Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kızlar bu hafta bi doğuramama korkusu sardı benii yardımmm çok mu zor geçiyo...:KK43:((

Canım benim normal bu korku ama inan çok zor değil Rabbim vücudumuzu öyle güzel yaratmış ki her şeyi vücut hallediyo adet sancısı gibi sancılar sadece sonlara doğru fazlalaşıyo bana hadi doğurmaya masaya geçelim dediklerinde yok canım defim bu kadar mıydı bu sancıyla doğum mu olur dedikten yarım saat sonra bebeğim dünyadaydı artık oku bolca sümmessebileyesserah çek inşallah kolay olacağını düşün o kesiymiş dikişmiş suyu parlamatmaymış hissetmiyosun bile bana kesi atmışlar da ben lohusa iken anladım kesi atıldığını dikiş yerinden o da ne ara attılar hiç bilmiyorum :) Allah büyük kuvvet veriyo sabır veriyo korkuyu en aza indiriyo sağlığıyla kucağına al inşallah ne kadar kaldı doğuma

canım benim normal bu korku ama inan çok zor değil rabbim vücudumuzu öyle güzel yaratmış ki her şeyi vücut hallediyo adet sancısı gibi sancılar sadece sonlara doğru fazlalaşıyo bana hadi doğurmaya masaya geçelim dediklerinde yok canım defim bu kadar mıydı bu sancıyla doğum mu olur dedikten yarım saat sonra bebeğim dünyadaydı artık oku bolca sümmessebileyesserah çek inşallah kolay olacağını düşün o kesiymiş dikişmiş suyu parlamatmaymış hissetmiyosun bile bana kesi atmışlar da ben lohusa iken anladım kesi atıldığını dikiş yerinden o da ne ara attılar hiç bilmiyorum :) allah büyük kuvvet veriyo sabır veriyo korkuyu en aza indiriyo sağlığıyla kucağına al inşallah ne kadar kaldı doğuma

doğum allah kısmet ederse ekim 5 gibi görünüyo ufak ufak alış verişe başladım göbeğimde belirgin gibi telaş sardı beni. Epidural mi olmuştun sen . Hayırlısıyla alsam kucağıma inşş

Cok uzun suredir giremiyorum bebisim 8 aylik oldu hamileler gozunuzaydin ozellikle zelea hazal tebrikler elvan sen nasilsin bebis nasil bu sayfayi takip ediyorum hep dualarimdasiniz tek tek hamile haberleri almak beni cok sevindiriyor .......

doğum allah kısmet ederse ekim 5 gibi görünüyo ufak ufak alış verişe başladım göbeğimde belirgin gibi telaş sardı beni. Epidural mi olmuştun sen . Hayırlısıyla alsam kucağıma inşş

Korkma oksamen ben hic arastirmadm sormadim etmedim bekledim ara sira benide sardi korku ama korkuma kulak asmadim. Rabbim sabrini veriyo. Epidurali al dayanamazsan sancilara ben aldim ama tam dogum esnasinda etkisini gordum oncesinde fayda etmedi ekstra doz isteyince dogum aninda faydasini gordum ve keske oncesinde etkisini gosterseymis dedim rahatliyosun igneden snra. Herseyin hayirlisi olsun hakkinda stres yapma :KK16:

Cok uzun suredir giremiyorum bebisim 8 aylik oldu hamileler gozunuzaydin ozellikle zelea hazal tebrikler elvan sen nasilsin bebis nasil bu sayfayi takip ediyorum hep dualarimdasiniz tek tek hamile haberleri almak beni cok sevindiriyor .......

Cok sukur canim sen naslsn msllh buyutmussun bebisi :KK16:
Evet cok sukur hamisler artiyo Rabbim herkese nasip etsn yine gel yokla ara sira buralari :) buyuk kizada selam soyle :KK16:

Kızlar vajınısmusu yenmeden hamıle kalan varmı ne yöntemler neler yaptınız anlatırmısınız ?

ben de bu illetle bir yıldır uğraşıyorum ve yenip hamiş olmak istiyorum, herkesten hamilelik haberleri gelince kendimi beceriksizmiş gibi hissediyorum

bu arada bayanlar kızlık zarı egzersiz sırasında bozulan var mı? eşimin yanlış düşünceye kapılmasını istemediğimden gönül rahatlığıyla yapamıyrum egzersizimi, gerçi normal şartlarda zorlama falan olmayınca kanama diye bişey olmadığını söyledim ona ama ne biliyim,

2014 ün ikinci hamileliğini yaşıyoruz herşey yolunda gitseydi mayısda doğması gereken bebek gelmeyince mayısda yeni bir umuda yolculuğa çıkardım RABBİM. ALLAHIM HERKESE SAĞLIKLI bebişler versinnn

2014 ün ikinci hamileliğini yaşıyoruz herşey yolunda gitseydi mayısda doğması gereken bebek gelmeyince mayısda yeni bir umuda yolculuğa çıkardım RABBİM. ALLAHIM HERKESE SAĞLIKLI bebişler versinnn
canım arkadaşım tebrikler:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:rabbim tamamına erdirsin.sağsalim kucağına al bebişini.darısı bana ve isteyen herkese olur inşallah.dua et bizede.

Kızlar ben vajınısmsum. Parmakla egzrsız yaparken farkettm vajına duvarım kalınlasmıs gıbı ve yumusak balon gıbı ve darlasmıs bune demek kızlar acil????? Yumurtlama günlermdeyım batım 15 Hazıran

canım arkadaşım tebrikler:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:rabbim tamamına erdirsin.sağsalim kucağına al bebişini.darısı bana ve isteyen herkese olur inşallah.dua et bizede.
sağolasın bacımmm DARISI SAĞLICAKLA HERKESE İNŞALLAH....

TABİ HAMİLE KALMAKLA BİTMİYOR BAKALIM DEVAM EDECEK Mİ BU KEZ :KK50: HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN RABBİM

Hayırlısı ile tamamına erer inş canım çokkkkkkk sevindim .. Isteyen herkese de tez zamanda güzel haberlerini alırlar inşallhhhhhhhh:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64:

Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla hayırla gelsin evladın :KK66:

Mrb kızlar nasılsınız pek giremiyorum buraya 2014 kasım annelerindeyim genelde oda ara sıra hamile kalan arkadaslarımı tebrik ediyorum allahım sağ sağlim kucaklarına almayı nasip etsin inşallah biz öbür hafta sonu gidip nasipse cinsieytimizi ve 3 lü testimizi yaptırcaz inşallah bi sorun cıkmaz

Mrb kızlar nasılsınız pek giremiyorum buraya 2014 kasım annelerindeyim genelde oda ara sıra hamile kalan arkadaslarımı tebrik ediyorum allahım sağ sağlim kucaklarına almayı nasip etsin inşallah biz öbür hafta sonu gidip nasipse cinsieytimizi ve 3 lü testimizi yaptırcaz inşallah bi sorun cıkmaz

Hayırlısı olsun inş :KK66: buraya yaz mutlaka cinsiyetinizi :KK66:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Çok şükür...inşallah sağlıkla kucağına alırsın canımmm...:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:çok sevindim senin adınaa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

öpüyorum seni....

Bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin bu duyguları inşallah...

Bizlerede sağlıkla kucağımıza alabilmeyi nasip etsinn inşallah...

Hayırlısı ile tamamına erer inş canım çokkkkkkk sevindim .. Isteyen herkese de tez zamanda güzel haberlerini alırlar inşallhhhhhhhh:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64:
aminnnnnnnnnnnn bacım aminnnn ALLAHIM hayırlısıyla sağlıcakla herkese versin inşallah
Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla hayırla gelsin evladın :KK66:
aminnnnnn bacımmmm siz büyüttünüz bizde bir doğurabileydikkk hayırlısıyla :)

hazal bacım tekrarr seni tebrik ediyorum ALLAHIM sağlıcakla kucağna almayı nasip eylesin

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Çok şükür...inşallah sağlıkla kucağına alırsın canımmm...:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:çok sevindim senin adınaa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

öpüyorum seni....

Bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin bu duyguları inşallah...

Bizlerede sağlıkla kucağımıza alabilmeyi nasip etsinn inşallah...
çok çok sağolasın bacımmm eeee senin doğummmdan ne haber??? kıssslar engin deneyimlerinizden eksik bırakmayın bizi

bu arada kızlar 2sinde ikili testim sonucu çıkmıştı şükür risk durumu olması gereken en uzak değerlerde allhım hayırlısını sağlıkla versinnn ve sonra devlet haricinde gitttiğim özel doktorum şak diye cinsiyeti söyledi 1 haftadır çok kötü oldum kendimi kıza odaklayınca erkek demesiyle bi ağlama tuttu şimdilerde delimiyim diyom kızda yok oğlanda ALLAHIM hayırlı evladı versin ..... anlayacağnız oğlumuz olacak tabi rabbim nasip edersee.... bakalımmm yinede 13. haftada dediği için inanamadım doktora ama 4 boyutlu son teknoloji cihazla eminmisiniz diye defalarca sorunca bak gökçeee ben tahmin etmiyorum %100 kesin diyorum dedi kendinden emince ya benim bir yarım halaaa inanamıyo ya bakalım... herkese slmlar:nazar::nazar::nazar::nazar:

gökçeeeeeee!! alah sağlıkla kucağına versin. analı babalı büyütsün. gözünaydın.:nazar::nazar::nazar:

X