Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Ben de 9 aylık evliyken yendim vajinismusu 13 mart 2014 te :) bende bebiş denemelerine başladım. Listeye eklenmek istedim.

Slm kizlar bayadir giremiyordum topik bebislerle senlenmis bir toplu tebrikte benden gelsin hamislere saglikli dogumlar diliyorum taze annelere gozunuz aydin diyorum bebis isteyenlere de dualar ediyorum insallah en kisa zamanda meleginiz sizlerle olur bu arada benim oglusumda buyudu 6bucuk aylik oldu inanilmaz yaramaz sabahtan aksama kadar onla ugrasiyorum ama bir takim sorunlarimiz var malesef bebegim hafif derece kalp hastasi olarak dogdu skntilarimiz artarsa bir takim cerrahi islemler uygulanacak dualarinizda bizleri de unutmayin ve bebek isteyen arkadaslarim sakin acele etmeyin saglikli dogsunda gec olsun opuyorum hepinizi :*

arkadaşlar hepinize merhaba ; bu siteye yeni üye oldum. yaşım 30...ben 2.5 yıldır evliyim.ilişkimiz tam anlamıyla olamıyor ve ben kendi teşhisimi kendim koydum en sonunda.2 tane doktora gittim.evlendim ilk gece ilişkiye giremedim takiiiiii 10 ay sonra farklı bir pozisyon ile öleceğimi hissederek bir çay bardağından yarısından az kan gitti fakat içimde şüphe kaldı netten araştırmam sonucu özel bir doktora gittim kadın muayene sırasında zarımın durdugunu söyledi şok oldum.nasıl yani dedim; zarda yırtılma olmadığını dar olduğunu söyledi.bununla yetinmeyip tekrr baska özel bir doktora gittim.ordaki doktorda; zarın saatin 12 yönünde yırtıldığını ve (o gün akan kandan dolayı herhalde acısı bilinçaltıma yerleşti) tam ilişki yaşayamadığım için vajinusmus olduğumu söyledi ve bana parmak hareketi yapmamı söyledi ben tabi korkudan halen yapmadım yaklaşıkda 6 ay oldu doktora gideli...ben bütün bu konuların kendimde psikolojik olduğunu düşünüyorum şöyleki evlendim evleneli eşimle ailesi yüzünden zaman zaman tartışmalarımız oluyor.tabi bu tartışmaların yanında yatak ilişkimizin de yolunda gitmemesi de büyük bir sorun ve ben bundan çokkkkk sıkıldım :KK43:(( lütfen bana da yenmem için yardımcı olurmusunuz :KK43:(( kendime en son artık burda çözüm bulmaya çalışmak istedim. vajinusmusu yenen kişilerden şevk geldi.ne önerirsiniz?

Not: netten araştırmam sonucu "emla" diye bir krem aldım genital bölge cevresine sürüldüğünde uyuşturucu etkisi varmış fakat onu da kullanmadım.ona gerek kalmasın istiyorum :KK43:((

umarım bende sizler gibi yenerim ve burada sizlerle paylaşırım :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

arkadaşlar hepinize merhaba ; bu siteye yeni üye oldum. yaşım 30...ben 2.5 yıldır evliyim.ilişkimiz tam anlamıyla olamıyor ve ben kendi teşhisimi kendim koydum en sonunda.2 tane doktora gittim.evlendim ilk gece ilişkiye giremedim takiiiiii 10 ay sonra farklı bir pozisyon ile öleceğimi hissederek bir çay bardağından yarısından az kan gitti fakat içimde şüphe kaldı netten araştırmam sonucu özel bir doktora gittim kadın muayene sırasında zarımın durdugunu söyledi şok oldum.nasıl yani dedim; zarda yırtılma olmadığını dar olduğunu söyledi.bununla yetinmeyip tekrr baska özel bir doktora gittim.ordaki doktorda; zarın saatin 12 yönünde yırtıldığını ve (o gün akan kandan dolayı herhalde acısı bilinçaltıma yerleşti) tam ilişki yaşayamadığım için vajinusmus olduğumu söyledi ve bana parmak hareketi yapmamı söyledi ben tabi korkudan halen yapmadım yaklaşıkda 6 ay oldu doktora gideli...ben bütün bu konuların kendimde psikolojik olduğunu düşünüyorum şöyleki evlendim evleneli eşimle ailesi yüzünden zaman zaman tartışmalarımız oluyor.tabi bu tartışmaların yanında yatak ilişkimizin de yolunda gitmemesi de büyük bir sorun ve ben bundan çokkkkk sıkıldım :KK43:(( lütfen bana da yenmem için yardımcı olurmusunuz :KK43:(( kendime en son artık burda çözüm bulmaya çalışmak istedim. vajinusmusu yenen kişilerden şevk geldi.ne önerirsiniz?

Not: netten araştırmam sonucu "emla" diye bir krem aldım genital bölge cevresine sürüldüğünde uyuşturucu etkisi varmış fakat onu da kullanmadım.ona gerek kalmasın istiyorum :KK43:((

umarım bende sizler gibi yenerim ve burada sizlerle paylaşırım :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Bununla ilgili sayfa var arkadaşım hiç vakit kaybetmedn oraya gel yaz ben o sayfa sayesnde kurtldm burada yapdmcı olunmz pek konu farklı çünkü o sayfaya gel

Kızlar son aylarda reglim düzensız cok gecıkmeye basladı. Vajınısmusun sonuna geldım inş. Bıryandan bebek calısmalarım sürüyor. Folık asit kullanıyorum. Kızlar vajınısmus olsamda hala hamıle kalmamam benı üzüyor. Nasip dıyorum dua edıyorum. Sız neler yapıyorsunuz ?? Bu ay yıne agrılar hıssedıyorum ama hamıle olmuyacagmı düşünüyorum sankı hamıle kalamıcakmısım gıbı düşünüyorum Allah korusun. Rabbim hayırlısı versın herkeze. Bu arada şırınga yöntemını uygulayan varmı ben bu ay onu denemıstım ama herzaman denemıyorum nadir. Buarada bazı dualar öğrendım kızlar

doğum yapacak arkadaşlara bie avazda inşallah diyorummm :))) ve arkadanda bizee

Hmişler hepinizi tek tek ayrı ayrı tebrik ediyorum :)) hepinize çok sevindimmm bu günleri yaşıyoruz şükür,,ne badireler atlattık....

hepinize mutlu oldumm ama zealeaaaa senden bu bombayı bekliyordumm sessizlik hamişlikle bozulacak die düşünmüştüm.. :))

Bebek sahibi olmak isteyen herkese de Rabbim bu güzel ve özel anları yaşatsın inşaallahh:)))

bizde 26 haftalığız teyzeleri :)Rabbim inşallah hayırla sağlıkla doğum haberi vermeyide nasip eder :)

Hepinizi Allaha emanet ediyorum ve öpüyoumm canlarr :))

ayyyy sen hamile misin??? çoooooook sevindim. gözünaydın allah analı babalı büyütsün. epey giremedim yoktum biliyorsun. kaçırmışım kusura bakma. çok sevindim. :KK52::KK52::KK52: :nazar::nazar::nazar:

Ahhhh zealea nasil sevindim anlatamam yaa Allah' a sukurler olsun bu gunleride gorduk aramizda pek yok 8 hafta bitti benimde 2 aylik rabbim kucagmiza almayi nasip etsin ins saglikla kalp atisini duydunmu bilmiorum ama iste o andan sonra bambaska oluosun :KK66: hazalcigim sende trbrik ederim sesizce elvan hopofer sizlerde gule gule buyutun masallah ...yaramazpisicim canim rabbim seni saglikla kolaylikla kurtarsin ins yawrunu kkucagna versin darisi basimiza ..hamis olan baska arkadaslar varsada hepsini tamamina erdirsin mevlam opuyorum hepinizi....
Uzun zamandir giremiyorum ama cooookkkkk sevindimmmm hayirla saglikla kucaginiza alin ve o kutsal duyguyu yasayin ins ama coookk mutlu oldummm cokkkkk rabbim herkese nasip etsin
Biz iyiyiz uykusuz geceleri hesaba katmazsak oglus 7 aylik oldu tam bi sipaaaaa bende ev tasiyorum o yuzden de giremiyorum sizleri cokk seviyormm kendinize ve bebislere iyi bakin

Selaaaa senide cok seviyorum kizin iyidir ins.

ayyyy sen hamile misin??? çoooooook sevindim. gözünaydın allah analı babalı büyütsün. epey giremedim yoktum biliyorsun. kaçırmışım kusura bakma. çok sevindim. :KK52::KK52::KK52: :nazar::nazar::nazar:

:KK49::KK49::KK49::KK49: evet selacım çok teşekkür ederim...çok şükür bu kez benimle bebişim :KK16::KK16::KK16::KK16: şimdilik herşey yolunda umarım hayırla tamamlarız bu yolculuğu :KK16::KK16::KK16::KK16:

Rabbim senin minnoşla beraber hepimizinkilere hayırlı uzun ömürler versin....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::emir_bebek:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Kızlar çok yazmadım ama belki aranızda beni hatırlayanlar olabilir vaji topiğinden., geçen sene 31 Ocak'ta yenmiştim.. Hamile arkadaşlara çok sevindim Mevlam tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıZa almayı nasip etsin .. Benimde bir kızım oldu 2 aylığız annelik çok güzel hele bizim için nelerle uğraştık:KK43:( ne kadar bekledik.. Ama desteklerle şimdi bebeklerimizi seviyoruz ne güzel..
Gökçe hiç görmüyorum seni çok merak ediyorum ..

Kızlar çok yazmadım ama belki aranızda beni hatırlayanlar olabilir vaji topiğinden., geçen sene 31 Ocak'ta yenmiştim.. Hamile arkadaşlara çok sevindim Mevlam tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıZa almayı nasip etsin .. Benimde bir kızım oldu 2 aylığız annelik çok güzel hele bizim için nelerle uğraştık:KK43:( ne kadar bekledik.. Ama desteklerle şimdi bebeklerimizi seviyoruz ne güzel..

hayırlı olsun canım bızımle paylasırmısın bıryöntem kullandınmı hamıle kalmak ıcın ve vajı ıcın?

hayırlı olsun canım bızımle paylasırmısın bıryöntem kullandınmı hamıle kalmak ıcın ve vajı ıcın?

Canım vajiyi de buradaki arkadaşlar sayesinde yendim.. Hamile kalmak için sadece 2 güne bir ilişki başka birşey yapmadım.
Vajinimus nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle yenelim.. Topiği var oradaki egz yendim canım..

hatırladım seni ben mina.çok sevindim.güle güle büyüt yavrunu.darısı başıma ve tüm isteyenlere inşallah
gökçeden epeydir ses yok.bende merak ediyorum.

hatırladım seni ben mina.çok sevindim.güle güle büyüt yavrunu.darısı başıma ve tüm isteyenlere inşallah
gökçeden epeydir ses yok.bende merak ediyorum.
Sağol canım inş tüm isteyenlere Mevlam nasip eder .... Bir ses verir belki görürseeee:)))))

X