Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

dilatör seti aldım onunla yaptım cnm egzersiz ya bebiş olsun diye zar zor içime boşalıyo ne biliyim normale döner diye bekliyorum yok hala acı ne zman düzelecek bu hallerimizzzz birde bşy sorcam cnm şimdi yarmda olsa içime boşalırsa hamile kalma ihtimalim olurmu?

ayberk_ece, umarim artma olmaz.. minik kalbi hep sagliklla atsin insallah.

kizceler, ufaklik mal varligini ortaya serdi, cinsiyeti ögrendik
leylek bize mikili getirecek insallah.

BELKİDE UZUNCA BİR SÜRE GİREMEYECEĞİM BURAYA AMA MUTLAKA GELİRİM ARADA...BİZ ARTIK 40 HAFTAMIZI DOLDURDUK (ZEALEA KAÇIRMADIN CANIMM :) AMA AÇILMAM YOK NORMAL DOĞUMDA ISRAR EDİYORUM (DELİ CESARETİMİDİR NEDİR:)) VE ÇARŞAMBA HASTANEYE YATIYORUM ALLAH İZİN VERİRSE...SUNİ SANCI VERİCEKLER:18::18::18::18: VE EĞER YİNE AÇILMAZSA SEZERYAN (ACILARI ÇEKTİKTEN SONRA (
SİZDEN ÇOK ÇOK ÇOKK DUA İSTİYORUM HAYIRLA SAĞLIKLA KIZIMI KUCAĞIMA ALMAM İÇİN....

HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUMMM ÖPÜYORUMMMM.....KIZIMI ALIP GELİİMMMM İNŞ....

ecrin ben de aynı oldum, bekle bekle gelmedi. suni sancı da işe yaramadı. eğer doktorlar uygun görüyorsa bence sancı filan çekmeden sezeryan ol. ben iki gün boşuna bekledim, kızımın hayatı tehlikeye girdi. beklediğime çok pişmanım. umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsın. sağlıkla kızına kavuşman için dua edeceğim. allah sağlıkla kavuştursun sizi.

yumurtlama günlerine denk gelirsen elbette hamile kalma ihtimalin olur. ama yenmeden bebek yapma gözünü seveyim, benim eşim ısrar etmese ben ilişkiye alışmayı tercih ederdim. şimdi bebek oldu deneme yapamıyoruz. ısrarla söylüyorum ilişkiye alışmadan bebek yapmayın.

dualarımız senle bacımmm ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN SAĞLICAKLA KAVUŞURSUN İNŞALLAHHH
HE VALLAAAHİ Zealeecimmm ben de seni öncelerde tebrik etmiştimde pek sık giremeyince ne oldu geçmiş bilemedim.. gerçi artık herkesin bebişi oluncaakkk burayıı unuttular yoğunluktannn :)
bu aradaaa sende 20. haftandaymışın üç aşağı beş yukarı aynı dönemlerde doğuracaz İNŞALLAH bacımm... aralık annelerine giriyom ben ama sana rastlamadım muhtemelen kasıma mı bakıyonnn ne
bizimde mikili olucakkk inşallahhh artık doğsada sevsek diyozzz amaa kim nasıl bakacak iş güç ev barkkk bir sürü uzun meşegatli süreç bizi bekliyor ya bakalımm... çok öpüyom seniii görüşürüz bacımmm sağlıcakla kal

sen doğum yap ta bakan bulunur kuzucum =)) bakacak birisini bulamazsan yolla ben bakarım =))) nasılsın tatlım??

sen doğum yap ta bakan bulunur kuzucum =)) bakacak birisini bulamazsan yolla ben bakarım =))) nasılsın tatlım??
DİMİ YA doğurdumda bakması kaldı... işte ben hep böyleyim en az 1 yıl öteyi düşünerek hareket ederim hayatta :)
iyim ne olsun bacım şükürler ola sen nasılsın durumlar nasılll neler yapıyosun bakalım

=))olur olur hepsi olur hayırlısıyla, canım bende aynıyım daha hamile değilim, şimdiden anneme yakın yere atansam da annem baksa diye düşünüyorum, annem maşallah iyidir bu konuda. inşallah ben doğum yapana kadar atamam falan olur =)) hamdolsun iyiyim bacım bende seni görünce koştum geldim, mutlu oldum =))

haydi bakalımmm inşallahhh ataman dediğin gibi yakına olur ve evini taşır taşımaz da hamileyim deyişişlerini duyarız inşallahhh....
anneler çok iyidir o konuda daa ahh bizimki çok çok uzaklardaaa ancak doğuma gelip bir kaç hafta bakabilir.... tüm kaygm sonrası
ama hele o günler hayırlısıyla bir gelsin ALLAHHH büyükk

Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah, benimde şuan çokkkk uzakta annem =( bende kara kara düşünüyorum işte. nasip bakalım, hayırlısı olsun hepimiz için.inşallah söylediğin gibi olur ama çok zor kuzum =((

ohooooooooooooo biz neleri yenmiş hatunlarızzz zor diye bişey yokkkk haa zor da olsa üstesinden gelirizzzz basite indirgeriz... şimdiden başarılar dilerim inşallah gönlünce olur bacımmm

ohooooooooooooo biz neleri yenmiş hatunlarızzz zor diye bişey yokkkk haa zor da olsa üstesinden gelirizzzz basite indirgeriz... şimdiden başarılar dilerim inşallah gönlünce olur bacımmm
haklısın doğru söylüyorsun canım. amiiiin Allah razı olsun inşallah.seninde herşey gönlünce ve hayırlısıyla olsun inşallah.

ecrinx, ay belki su an minigin kucaginda bile olabilir hiii cok heyecanli! insallah hersey yolunda gider ya da gitmistir. deli cesareti degil yav, ben de epidurali yersem yaparim vajinal dogum herhalde diye kendimi gazlamaya calisiyorum tirstikca. ama biz ne plan yaparsak yapalim, karari minikler veriyor, bakalim siz nasil kavusacaksiniz / ya da kavustunuz bile =))

kgokce, mikilin hayirli olsun senin de...
isi gücü evi barki yemegi süpürgeyi hatta kocayi yemisim, planim su: ilk x gün kadar bana iyi bakilacak ki ben de minigime iyi bakabileyim. bebenin huyuna suyuna da bagli, basta saglikli olsunlar ama iyi yiyip uyuyani ve az viyaklayani hatta kolik olmayini olursa ne güzel olur, ama böyle bebekler sanirim sadece oyuncakcida satiliyor

Merhaba arkadaşlar bende vajısmusu yeneli 2 ay oluyor..deli gibi bebek istiyorum..en son 28 Haziran'da adet oldum..25 günde falan ortalama adetim geliyor bana yardımcı olur musunuz yumurtayı nasıl yakalayabilirim..

Kizlar acil yardim adet olmadan once karin ve kask agrim vardi adet oldum bitti 15gun oldu bi kac gundur yine agrijarim wardi once kahvereng aknti geldi bugunde pembe damla damlageliyor karnimda sis gbi adetime daha 15gun var korunuyorz da bu ne smdi yardm edin ((

çok sağolasın bacım
bencede bacımmmmm keşke öyle uslu sağlıklı veledlerimiz olsaaa :) ama oyuncak olmasaa artık bakalım nasıl bir fıtratlara sahip olacaklar sağlıklı güzel huylu olsunlar inşallah
ecrin aramayaaa çekiniyorum bacım inşallahhh almışındır miniğini kucağınaaa inşallahhh sağlıkla kavuşmuşunuzdur artık ne zaman okursun görürsün bilinmezzz ama 9 ayın hasretini gidereceğin kesindir görüşmek ümidiyle bacım

bacım geçmişler ola doğumdan sonra sipiral vs taktırtmadın dimiii eğer öyle bir korunma yöntemiyse bir jinekologa git derim ...
yinede doğum yapmış annecikler bilgi verirler sana burdan.... geçmiş olsun

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim...14 saatlik sancılı bi süreç ama şükür normal doğum :))ve miniğim şuan benimle...9 temmuz 22.20 itibariyle kavuştuk minnoşumuza...darısı sizlerin başına hepinizi öpüyorum....

Arkadaslar merhaba vajinismusu yenip de hamile kalan arkadaslar, kayganlastirici kullaniyor musunuz iliskilerinizde..bu benim icin cok onemli vaji iken bir kimyasal gebelik yasadim..simdi yendim ilk ay gebe kalamadim..

Merhaba,
Kkaderim seninle iletisime gecip vaji icin soru sormak istiyorum bana yardimci olbilirmisin yazini en az 30 kere okudum,yardimci olursan cok sevinirim.tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…