Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar kızlar napıyosunuz bildiniği üzere bu ayda adet oldum ve gecen hafta cuma bitti ama ara ara bnim kasıklarımda agrı oluyo ne dednidr bide akıntı var gibi afedersiniz oturuken felan bacak aramda hep ıslaklık hissediyorum

inşallah hamilelik belirtisidir. Yada yumurtlama günlerin yaklaşmış olabilir...

kızlar kızlar napıyosunuz bildiniği üzere bu ayda adet oldum ve gecen hafta cuma bitti ama ara ara bnim kasıklarımda agrı oluyo ne dednidr bide akıntı var gibi afedersiniz oturuken felan bacak aramda hep ıslaklık hissediyorum

Canım yumurtlama zamanında bende senin anlattığın bütün belirtiler oluyodu günaşırı ilişki öneririm boş geçirmeyin :KK66:

canım yumurtlama zamanında bende senin anlattığın bütün belirtiler oluyodu günaşırı ilişki öneririm boş geçirmeyin :KK66:

sessizce sürekli uyuyorum başım dönüyo 9. Haftadayım normalmi yaa sizdede bu kadar oluyomuydu? Tiroid başladı ilaç verdi dr inş bi sıkıntı olmaz bebekte.

sessizce sürekli uyuyorum başım dönüyo 9. Haftadayım normalmi yaa sizdede bu kadar oluyomuydu? Tiroid başladı ilaç verdi dr inş bi sıkıntı olmaz bebekte.

Canım benim bu gebeliğimde hiç olmadı denebilir uyku, ilkinde ama sürekli uykum geliyodu uyuyodum( zaten 9. Haftamda sonlanmıştı o haftaya kadar da uykuluydum sürekli) bi arkadaşım 9 ay boyunca sürekli uyudu kişiden kişiye hatta hamilelikten hamileliğe bile değişiyo uyku durumu. Tiroid ilaçlarını ihmal etme dr kontrolündesin dr un dediği gibi kullan ilaçlarını bişey olmaz Allahın izniyle dr una güven bir de ilk 4 ay subhanallahi vebihamdihi oku bolca sayısı 70000 ama tamamlayamasan da aklına geldikçe çek duanın manevi gücü bile yetiyo :KK66:

kızlar vaji yendim bir iki aydır ilişkilerde normal ama doktora gidip görünmek istiyorum ama çekiniyor ve korkuyorum bana lütfen yardımcı olun daha önce muayene olmadım zor mu???? neler yaşanıyor

Canım yumurtlama zamanında bende senin anlattığın bütün belirtiler oluyodu günaşırı ilişki öneririm boş geçirmeyin :KK66:

ayy inşallah bu bir hafta gün aşırı birlikte olduk hayırlısı bakalımhlada agrı var kasıklarımda bazen kramp gibi girip çıkıyo rabbim hayırlısıyla gönderiri inşallah bu ay

Kızlar nasılsınız topik sessiz bu aralar, ben izne ayrıldım 37+3 olduk bugün dr a gittim bu arada ilk doktoruma tekrar gittim ona devam doğum da onla olacak normal istediğimi söyledim bu sefer çok iyi davrandı çatı muayenesi oldum çok kolaymış bişey yokmuş doğumda ben de geleceğim dedi ebeyle de tanıştık o da çok iyiydi bebek biraz iri olabilir dediler bakalım hayırlısı :) ptesi tekrar nst ye giricem sonra da doğumu beklicez dediler :KK66: dualarınızı eksik etmeyin çok korkuyorum ama ebe biraz rahatlattı beni sağolsun ...

Kızlar nasılsınız topik sessiz bu aralar, ben izne ayrıldım 37+3 olduk bugün dr a gittim bu arada ilk doktoruma tekrar gittim ona devam doğum da onla olacak normal istediğimi söyledim bu sefer çok iyi davrandı çatı muayenesi oldum çok kolaymış bişey yokmuş doğumda ben de geleceğim dedi ebeyle de tanıştık o da çok iyiydi bebek biraz iri olabilir dediler bakalım hayırlısı :) ptesi tekrar nst ye giricem sonra da doğumu beklicez dediler :KK66: dualarınızı eksik etmeyin çok korkuyorum ama ebe biraz rahatlattı beni sağolsun ...

maşaallah size :nazar: normale mi karar verdin hem de dr a da söyledin ha valla tebrik ederim :) çatı muayenesi nasıldı sessizce :18:

maşaallah size :nazar: normale mi karar verdin hem de dr a da söyledin ha valla tebrik ederim :) çatı muayenesi nasıldı sessizce :18:

Parmak egzersizi yaparken 2 parmakta makas hareketi var ya onu yaptı 10 sn sürmedi :KK66: hiç korkulacak bişey yok :KK66: söyledim bakalım ebe de rahatlattı dünkü normal doğumda teşekkür etti bayan dedi filan rahatladım biraz olsun :KK66: hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Korkulacak bisey yok boyle devam :) cesaretini kaybetme ebenin dedigi gibi sonradan tesekkur edeceksin ins. Allah yardimcin olsun guc versin tek nefeste kurtarsin ins :KK16:
isim dusundunuzmu :)

Eskilerden pek kimse kalmamis :) herkes bi telas icinde tabi. Hazal cnm hakkinda hayirlisi olur ins :)
Zealea kiz naptin tasidinmi evi aklimdasin hep.
Kizlar bende bebisle ugrasiyorum, yemek borusu iltihapli gaz sancilari derken gece gunduz nasil gecti anlamiyorum. Doktora goturduk 2 cesit ilac yazdi eczacida o doktorun agir dozlar yazdigini soyledi bunu herkes soyluyo gerci. ben az az veriyorum baska doktora goturmeyi dusunuyorm her doktor baska konusuyo kime inanacgimi sasirdim. Kendime gelince yemek yemeye bile zor firsat buluyorum gelen giden cocuk ev camasir ayyyy depresyona girecem az kaldi :KK1: sagolsun annem geceleri gelip yardim ediyo bende uyuyabiliyorum biraz. Boyle iste rapor vermis gibi oldum eskiden yaptigimiz gibi :KK1: kenduuguza has bakun daa. Allaha emanetsiniz Rabbim gonlunuzdekini nasip etsin hepinize daima :KK16:

Kızlar aylardır hamile kalmak istiyorum bıryandan vajinismusun sonuna geldim elhamdülillah. ama hamileliği daha çok düşünüyorum bu aralar. bir yöntem varmı kızlar doktor bır sorunda yok dedı ama...

Korkulacak bisey yok boyle devam :) cesaretini kaybetme ebenin dedigi gibi sonradan tesekkur edeceksin ins. Allah yardimcin olsun guc versin tek nefeste kurtarsin ins :KK16:
isim dusundunuzmu :)
amin canım :)
İnş güzel hatırlarım doğumumu :) ismi çağan olacak inş:KK66:
Eskilerden pek kimse kalmamis :) herkes bi telas icinde tabi. Hazal cnm hakkinda hayirlisi olur ins :)
Zealea kiz naptin tasidinmi evi aklimdasin hep.
Kizlar bende bebisle ugrasiyorum, yemek borusu iltihapli gaz sancilari derken gece gunduz nasil gecti anlamiyorum. Doktora goturduk 2 cesit ilac yazdi eczacida o doktorun agir dozlar yazdigini soyledi bunu herkes soyluyo gerci. ben az az veriyorum baska doktora goturmeyi dusunuyorm her doktor baska konusuyo kime inanacgimi sasirdim. Kendime gelince yemek yemeye bile zor firsat buluyorum gelen giden cocuk ev camasir ayyyy depresyona girecem az kaldi :KK1: sagolsun annem geceleri gelip yardim ediyo bende uyuyabiliyorum biraz. Boyle iste rapor vermis gibi oldum eskiden yaptigimiz gibi :KK1: kenduuguza has bakun daa. Allaha emanetsiniz Rabbim gonlunuzdekini nasip etsin hepinize daima :KK16:

Şimdiden kendimi hazırlıyorum elvan doğunca hiç vakit kalmıyomuş dediğin gibi:KK66: geçmiş olsun yavruya da inşş geçer gazı :KK66: allah kolaylık versin:KK66:

merhaba arkadaşlar.bende vajiyi burdaki arkadaşların desteğiyle yendim bir yıl önce.şuan 39 haftalık hamileyim.doğum konusunda çok kararsızım vajiyi yenip normal doğum yapan varmı aranızda yada yapacak olan

Ben varil birde elvan var sanirim bildiğim başka yok eğer bir engelin yoksa kesinlikle normal doğum yap :KK34:

merhaba arkadaşlar.bende vajiyi burdaki arkadaşların desteğiyle yendim bir yıl önce.şuan 39 haftalık hamileyim.doğum konusunda çok kararsızım vajiyi yenip normal doğum yapan varmı aranızda yada yapacak olan

Ben varim birde elvan var sanirim bildiğim başka yok eğer bir engelin yoksa kesinlikle normal doğum yap :KK34:

kızlar mrb benden nerdeyse bir haftadır uzayan akıntı geliyor yumurtlama bir hafta sürermi

kızlar mrb benden nerdeyse bir haftadır uzayan akıntı geliyor yumurtlama bir hafta sürermi
o akinti ilk daha sulu oluyi giderek yapisiklasiyo 1 hafta boyunca gelmesi normal ama bu demek deglki 1 hafta boyunca ovulasyon yasiyosun. Belli bi gun catliyo yumurtan zaten sende farketmissindir ki daha yapisik ve seffaf oluyo akinti

X