Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür normal oldu detayları yazarım inş daha sonra ...

canım maşaallah maşaallah Allah analı babalı büyütsün inşaallah, şimdi sana yazarken bana bi heyecan bastı :)) Allah ım miniğinizle mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin size, ayrıntıları bekliyoruz...

Amin cnm. Ozel mesajini yemi gordm cevapladm. Bize haber vermeyi unutma arada gir yaz ben okuyorum yazamasamda herdefasnda

gördüm canım sürenin dolmasını bekliyorum cevap için :))

Kayganlastiriciyi nekadar surede biraktiniz vajinismusu yenince ? Ben birakamiorim ama bu sekilde hamile kalamam

Kızlar ben doğum yaptım çok şükür normal oldu detayları yazarım inş daha sonra ...

canım hayırlı olsun güle güle büyüt, ne güzel normalde olmuş doğumun benimde bugun cinsiyeti belli oldu, erkekmiş... çok heyecanladım 12. haftalığım doğumu düşünüyorum şimdiden detaylarını dört gözle bekliyorum açıkcası. hayırlı olsun tekrar...

Kayganlastiriciyi nekadar surede biraktiniz vajinismusu yenince ? Ben birakamiorim ama bu sekilde hamile kalamam

ne zaman endişesiz, kaygısız ilşkiye odaklandın o zaman kendiliğinden ıslanıyosun ve jeli bırakıyosun bende öyle oldu, stressiz gir yatağa kritik nokta bu

Kizlarrrr nerelerdesinizz? Bu sayfa onceden.ne.kadar hareketliydi ben yorum yapmazdim genelde okurdum ve aklima takilan tum.sorulara burda cvp bulurdum sagolsun arkadaslarim yardimci olurlardi ama ..okudugum kadariyla sessizce dogum yapmis gozleri ayydinn olsun.darisi bizeee

Merhaba kızlar doğum hikayemi yazayım geçen hafta ctesi sabah 6 da önce nişanımın gelmesi sonra da belimde hafif adet sancısı gibi sancıların başlaması ile galiba doğum başladı dedim 10 a kadar evde oyalandım sancılarımın dk sı 5 dk da 1 e düşünce hastaneye gittim 2 cm açıklık varmış yatışım yapıldı çorba içirdi ebe ve 11 buçuk gibi suni sancı takıldı saat 2yi yirmi geçeye kadar hafif hafif sancılarım arttı açıklığım da 8-9 cm yükseldi ebe masaya yatırdı saat 2yi 45 geçe de doğdu miniğim sancı zor değildi hatta ben inanamadım masaya geçelim deyince sadece ıkınamadım ona da dr müdahale etti kısacası benim beklediğimden çok daha kolaydı çok şükür...allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Ayyyy gozun aydin canimm cok sukur normal olmasinada cok sevindim. Detayli yazini bekliyorum.
en kisa zamanda toparlanirsin bebisinle cok guzel zamanlar gecirirsn ins. Rabbim hayirli uzun omurler versin minigine, ailene ins. Tebrik ediyorm tekrar

Hepinize ayrı ayrı teşekkürler darısı doğumu bekleyenlere ve bebiş isteyenlere inşallah

Oh ya kolay gecmesine sevindim cok sukur Rabbime :) artik yorucu ama bir okadar guzel gunler seni bekliyo ismi ne oldu
Allahim hayirla saglikla buyutmek nasip etsn uzun omurler versn ins. Tekrar gozunuz aydin

Sağolasın canım benim ismi çağan oldu

canıııım gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün,eksikliğini göstermesin,acısını göstermesin inş....çok sevindim ...mis kokulun gelmiş

hopefor canım ne kadaRLIK OLDUNUZ?

Elvan napıo erdem ?:)

hazalcım sen naptın gelişme var mı?????

zeaLEA NERELERDESSSİİİNNN?

ecrin ?gökçe?

biz 35+2 olduk bakalım hayırlısıyla tamamına ereriz inş ...

Ben yener yenmez bıraktım inan bana buda vajinusmus gibi kafada bitiyor ben yendiğin an buna ihtiyacım yok dedim kendimi tamamen adapte etttim ve hiç kullanmadım cunku onu kullanmaya devam etseydim onun sayesinde oldugunu dusuncektım ona bagımlı kalıcaktım ama sen bu işi çözdün unutma bu yüzden at o jelleri ...

Darısı başına canım az kalmış senin de miniğini kucağına almana asıl sen nerelerdesin kaçak :) nasılsın

kızlar geçmişi doğru düzgün okuyamadım sessizce gözün aydın olsun cnm allah evladını size bağışlasın uzun bi aradan sonra yazıyorum veeee HHHHAAAAAAAMMMMMMİİİİİLLLLLLLLEEEEEEYYYYYYYYİİİİİİİİİMMMMMM evet kızlar hamileyim çok şükür zealea duy sesimi benden sonra sen olacaktın duy sesimiii

vuhuuuuu ne kadar hızlısın maşallahhhh hayırlı olsun :))) çok sevindim

Hazal çok sevindim ayağını sürü de arkandan zealea gelsin inşallah maşallah size inş sağlıklı bi 40 hafta geçirip bebişini kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…