düzelirsin. moralini bozma, hepimiz zor alıştık. ben hala alışmış değilim çünkü araya bebek girdi.

ece geçmiş olsun. acil şifalar diliyorum.

X